התייעצות לפני למידת קורס QA או מנהל רשתות - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לפני למידת קורס QA או מנהל רשתות

NoahDalal

Recommended Posts

אין לי ניסיון קודם בתחומים האלה יש לי ידע בסיסי+ במחשבים חוש טכני ואני אוהב את תחום המחשוב

הדילמה שלי בין שתי הקורסים האלו עד כמה ביקוש יש להם בשוק? עד כמה אפשר לקחת את זה כמקצוע עתידי ולהתקדם בהם?

אם אפשר גם הכוונה לקורס מנהל שמכיל בו את כל מה שדרוש כדי להתקבל לעבודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו שני דברים שונים שלא דורשים לימודים פורמליים לפני שמתחילים לעבוד ולהביא תוצאות.

השאלות שלך כלליות מדי ולא ברור מה בדיוק אתה מחפש בקריירה שלך...

בן כמה אתה היום ואיזה נסיון ניסית לצבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 22 ואין לי ניסיון מעשי בעבודה עם מחשבים אך יש לי ניסיון שצברתי באופן אישי עם ידע במחשבים זתומרת את הבסיס כדי להתחבר לעולם המיחשוב..

ונכון לעכשיו אני לא בדיוק יודע מה אני רוצה לעשות בקריירה שלי ב100% אך מכיוון שאני לאחר תאונה ושנה כבר לא עובד יש לי את הזמן הזה כדי ללמוד וחשבתי או לכיוון שתואר או לכיוון של קורס והגעתי לשני הקורסים האלו של בדיקת תוכנה ומנהל ומבחינת שכר וביקוש אני רואה שאפשר להתפתח בשני התחומים אך לא סגור על איזה מהקורסים יותר יעניין אותי ויתאים לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פונה יותר לכיוון של ניהול יותר מדבר אליי מבחינת חומר הלימוד והעשייה.. אבל באתי לכאן כדי באמת לקבל עוד חוות דעת על שני הקורסים הנ"ל כדי לקבל חידוד אם אני עושה את הצעד הנכון כי המון אנשים אומרים לי שעדיף ללמוד QA כי יש המון ביקוש ועבודה מובטחת בסנדאות לימודים.

ולגבי קורס מנהל ראיתי שיש כמה סוגים של לימודים mcitp/mcsa/mcse מה ההבדל בניהם? ומה הכי עדכני וכדאי ללמוד בשביל שוק העבודה?

אשמח גם לקבל חוות דעת אישית שלך לגבי הקורסים הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי החלטתי ללכת על מנהל רשתות הדילמה שלי היא בין שתי הקורסים האלה :

http://www.hackeru.co.il/course_10_%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%A1_%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95%D7%9C_%D7%A8%D7%A9%D7%AA%D7%95%D7%AA_%D7%95%D7%90%D7%91%D7%98%D7%97%D7%AA_%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%A2_%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%A1_MCITP_2008.html

http://www.ness-college.co.il/pages/coursedetails.aspx?CourseId=219

מה ההבדלים בניהם ולאיזה קורס עדיף ללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם מיותרים לגמרי אם אתה משלם מהכסף שלך. זה בסה"כ מאגד של כמה הסמכות.

תתחיל לעבוד בתור הלפ דסק ותראה איך אתה מסתדר עם זה. על הדרך תלמד פי אלף יותר מהדרעק שמנסים למכור לך שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהאקריו אני רואה שגם מבטיחים לך עבודה לאחר הקורס ובנוסף אבא של חבר יש לו חברה של סליקת אשראי והוא אמר לי ללכת ללמוד את ההסמכות הללו כדי להבטיח לי עבודה.

מה שאתה אומר בעצם שהקורסים האלה חסרי תועלת בשוק העבודה? בנוסף אני בודק אם אוכל להוציא מימון לקורס דרך ביטוח לאומי מכיוון שאני לאחר תאונה עבודה אז לא בטוח שהכסף יצא מכספי האישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה שלך זה בדיוק מה שכל מוסדות הלימוד האלו מנצלים.

אין שום קשר בין היכולת לעבוד ולעבוד טוב לבין להיות עם הסמכה x של חברת y ביד.

הם גם לא מוצאים ומשבצים אותך לעבודה, אלא רק יכולים לספק פרטים לחברות שמחפשות משהו מסויים. עבודה טובה אתה צצטרך למצוע לבד ובעזרת המאמצים שהשקעת בתקופת הקריירה שלך כמינוף לתנאי עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...