אל פסק - צריך לדעת משהו מיוחד? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אל פסק - צריך לדעת משהו מיוחד?

Liorking

Recommended Posts

רוצה לקנות אל פסק למחשב.

אין לו רכיבים מיוחדים. מעבד פשוט (i3), כרטיס מסך on board, ואולי כונן HD אחד.

אני רוצה להתמודד עם קריסות של חשמל לזמן קצר - נגיד 30 שנים כדי שאוכל להספיק לשמור הכל לפני שהמחשב ייכבה.

אז אולי אני ארצה שאל הפסק ידע להחזיק גם את המסך בחיים למקרה שהפסקת החשמל היא של יותר מכמה שניות.

מה אני צריך, ועל מה צריך להסתכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקר עבודות שעושים בשבועות האחרונים באזור. (ולא צפויות להיגמר עוד הרבה זמן) אני לא לגמרי מבין אותן, אבל כשיש צוותי עבודה יש סיכוי לא רע שיהיו הפסקות (בד"כ של כמה שניות) בהפסקת החשמל מדי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה כזה UPS פשוט כמו Advice PRV650 יספיק

אם זאת, הוא לא מבטיח לגמרי הגנה מנזק למחשב. אם מנתקים את החשמל לאזור יכולים להופיע נחושולי מתח שה UPS אינו מגן מהם. UPS שכן יצליח להגן - מסוג online, יעלה יותר מתיקון הנזק למחשב במקרה שקורה משהוא, כך שהוא לא משתלם

אז קח UPS פשוט, וחוץ ממנו, כבה את ה UPS על ידי המפסק שלו כשהמחשב אינו בשימוש (נניח בלילה) כדי להקטין את הזמן שבו המחשב חשוף לפגיעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי בהחלט - הוא פחות מתחמם, אתה חוסך חשמל ומאריך את אורך חיי הסוללה שבו

אבל במקרה שלך אני אומר את זה גם בגלל שאתה מועד לקפיצות מתח כל הזמן. UPS שהוא לא online אינו נותן הגנה משמעותית מנחשולי מתח, אבל כשהוא כבוי ברוב הדגמים הוא לא מוציא מתח למחשב, לכן אם תהיה הפסקת חשמל וקפיצת מתח בזמן שה UPS כבוי המחשב לא יחטוף אותה. כך אתה מגן על המחשב לפחות חלק מהזמן

בכללי (אם לא לך אז לאחרים שקוראים את הדיון), אם רוצים להגן על המחשב בזמן שהוא לא בשימוש ולא צריכים גיבוי של UPS, ניתן לכבות את המחשב ללילה באותה צורה אם פס שקעים שיש לו מפסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...