אפשר להשאיר את הניילון על הטלוויזיה? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר להשאיר את הניילון על הטלוויזיה?

yortem

Recommended Posts

אם כל מדבקה מורידה מחווית השימוש והצבעים, אז למה כולם מדביקים כיסויי סיליקון על מסכי הסמארטפונים שלהם?

מכל מה שראיתי עד היום עם המדבקות הדקות האלה שבאות על מסכים, לא הצלחתי להבחין בשום הבדל בתצוגה בין לפני ואחרי הסרת המדבקה. למרות זאת, יש למדבקות האלה חסרונות אחרים, בעיקר אחרי תקופת שימוש: הן מתקלפות בקצוות ותופסות שם לכלוך, וזה מכוער; הן גם הרבה יותר רגישות לשריטות, שהרי זה בסך הכל ניילון דק, וכל נגיעה עם הציפורן יכולה להפוך לשריטה/קילוף וכן הלאה.

אז כן, אפשר להשאיר, אבל סביר להניח שתוך זמן קצר אתה תרצה להוריד אותה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היתה מדבקת הגנה, שהסרתי בהמשך כשהיא התחילה להתקלף בפינות.

כשהסרתי ההבדל באיכות התצוגה היה חד וברור.

אף מסך לא אמור להיות עם מדבקה עליו.

במקרה של אני יכול להבין למה אנשים רוצים להגן על המוצר הקטן והפגיע שנמצא בסיכון גדול לנפילות וחיכוך עם חפצים אחרים בכיס ובתיק וכו...

במקרה של מסך שנמכר ללקוח אני מבין למה היצרן רוצה להגן על המסך בדרכו ללקוח, בעיקר מאבק.

במקרה של מסך בשימוש ע"י הלקוח אני לא רואה שום סיבה הגיונית להשאיר את הניילון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שלא ראיתי שום מקרה שבו מדבקת הסיליקון הצילה טלפון ממשהו. היא מתלכלכת ונשרטת הרבה יותר בקלות מהמסך, ומצד שני לא באמת מגינה עליו משברים. לי זה נראה כמו סתם עוד צורה להוציא עוד כסף מהלקוחות.

בנוגע לניילון הדק, אני מסכים שאין שום סיבה להשאיר אותו בדווקא, אבל עדיין טוען שהוא לא באמת מוריד באיכות הצפיה - לפחות בהתחלה, עד שהוא מתלכלך ונשרט, ואז ברור שתשים לב להבדל. או לחלופין, לפעמים באמת שמים ניילון אטום במקצת או בצבע כהה, ואז גם ברור שייראה יותר טוב אם תוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השטח של המסך (המטריצה) הוא רכיב אלקטרוני, וככזה הוא רגיש להתחממות. הניילון יוצר שכבה שמבודדת אותו מהסביבה והוא יעבוד בטמפ' גבוהה יותר. עוד יותר חמור במסכי שבהם המטריצה היא לא רק מטריצה אלא גם מקור האור עצמו

אין מה להשוות את הניילון לציפוי הגנה של טלפון סלולרי. ציפוי הגנה של טלפון הוא קשיח, והוא מודבק בצורה צמודה למסך כך שלא יכול להיכנס משהוא ביניהם. הניילון על הטלויזיה מתקלף בקצוות (ואם הוא עדיין לא, הוא יתחיל אחריי שהטלויזיה תעבוד ותתחמם), ואבק ייכנס לתוך המקומות האלה בינו למסך - ואז כבר באמת תצתרך להוריד אותו. אם בטעות יגיע לשם לא רק אבק אלא חלקיק קשיח כלשהוא, ואתה תיגע בניילון בנקודה שהוא נמצא שם, הוא יילחץ למסך וישאיר סימן (קטן ולא ממ שנראה, אבל בכל זאת) שיישאר שם גם אחריי שתוריד את הניילון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...