היברידי או נורמלי? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היברידי או נורמלי?

borat1924

Recommended Posts

שלום לכולם, אני קונה בקרוב את הספק הזה:

http://ksp.co.il/?uin=10263

ראיתי שיש לו מאחורה מצב של היברידי ונורמלי, הבנתי שההיברידי שקט, אך לא ממש הבנתי את זה.

מישהו יכול להסביר לי מה זה ההיברידי הזה? ומה יותר כדאי? מצב היברידי או נורמלי?

תודה!

נ.ב

הכרטיס מסך שאקנה באותו היום הוא:

http://ksp.co.il/?uin=21868

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר באפשרויות ההפעלה של המאוורר של הספק.

במצב נורמלי, המאורר יעבוד במצב שקט (סל"ד נמוך, מן הסתם) - עד שהעומס על הספק יגיע ל-50% ואז המאוורר יעבוד יותר, בדגש על קרור. סה"כ - 2 מצבי פעולה - S2FC

במצב היברידי, האפשרות הראשונה פוצלה ל-2: בעומס קטן מ-20% ו\או טמפרטורה קטנה מ-25 צלזיוס, המאוורר לא יעבוד בכלל (שקט מירבי). אם אחד מ-2 הגבולות נפרץ - המאוור יעבוד כמו במצב נורמלי. סה"כ - 3 מצבי פעולה - S3FC.

לא משנה איזה מצב אתה בוחר, בשורה התחתונה, זה נראה כמו סתם גימיק למשוך לקוחות (בלי קשר - מדובר בספק מצוין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר באפשרויות ההפעלה של המאוורר של הספק.

במצב נורמלי, המאורר יעבוד במצב שקט (סל"ד נמוך, מן הסתם) - עד שהעומס על הספק יגיע ל-50% ואז המאוורר יעבוד יותר, בדגש על קרור. סה"כ - 2 מצבי פעולה - S2FC

במצב היברידי, האפשרות הראשונה פוצלה ל-2: בעומס קטן מ-20% ו\או טמפרטורה קטנה מ-25 צלזיוס, המאוורר לא יעבוד בכלל (שקט מירבי). אם אחד מ-2 הגבולות נפרץ - המאוור יעבוד כמו במצב נורמלי. סה"כ - 3 מצבי פעולה - S3FC.

לא משנה איזה מצב אתה בוחר, בשורה התחתונה, זה נראה כמו סתם גימיק למשוך לקוחות (בלי קשר - מדובר בספק מצוין).

סבבה תודה! לדעתי אשים על היברידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק כח במצב היברידי במערכת עם R9 290X, היסטרי.

אני מצטער, אבל אם אתה מחפש שקט, אתה תמצא אותו בבחירה בכרטיס מסך שלא רועש כמו זה.

אני לא מחפש שקט.. וגם הכרטיס לא כזה רועש. אם באמת מצב היברידי לא כזה טוב לכרטיס, אעשה על נורמלי :) תודה שהערת את צומת ליבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד ודעתו, כשאני בחנתי אותו, הוא הרעיש בצורה לא מבוטלת. הרבה יותר מכרטיסי מסך מתקדמים אחרים שנבחנו. חוץ מהעובדה שהוא בקושי חזק מ-R9 290 הסטנדרטי שזול ממנו בצורה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד ודעתו, כשאני בחנתי אותו, הוא הרעיש בצורה לא מבוטלת. הרבה יותר מכרטיסי מסך מתקדמים אחרים שנבחנו. חוץ מהעובדה שהוא בקושי חזק מ-R9 290 הסטנדרטי שזול ממנו בצורה משמעותית.

קראתי, רשמת שהוא עולה 2850 ש"ח.

אך אני קניתי אותו ב2390. 460 פחות, והבדל של 200 ש"ח מה290 הרגיל. לכן, אפשר בהחלט להגיד לדעתי שהוא משתלם. נכון שהוא רועש, אבל הביצועים מכפרים על זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...