בדקנו: המחשב הזעיר של אינטל - עוצמה בכף היד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדקנו: המחשב הזעיר של אינטל - עוצמה בכף היד

djelectric

Recommended Posts

לקחנו לביקורת את מחשב הנוק של אינטל, ונדהמנו כמה עוצמתי מחשב זעיר יכול להיות

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%91%d7%93%d7%a7%d7%a0%d7%95-%d7%94%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%91-%d7%94%d7%96%d7%a2%d7%99%d7%a8-%d7%a9%d7%9c-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%9c-%d7%a2%d7%95%d7%a6%d7%9e%d7%94-%d7%91%d7%9b%d7%a3-%d7%94/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את גרסאת הסלרון שלו.

הוא בכלל לא יקר בגרסא הזו, אבל דיי חלש.

לא התעסקתי איתו יותר מידי, אבל משום מה אני לא מצליח לנגן עם צליל היקפי.

בשימוש ב-MPCHC והפעלת SPDIF PASSTHROUGH הסרט מקרטע ברמה של פריים אחד לשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את גרסאת הסלרון שלו.

הוא בכלל לא יקר בגרסא הזו, אבל דיי חלש.

לא התעסקתי איתו יותר מידי, אבל משום מה אני לא מצליח לנגן עם צליל היקפי.

בשימוש ב-MPCHC והפעלת SPDIF PASSTHROUGH הסרט מקרטע ברמה של פריים אחד לשניה.

ייתכן ואתה שולח Pass-through לטלוויזיה שלא מסוגלת לפענח את הסינגל? זה יכול לגרום לקרטועים כאלה בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהטלויזיה לא יודעת לפענח...

אבל למה שזה ישפיע על מהירות ניגון הסרט?

גם לא ברור לי לחלוטין, אבל זו תופעה שקרתה אצלי. יש איזושהי תקשורת דו כיוונית ומשהו מתחרבש שם.

תברר מה המסך שלך יודע לפענח ואז תכנס למסך ההגדרות של XBMC, איפשהו שם באפשרויות מתקדמות ותוריד את הפורמטים שהטלוויזיה לא יודעת לפענח.

יש איפשהו גם המלצה להחליף את ה- Output Device ל- Wasapi במקום . עקרונית, אתה יכול להסתכל במערכת ההפעלה תחת , מה ההתקן המחובר מדווח שהוא יודע לקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה שמישהו יקנה את זה.

קחו לוח itx עם שטוח ומעבד i5 אמיתי תכניסו לתוך איזה מארז קטנטן (לסילברסטון לדוגמא יש המונים כאלו)ותקבלו משהו שאוכל את הנוק המטופש הזה לארוחת בוקר.

וגם על הדרך יכולות שידרוג בעתיד.

אמנם זה לא יהיה אותו גודל, אבל מספיק קטן כדי להניח על השולחן מבלי לכער הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כי^ זה פתרון פשוט plug&play לאנשים שפחות מעניין אותם כמה כוח יש בתוך הקופסה או שלא צריכים את זה, משרדים עם מאות עמדות מחשב או אלפי עמדות המקום והחשמל שזה חוסך בסדרי גודל כאלה הוא משהו שלא היה קיים ויש שם את הכח שהם צריכים בשביל כל שימושי המשרד..

מה שכן זו עוד התחלה ולאט לאט מאמין שיהיו כאלה גם עם כח עיבוד חזק בהרבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה שמישהו יקנה את זה.

קחו לוח itx עם קירור שטוח ומעבד i5 אמיתי תכניסו לתוך איזה מארז קטנטן (לסילברסטון לדוגמא יש המונים כאלו)ותקבלו משהו שאוכל את הנוק המטופש הזה לארוחת בוקר.

וגם על הדרך יכולות שידרוג בעתיד.

אמנם זה לא יהיה אותו גודל, אבל מספיק קטן כדי להניח על השולחן מבלי לכער הכל..

לא אותו גודל? במארזים הקטנים האלה של Mini ITX אפשר להכניס לפחות 10 NUCים כאלה. אי אפשר להשוות בכלל את הגודל.

מעבר לכך, כל ה-NUC הזה עולה כ-350 דולר.

תקח לוח Mini ITX שעולה 300 ש"ח, עוד מעבד i3 שעולה כ-600 ש"ח, תוסיף לכך מארז מינמלי של סילברסטון שעולה לפחות 200 ש"ח, או השמיים הם הגבול אם אתה רוצה משהו יפה יותר. ספק עוד כ- 150 ש"ח, גוף קירור למעבד ולמארז שקטים יותר עוד איזה 150 ש"ח. הגעת כבר ל-1,400 ש"ח כאשר ה-NUC עולה 1,800 ש"ח בפלונטר, וכבר כולל מקלט אינפרא אדום שמאפשר לך גם להדליק את המחשב עם שלט ממצב כבוי. אם מדובר במחשב שמשמש נטו כ- ללא דיסקים גדולים לאחסון תוכן, באמת שאני לא רואה שום תועלת בקניית מחשב גדול ומכוער. ההפרש הכספי לא מצדיק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אותו גודל? במארזים הקטנים האלה של Mini ITX אפשר להכניס לפחות 10 NUCים כאלה. אי אפשר להשוות בכלל את הגודל.

מעבר לכך, כל ה-NUC הזה עולה כ-350 דולר.

תקח לוח Mini ITX שעולה 300 ש"ח, עוד מעבד i3 שעולה כ-600 ש"ח, תוסיף לכך מארז מינמלי של סילברסטון שעולה לפחות 200 ש"ח, או השמיים הם הגבול אם אתה רוצה משהו יפה יותר. ספק עוד כ- 150 ש"ח, גוף קירור למעבד ולמארז שקטים יותר עוד איזה 150 ש"ח. הגעת כבר ל-1,400 ש"ח כאשר ה-NUC עולה 1,800 ש"ח בפלונטר, וכבר כולל מקלט אינפרא אדום שמאפשר לך גם להדליק את המחשב עם שלט ממצב כבוי. אם מדובר במחשב שמשמש נטו כ- ללא דיסקים גדולים לאחסון תוכן, באמת שאני לא רואה שום תועלת בקניית מחשב גדול ומכוער. ההפרש הכספי לא מצדיק את זה.

ראשית. הנוק שסוקר עולה 2800 שזה כפול מהמחיר שנקבת עבור מחשב זול. שנית יש גם שגדולים אולי פי ארבע -חמש.

שלישית לא מדובר על אותו כח ונטו מחיר אלא באותו מחיר כח עיבוד נורמלי

אז בשביל האינפרא?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...