שלט מומלץ ל-HTPC מכל האופציות הקיימות? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלט מומלץ ל-HTPC מכל האופציות הקיימות?

shanibh3

Recommended Posts

היי,

אז אחרי הכתבה באתר והתלבטויות קשות, נראה שאלך לכיוון שידרוג ה-HTPC ולא לקניית קונסולה

רציתי להתייעץ איתכם בעלי הניסיון, לגבי השלט האלחוטי המומלץ ל-HTPC, כנראה שארצה לקנות 2-4 שלטים, כדי לשחק גם עם החברים

מישהו מכיר ויודע מה המומלץ ולמה מהשלטים הבאים?

XBOX ONE CONTROLLER

XBOX 360 FOR PC

DUALSHOCK 4

LOGITECH F710

כרגע מכל הסקירות שקראתי, נשמע שה-DS4 הוא הבחירה הטובה ביותר (עם התאמות תוכנה נכונות כדי להשתמש במקסימום תכונות שלו), יש למישהו ניסיון אחר?

כמו כן, מה המתאמים שאני צריך לקנות לכל אחד מהשלטים כדי להשתמש בין 2-4 שלטים (רוב הסקירות מדברות על שלט אחד, האם צריך לקנות מספר מתאמים כמו מספר השלטים, או שמתאם אחד יכול לעבוד עם כמה שלטים במקביל? אם אני מבין נכון עבור ה-DS4 צריך רק מתאם סטנדרטי?)

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בשלטים של האקסבוקס 360.

השלטים ממש נוחים, כרגע הם יחסית זולים באזור ה200 ש"ח (לפני שהשלטים של הXBOXONE הם עלו יותר).

אתה יכול לרכוש אחד כזה http://www.ebay.com/itm/251274955709?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT ולחבר אליו את השלטים בצורה אלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה דן, אלמור

אני יותר בקטע של משחקי (FIFA, NBA וכו') בשביל זה לא בהכרח צריך SPLIT SCREEN וזה מספיק טוב למחשב (ואפילו בגרפיקה יותר איכותית לפעמים) , לא?

לגבי המתאם, תודה אלמור, אתה יודע להגיד כמה שלטים הוא יודע להכיל, או שצריך מתאם אחד לכל שלט? וגם, אם אני מחבר אותו מאחורי המחשב, מטעמי אסטתיקה, הוא עדיין יוכל לקלוט כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתאם יכול לחבר עד 4 שלטים.

האמת שלא בדקתי את האם יש בעיות קליטה כשמחברים את המתאם מאחורי המחשב, מה שבטוח שהקליטה איתו ממש טובה, כשאני משחק המרחק מהמחשב שלי לטלוויזיה היא בערך 3-4 מטר במקסימום, ולא היה ניתוקים או דיליי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצה יכול להסתיר אותו ותיהיה קליטה טובה, אני זוכר שאני וחבר הצלחנו להפעיל את ה שלו כשאנחנו מחוץ לבניין שלו (והוא קומה שלישית והחלונות היו סגורים).

השביל פיפא זה מספיק אבל עם בא לך משחק שהוא לא או מרוצים אין יותר מידי מענה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין גדול בגיוון.

כמה אופציות בו זמנית תמיד טוב שיש.

שלט XBOX360.

שלט RF עם הרבה כפתורים.

שלט סמארטפון עם אפליקציה מתאימה דרך משדר לBT.

מה רע?

חסר מקום על השולחן, ספה, הדום, מיטה, שידה, מדף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...