מתעניין ב7950 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתעניין ב7950

FastJack

Recommended Posts

יש סיבה לצאת למסעות צלב...

גם אני חוויתי סיפור דומה מאוד עם כרטיסי ספיר לאחרונה.

ושלא תבינו אותי לא נכון, היו לי כרטיסי 4 כרטיסי Sapphire 3 שנים מסוג HD5850 ואף אחד מהם אף פעם לא עשה בעיות.

אבל מהרגע שבו רכשתי את כרטיסי ה7870 XT, הכל השתנה... 4 חודשים סבלתי מ2 בעיות עיקריות: 1. וויברציות מהמאוורר (ורעש) באזור ה50% מאמץ, ו2. מסך שחור רנדומלי בעת כניסה למצב המתנה

לאחר החלפת 2 הכרטיסים ובדיקה כי אכן הכרטיסים אחראיים לתופעה (ביחד עם מאות תלונות ברשת על תופעה דומה) הבעיה נשארה (חוץ מכרטיס אחד, שהרעש במאוורר נעלם ורק הוויברציות נשארו, יחד עם מסך שחור)

כרגע אני בתהליכים להחליף את כרטיסי המסך לNVIDIA GTX 670. טכנולוגיית הZEROCORE של מובילה לבעיות במערכות מסוימות עם מחשבים מסוימים (השחזור בוצע במעבדה במערכת אחרת לחלוטין)

בחיי לא נתקלתי בבעיות איכות כאלה של . אוכזבתי ולמען האמת אני מבין מדוע מוכרים רבים מהם בשוק היד-2 והמחודשים.

איך נאמר? קונים בזול, משלמים ביוקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מתכנן לקנות את הכרטיס ביום שישי הקרוב, רק רציתי לוודא שהספק לא יעשה לי בעיות.

רק להזכיר, אני רוצה לקנות את ה7950 המשומש של פלונטר

הספק הוא 520W של Seasonic

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת בבעיה, Plonter עובדים רק בימים א-ה ואני יכול להגיע לת"א רק בימי שישי.

משלוח עם שליח עולה 45 ש"ח ודואר רשום עולה 15 ש"ח.

האם כדאי לשלוח את הכרטיס עם דואר רשום? אני חושש שהכרטיס ינזק במהלך ההובלה.

מצד שני לשלם 45 ש"ח על משלוח זה די יקר וקצת פוגע בדאיות של העסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok, יש עדכון:

קיבלתי הצעה לרכוש כרטיס משומש r9 280x ב600ש"ח עם אחריות לשנה+.

(gv-r928xoc-3gd)

השאלה היא זהה:

האם הספק שלי מתאים?

ואיך הכרטיס עצמו באופן כללי? הבנתי שיש לו מספר רוויזיות. באיזה רוויזיה תיקנו את נושא הרעש של המאווררים? (רעש זה נושא שדי חשוב לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק בסדר גמור, תקנה ותהנה.

אם המלצת היצרן היא 600W אני מאמין ש520W איכותי יספיק בלי בעיות, שכן ה600W זה סוג של כסת"ח עבור אנשים שקונים ספקים נחותים.

למידע נוסף:

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_radeon_r9_280x_windforce_review,8.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הכרטיס אתמול.

עוד לא היה לי זמן להתעסק איתו, רק התקנתי אותו ושיחקתי קצת ב AC: Unity.

חייב לציין שאני שם לב לשיפור עצום, עם הכרטיס הקודם (6850) על ההגדרות הכי נמוכות המשחק היה ממש בלאג.

עם הכרטיס החדש אני על ההגדרות הכי גבוהות והמשחק חלק לגמרי.

בקיצור, השקעה משתלמת ביותר :cognee:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות רעות...

לאחר ששיחקתי מספר שעות במשחק המסך לפתע איבד את האות מכרטיס המסך (נכנס למצב שינה) ונאלצתי להפעיל מחדש את המערכת.

לאחר מכן עלה בי חשד שאולי הכרטיס אינו תקין, לכן הרצתי אותו עם OCCT ואכן לאחר כ10 דקות אותה תופעה, מה שמוזר שהטמפרטורה לא עברה את ה55 מעלות.

האם הבעיה חומרתית? תוכנה.דרייבר?

אשמח לעזרה.

עריכה:

מסתבר שזו בעיה ידועה ב7XXXX

עוד כתבה בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...