למה לחברות החומרה לפעמים אין דרייברים עדכניים בשרתים שלהם? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לחברות החומרה לפעמים אין דרייברים עדכניים בשרתים שלהם?

Lyor

Recommended Posts

לא עניתי עדיין על השאלה הכי חשובה.

האם אפשר לסמוך על תוכנות עדכון דריוורים כמו DRIVER GENIUS וכו.. ?

לא.

אני לא מתעסק עם התוכנות האלו כי אני יודע שהם יכולות לעשות יותר נזק מתועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הדבקה בוירוסים - ודאית", "הם יכולות לעשות יותר נזק מתועלת"

אני מבין מאיפה מגיע מקור הדאגה והסקפטיות שלכם בנושא, אבל אתם לא חושבים שזה קצת מוגזם?

קודם כל, החברה הספציפית שהצעתי נותן שירות בתשלום, מה שאומר שאם אפילו בטעות היא מציעה להוריד דרייבר שהוא מכיל בתוכו ווירוס הם עלולים לתת דין משפטי על כך (בהתחשב בכל שהם מחזיקים את הדרייברים שלהם על השרתים שלהם, אני מניח שזה לא משהו שהם ממש מעוניינים בו בכלל... :police:)

בעניין הנזק של חוסר תאימות לחומרה המדוברת וכדומה, לי אישית יש יותר נסיון מהצד הטוב של המטבע (למרות שיש לי גם מעט נסיון מהצד השני) אבל אינני יכול לתת שום ערבות בעניין.

אני מודע לכך שיש המון חברות שמציעות להתקין על המחשב תוכנות צד שלישי שעושות אבל למשתמשים הפשוטים בין אם מדובר בווירוסים או פרסומות(במקרה הטוב),

אבל אני מקווה שאתם מקניטים את התוכנה שאני הצעתי על סמך נסיון איתה ספציפית ולא על סמך נסיון אחר שהיה לכם (לא שאני בא לשווק פה מישהו, הם פשוט הצילו אותי כמה פעמים :)).

אני ממליץ לכם לנסות אותה (אם יצא לכם כבר בעבר אז אני בכל זאת מבקש שתעשו זאת שוב עם הגרסה האחרונה שלה), היא גם לא עולה כסף לסריקה בלבד לדעתי,

ותבחנו את הכלים שהיא מציעה לכם באיזה אנטיווירוס שבא לכם להשתמש

אני חושב שאתם תופתעו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

עוד משהו, גם אם נניח וצדקתם...

אז מה נראה לכם שעדיף לעשות? להרים ידיים?

אמליץ שוב לתת לזה צ'אנס ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תוכנות שלא עולות כסף לסריקה בלבד" הן התוכנות זדוניות הנפוצות ביותר היום - RegCleanPro ודומיו

תוכנות אלה לא נתפסות ברוב האנטיוירוסים כי מבחינה חוקית הן לא בדיוק עושות משהוא אסור (אם להמציא תקלות מונפצות לא נחשב לאסור). הכול מופיע באותיות הקטנות של הסכם המשתמש. זה לא אומר שהן לא זדוניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נפלתי פעם בפח עם תוכנה דומה לזו שפותח הדיון הזכיר: DriverAgent וכן תוכנת האחות שלה לעדכון ביוס, BiosAgentPlus, כאשר רציתי לעדכן את הביוס שבלוח האם שלי פעם, עד שגיליתי שחובה לבצע את זה רק מאתר יצרן לוח האם. הורדתי את BiosAgentPlus והיא סרקה את המחשב שלי בשביל דרייברים וביוס מעודכנים, אבל דרשה כסף בשביל לעדכן אותם. מאז הבנתי שעדכון דרייברים וביוס מומלץ רק מאתרי היצרנים של החומרה. תוכנות Aida64 וכן Wizard, מפנות אותך אל שתי הנוזקות הללו כאשר אתה מבקש מהן לעדכן או ביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתמוגג מהשרשור. אני חייב ל'ציין ש "בלינוקס זה לא היה קורה".

צחוק בצד אבל אני רץ עם הפצת לינוקס מאד פופלארית. מאז שיש לי אותה אין התעסקות עם דרייברים. מערכת ההפעלה משדרגת דרייברים אוטומטית. יש תמיכה אוטומטית באלפי סוגי חומרה. מדפסות סמסונג ומדפסות hp שחיברתי לא הייתי צריך להגדיר כלום. הן זוהו על המקום. כנל לגבי כרטיס קול ושאר רכיבי לוח אם. מודה שביוס זה לא מעדכן. אבל עדכון הוא מאד נדיר. פשוט תענוג מהבחינה הזו. יש בעיות אחרות... אבל לא קשורות לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...