לפתע מחשב לא נדלק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפתע מחשב לא נדלק

kalda01

Recommended Posts

עבד בסדר מספר חודשים ללא כל שינויים.היינו שבוע בחו"ל וכאשר חזרנו גילינו שמסרב להידלק.נורית הפאוור נדלקת למספר שניות שומעים רעש כאילו שמאוורר מתחיל לעבוד ואז הוא כבה מיד.הלוח של דגם H81M-K

איך הייתם ממליצים לאבחן את מקור הבעייה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי הלוח שיש לך אני מניח שלא זה אתה שהרכבת ויש סיכוי גדול שלא הרכיבו לך את הרמקול על הלוח,

תחליף את סלוט הזיכרון, כנראה אין לך טאתה לא מציין שיש ציפצופים, תקלה ידוע אם זה באמת זה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ישמע לך מצחיק אבל תכבה את המחשב, תנתק את הכבל מתח מהספק מאחורה, תלחץ ותחזיק את כפתור ההדלקה של המחשב כעשרים שניות תחבר את הכבל שוב ותנסה להפעיל .

זה פורק את המתח מהכבלים. לי זה עזר כבר מספר פעמים וגם אני הייתי סקפטי לגבי השיטה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן מפרט מלא של המחשב. בדגש על ספק כח.

לעניין - כמו שהציעו קודם, תוציא את הכבל חשמל ותחזיק כפתור הדלקה כ10 שניות כדי לפרוק את הקבלים.

ותנסה להדליק שוב.

אם לא עזר- תנתק את ה HDD ותוציא את הכרטיס מסך אם יש, ועוד כרטיסים למינהם אם יש. תוציא ותכניס מחדש את ה ותנסה להדליק שוב.

אולי הספק לא "סוחב".

תעדכן אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני הרכבתי את המחשב. בניתי אותו לאשתי לגלישה באינטרנט ועריכת מסמכים.הספק של דגם בייסיק 400W VP400PCמעבד G3220זכרונות של GSKILLדיסק של TRANSCEND בגודל 128GB

- - - תגובה אוחדה: - - -

לא עוזר הטריק של פריקת הקבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתקתי הכל מהלוח חוץ מהמעבד וחיבורי הפאנל הקדמי, ולא מניע.ניתקתי את הספק וחיברתי ספק אחר ואז אפילו המאווררים כבר לא זזו והנורה של הפאוור לא נדלקה.החזרתי את הספק המקורי ועדיין הנורה של הפאוור כבר לא נדלקת.מה המסקנה? הלך הלוח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...