דעתכם בנוגע בלמים לרכב - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם בנוגע בלמים לרכב

mrraz

Recommended Posts

ברכב הקודם שלי, הונדה סיוויק, הבלמים החזיקו 80,000

נראה לי שזה קשור להרכב החומרים של הבלמים.

אני בולם די בחסכנות ומשתמש בכח הבלימה של הגיר. כנראה לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב זה תלוי בהרבה מאוד גורמים - אופי הנהיגה הוא רק אחד מהם

80K זה קיצוני ואולי הבלמים שלך היו די אכולים ופשוט לא הרגשת בזה

גם אופציה, אני גיליתי שהבלמים שלי אכולים עד הסוף רק אחרי שעשיתי טסט, הרי בטסט מבקשים ממך לבלום בכל הכוח בשביל לבדוק את הבלמים, עברתי את הטסט, אבל אחרי שיצאתי משם התחלתי לשמוע קול חריקה מהאזור של הצמיגים, ואז הבנתי שמתי שלחצתי על הבלמים בכל הכוח זה היה הרגע שהגומי נאכל סופית והברזל מתחתיו בא במגע עם הצלחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם המוסך לא האמין אבל אחרי שבדק אישר את הממצאים

קח בחשבון שכל 15,000 הוא נכנס למוסך ומישהו מוסמך אמור לבדוק אותו

נכנסתי אחרי שהתחיל לשרוק בבלימהאבל עזוב זה שטויות. אם היית רואה את הרשימה בסוזוקי אלטו של אשתי.

2 נאבות לגלגלים. מותחנים ומחלקי בלימה לבלם יד ועוד.

לפחות המצבר הזערורי שלו לא נגמר. כבר בן חמש ועבר בהצלחה בדיקה ממוחשבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה במוסכים בישראל זה שהם לא מסכימים לתת הצעת מחיר בטלפון (לפחות ככה זה מנסיוני) אז ככה שברגע שאתה נכנס למוסך אתה דיי שבוי של אותו מוסך (רק הטירטור של ליסוע לבדוק בעוד מוסכים סביר שיעלה יותר מההפרש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוונסיס ידועה בקוצר החיים של הבלמים האחוריים.

החריקה מהבלמים היא כנראה אינדיקציה קולית לנהג שהגיע הזמן להחליף רפידות במכונית שאין לה תאורה יעודית בלוח המכשירים.

בדוק בספר של הרכב איזה אינדיקציה יש לבלאי בבלמים של הרכב הזה..

המוסכים לא סומכים (בצדק!) על הנהג המצוי שישים לב להתראות על מצב הבלמים ולכן שואלים את הלקוח מה לעשות.

וזה לא קרה בגלל שנסעת עם בלם יד מופעל. בלם היד באוונסיס עובד עם תופים יעודיים לדבר ולא עם הדיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
הבעיה במוסכים בישראל זה שהם לא מסכימים לתת הצעת מחיר בטלפון (לפחות ככה זה מנסיוני) אז ככה שברגע שאתה נכנס למוסך אתה דיי שבוי של אותו מוסך (רק הטירטור של ליסוע לבדוק בעוד מוסכים סביר שיעלה יותר מההפרש).
לי דווקא היה ניסיון אחר. לפחות כשזה נוגע למחירון טיפולים. לא רק שנותנים מחיר בטלפון, גם אפשר להתמקח איתם והם משווים הצעות מחיר של מוסכים מתחרים, אם רוצים. לפני כל טיפול שגרתי הייתי מתקשר ל2-3 מוסכים באזור ומשווה הצעות.

מובן שהם אומרים שזה רק המחיר של הטיפול הסטנדרטי ואם יש משהו מעבר שצריך להחליף - לדוגמה בלמים, אז זה אקסטרא. אבל אז כמו במקרה הזה - הם לא יחליפו על דעת עצמם בלי לומר לך בדיוק כמה זה עולה ולקבל אישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...