דיון | מה תרצו לראות בהרחבה הבאה? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון | מה תרצו לראות בהרחבה הבאה?

Roeebaeloha

Recommended Posts

מעניין אותיאיזה תוספות למשחק החברים פה בפורום ירצו לראות בהרחבה הבאה

בין עם זה רכבים,נשקים,גאדטים,סוג מפות (שלג,מדבר,יער לדוגמא),leveltion (קשור במובן מסוים למפה),מצב משחק וכדי שזה יהיה יותר מעניין אז גם איזה מפה תירצו לראות משוחזרת לבאטלפיד-4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפות שלג בלחימה אורבנית .

מצבי משחק אין הרבה מה לחדש אבל מה שכן אני רוצה לראות זה עיצוב מפות כמו שצריך ולא דפוקות כמו כל המפות עד לDRAGON TEETH.

יכול להיות מגניב שבמפות מושלגות היה מפולת שלג או משהו בסיגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כי אני ממש חשבתי על זה כבר:

קודם כל הצעתי כבר ל EA מפתחי המשחק בהולנד לעשות מפה URBAN BY NIGHT מתפ לחימה בלילה... אין בכלל מפות שמשוחקות בלילה חושך מוחלט ראיית לילה וכו...

להוסיף מפת שלג, סבבה אבל אחת עם משהו ייחודי כמו מפעל או תעשייה כלשהי שנלחמים בתוכו והמערכות עובדות ויש כל הזמן רעש, לבטל את השמיעה ולהפוך את המשחק למיין סטרים יותר.

כלי רכב חדשים, אולי כמה UAZ עם מקלעים חדשים, בייחוד מסוקים מסוג אחר או מסוג אחר... אי אפשר להיות עם אותו דבר כל הזמן...

ואם עושים שלג, אז SKIN לשלג, וכשאני אומר סקין אני מתכוון ממצנפת ועד לשרוכים של הנעליים, הכול לבן!, סקי או אמצעי סקי כאלו או אחרים, למה אין HONEY BADGER ואולי שיפתחו את ה PDW גם לASSAULT??

aac-honey-badger-rifle-by-thebadpanda2-on-deviantart+(1).jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי שיפתחו את ה PDW גם לASSAULT??

This.

לדעתי (ולדעת רבים אחרים שיצא לי לראות) הקארבין צריך להיות ספציפי לאנג׳י ו pdw פתוח לכולם.

באנג׳י משתמשים בדרך כלל במפות הגדולות עם הרכבים ונותנים לו לטווח קצר... זה פשוט מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...