שאלה חשובה בקשר לזיכרון מחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה בקשר לזיכרון מחשב

Chumlee

Recommended Posts

לאחי יש מחשב G2020 עם 8 גיגה זיכרון וכל פעם שהוא מפעיל גוגל כרום - כמה דפדפנים המחשב מגיע בקלות ל 7-8 גיגה PF ואז הארד דיסק נחנק הסתכלתי על המנהל משימות שם כל כרטיסיה לקחה בין 1.5-2 גיגה' בייט זה מטורף !!!!

אם אני אפעיל דפדפן או שניים המחשב יצליח לסחוב אבל עם 5 דפדפנים הכרום פשוט גומר את המחשב

הכמות זיכרון שהגוגל כרום לוקח זה הזוי !!!!! דווקא במנהל משימות התוספים לא לוקחים הרבה ושללתי את הבעיה שזה נובע מהם .

שאחי עובד על ה FF פותח 20 דפדפנים והמחשב עובד סבבה שאני אומר המחשב הכוונה לזיכרון ..

כדי לעבוד עם גוגל כרום " בכיף " צריך 16GB ואני לא צוחק .

אם כל דפדפן לוקח 1.5-2 גיגה' ואני מדבר על אתרים מצחיקים לא כבדים בכלל SCORES 365 , ZAP , אפילו סתם אתרים עם מידע בלי פלאשים .

גוגל כרום אחלה דפדפן אבל ה שהוא שותה פשוט הזוי !!!!

אם רוצים לעבוד עם 10 דפדפנים שאצלי זה כלום הגוגל כרום פשוט לא בשביל זה , בדקתי את המעבד אחוז המאמץ נמוך , רק הזיכרון מגיע ל 8 גיגה בקלות והדיסק הקשיח טוחן !!!!

ניסיתי בכמה מחשבים שיש לי פתחתי כרום כמה דפדפנים והזיכרון של המחשב פשוט התאדה בקלות וברגע שאין הכונן הקשיח טוחן ואז בלי RESET קשה למחשב להתאושש .

שאני עובד עם ה FF פשוט המחשב עובד מצויין הבעיה שה FF דיי מעצבן אותי לא אוהב את הדפדפן הזה

הכרום יותר נחמד ממנו

מישהו נתקל בבעיה הזאת ?

ואני חשבתי ש 8 גיגה זה מעל ומעבר .

אם המעבד היה תקוע על 100 אחוז מילא אבל המעבד על 10-30 אחוז מאמץ והזיכרון פשוט נגמר זה נקודת התורפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לאפס את ההגדרות של הכרום לברירת המחדל.

http://malwaretips.com/blogs/reset-chrome-settings/

אם זה לא עובד תנסה להסיר לגמרי את הגוגל כרום ולהתקין מחדל (שאתה מסיר תוודא שהוא מסיר הכל, כולל הגדרות אישיות, קוקיז, השלמת פורמים)

תבדוק מה קורה.

אולי יש לו איזה תוסף או משהו שהותקן על הכרום שזולל לו .

כמו כן תריץ את האנטי וירוס, אנטי מלוואר, ושאר תוכנות ה"אנטי" כדי לוודא שאין לך וירוסים/רוגלות/סוסים וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לאפס את ההגדרות של הכרום לברירת המחדל. http://malwaretips.com/blogs/reset-chrome-settings/ אם זה לא עובד תנסה להסיר לגמרי את הגוגל כרום ולהתקין מחדל (שאתה מסיר תוודא שהוא מסיר הכל, כולל הגדרות אישיות, קוקיז, השלמת פורמים) תבדוק מה קורה. אולי יש לו איזה תוסף או משהו שהותקן על הכרום שזולל לו זכרון. כמו כן תריץ את האנטי וירוס, אנטי מלוואר, ושאר תוכנות ה"אנטי" כדי לוודא שאין לך וירוסים/רוגלות/סוסים וכו'...

t

את כל מה שאמרת עשיתי ובכמה מחשבים , ברגע שהגוגל כרום עובד הוא זולל זיכרון וב FF הכול עובד תקין

אם אני אפתח שניים בכרום גם יעבוד טוב שזה מגיע ל 4 ומעלה המחשב ניהיה איטי מחריד

אני אוהב לעבוד עם הרבה דפדפנים ברקע לפחות 10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזתומרת בכמה מחשבים??

אצלי הכרום לא מגיע לרמות כאלה של זלילת זכרון

ואני אף פעם לא יורד מ10 טאבים.

אולי יש לך משהו שמקשור לחשבון הג'ימייל שלך שכל הזמן יורד אוטומטית ומתקין את עצמו על הכרום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שלגוגל כרום יש משהו נגדי דרך אגב בדקתי באתרים בחו"ל הרבה אנשים סובלים מזה

תרשמו בגוגל MEMORY ותראו שכולם מדברים על זלילה מטורפת של זיכרון .

דווקא התוספים לא לוקחים הרבה

הנה דוגמא אני עכשיו עם פתוח של יו טיוב זה התחיל אתמול עם 600 מגה והיום התעוררתי לצד המחשב וראיתי שזה 1330 מגה אחד בלבד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...