לקנות PS4 או להשאיר את המחשב? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות PS4 או להשאיר את המחשב?

oren11

Recommended Posts

יש לי מחשב גיימינג כבר כמעט שלוש שנים עובד מצויין והכל מעולה מצד שני כבר המון זמן אני רוצה לקנות ולשנות את כל החדר, למכור את המחשב אם אצליח ולקנות ומחשב ...

מה אתם ממליצים לעשות ?

יש גם אפשרות לקנות שלט של הPS4 לחבר למחשב ולגמור עניין אבל אז אין destiny ועוד כמה משחקים...

עשיתי חישוב ולפי הערכתי אני אצטרך 6500 למחשב נייד סבבה 32 וps4

רציתי לדעת מה אתם חושבים אולי אני סתם מטומטם ויכול להישאר ככה עם המחשב

תודה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם יש לך אקסלוסיבים ב- אבל במחשב יש לך הרבה יותר כאלה.

לקנות בקרים למחשב יהיה הכי חכם. הביצועים של המחשב טובים יותר מאלה של .

סבבה אז אם אקנה רק דול שוק 4 למחשב לא צריך מתאם או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך מתאם BT שאפשר להזמין בדולר או 2 מסין וצריך את התוכנה הזו (בשביל להבטיח שיעבוד עם כל משחק) http://forums.pcsx2.net/Thread-DS4-To-XInput-Wrapper

למרות שאני לא אוהב את השלטים של MS לשימוש במחשב הם נוחים יותר, הם דחפו את XInput ל WINDOWS וכל המפתחים משתמשים בזה כי זה נוח...אפשר לקנות את השלט של ה XB1 אבל הוא חוטי (WTF), את השלט של ה 360 אפשר למצוא במחירים דיי נוחים כולל מתאם BT למחשב (יכול להיות שיש אפילו ביותר זול, סביר להניח שהוא יהיה בהנחה ביום שישי השחור)

https://www.ivory.co.il/Microsoft_XBOX_360_Wireless_Controller.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון הגדול של קונסולה על מחשב, הוא ריבוי שחקנים במקביל. קונסולה היא חברתית יותר מאשר מחשב, שמים אותה בסלון ואפשר לשחק יחד עם חברים או בני משפחה.

גם אם תקנה בקר של קונסולה למחשב, זה לא יהיה באמת כמו קונסולה מהבחינה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת.

בקונסולה יכולים שני שחקנים לשחק במקביל ברוב המשחקים, על ידי מסך חצוי או צורות אחרות. המחשב מיועד יותר לשחקן יחיד.

מהבחינה הזו קונסולה היא מוצר גיימינג הרבה יותר חברתי. לכן, מי שרוצה להזמין חברים ולשחק יחד בסלון, קונסולה תתאים לו יותר מאשר מחשב עם בקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה נכון פעם, היום פיצול מסך זה לא דבר שקיים כל כך...אולי MS יכניסו את האפשרות בחלק מהבלעדיים שלהם אבל כנראה שלו.

משחקי אין הבדל, יושבים בסלון ומשחקים מול הטלויזיה (או בחדר אם יש מסך מתאים). זה אפשרי גם להזרים את המשחק ממחשב חזק שנמצא בחדר כלשהו למחשב חלש יותר שנמצא בחדר שרוצים לשחק בו (דרך STEAM/NVIDIA SHIELD ונראה לי שיש עוד כמה אפשרויות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...