בעיית שיתוף קבצים ברשת חלונות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית שיתוף קבצים ברשת חלונות

moranhoresh

Recommended Posts

יש לי רשת של חלונות, אליה מחוברים בחיבור LAN מחשב נייח (DESKTOP), מאגר דיסקים (NAS), ובחיבור (WIFI) .

ניסיתי לשתף תיקיות של המחשב השולחני והמחשב הנייד, אך לא ניתן להכנס או לראות את הקבצים/סיפריות של המחשב השולחני (DESKTOP) מהנייד.

אני מסוגל לגשת לסיפריות המשותפות במחשב הנייד (מהמחשב השולחני), וכן מכ"א מהמחשבים ניתן לגשת ל-NAS.

נסיונות PING למחשב הנייח מצליחים.

ניסיונות גישה לסיפריות המשותפות במחשב השולחני דרך ה-NETWORK (כולל במחשב השולחני) כושלים. ביטלתי כל אנטי-וירוס ו-FIREWALL ללא הצלחה.

אפילו ניסיתי להחליף את חיבור המחשב הנייח (DESKTOP) לרשת ולבצע זאת באמצעות WIFI, גם זה ללא הצלחה.

כל המחשבים נמצאים על אותו WORKGROUP שמוגדר כ-WORK.

האם למישהו יש רעיונות לפתור את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מתחבר?

אתה נכנס דרך חלון Network עם דאבל קליק על שם המחשב ואז מזין יוזר וסיסמה?

אגב איזו מערכת הפעלה יש לך? מווינדוס 7 יש פיצ'ר שנקרא Homegroup שעושה חיים קלים מאוד בשיתוף וניהול רשת ביתית...

http://windows.microsoft.com/en-us/windows7/products/features/homegroup

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיסמא, פשוט ע"י דאבל קליק על האייקון.

העניין הוא, שאם היתה בעיה כללית לא הייתי מסוגל להכנס לקבצים בנייד, אך איתם אין כל בעיה, רק עם הקבצים של המחשב הנייח.

כמו שאמרתי ה-PING תקין, אבל ניסיון לרשום את ה-IP של המחשב השולחני בשורה העליונה של האקספלורר (לדוגמא: 192.168.1.100//) מניבה הודעת שגיאה.

אני מעדיף לא להשתמש ב-HOMEGROUP, אבל גם ניסיון זה כשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להתחבר למשאב משותף ברשת בלי שם משתמש וסיסמה, במידה ובשני המחשבים יש לך בדיוק את אותו שם משתמש ואותה הסיסמה זה יעבוד בלי בעיה אבל אם זה שם משתמש אחר וסיסמה אחרת זה לא יעבוד.

במקרה כזה אתה צריך להיכנס ידנית דרך NETWORK ולהזין את היוזר והסיסמה של בעל ההרשאות במשאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-2 המחשבים (נייד ומחשב שולחני) אני נכנס בתור ADMINISTRATOR. בלי קשר, אם זה היה ככה אז לא הייתי יכול להכנס לקבצים בנייד, ואני כן מצליח.

הבעיה היא במחשב השולחני. גם כשאני הולך במחשב השולחני דרך NETWORK, דהיינו, אני כבר נכנסתי בתור ADMINISTRATOR, אני לא מצליח לגשת או לראות את הקבצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...