בעיית פינגים בכל המשחקים ובכלל בימים האחרונים עזרה נדרשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית פינגים בכל המשחקים ובכלל בימים האחרונים עזרה נדרשת

dreamlogic

Recommended Posts

אז ככה יש לי 30 מגה תשתית הוט , ספק בינלאומי חיבור בלי חייגן(כרגע, היה עם לפני) ומודם של מוטרולה

לפני כמה ימים התחיל לי קפיצות פינגים במשחק counter strike ברגיל אני מקבל 70/95 יציב, אחרי הפינג 125/200 וקופץ ליותר,

גם כשאני פיזית משחק בשרת שאין לו לאגים אני מרגיש תקיעות כאלה כאילו אמור להיות לי לאגים

קלטתי שגם שאני רושם בcmd פינג לוואלה או ynet יש לי 150/200/300 פינג

בהתחלה התקשרתי לבזק והבחור אמר שהוא רואה שתקין ושאני ידבר עם וכרגיל הם אמרו שהתשתית נראת בסדר ושאין בעיה ואם אין בעיה הם לא יכולים לעזור לי

אמרתי זה אולי יעבור לבד חיכתי יום לא עבר ניסתי להוציא להכניס לבקש מבזק והוט לעשות לי ריסט למודם וכאלה לא עזר..

אמרתי אולי וירוס או משהו בסגנון אז עשיתי פורמט ל C אבל לא הלאגים עדיין נמשכו עשיתי סריקות וירוסים,רוגלות,ו cc cleaner

חשוב להגיד שאין לי שום תוכנת שיתוף או משהו שמפריע ברקע שגורם לדברים האלו יש לי מחשב יחיד ומודם לא ראוטר

מה עוד אפשר לעשות? בדקתי תמודם והכבל לא הכי משהו שיש הוא נראה קצת שרוף ושבור טיפה אבל לא מוכנים להחליף או לסדר משהו כי מבחינם אין בעיה כי השתית בסדר

השאלה הגדולה ממה הבעיה נובעת? אם זה יעזור להחליף את לבזק? או להגיד להם שאני רוצה ראוטר(פיירבוקס) במקום מודם? מה עוד אפשר לנסות שלא ניסתי

והנציגים של זה להתאבד פשוט... שירות כזה גרוע לא ראיתי בחיים

אשמח לעזרה תודה רבה .

נ.ב

היתי עם חייגן ואמרו לי בהוט שזה עושה בעיות אז הורדתי תחייגן וזה עדיין לא השתנה

חשוב להדגיש שעד לפני כמה ימים האינטרנט עבד מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

חשוב לציין כי לעיתים איכות הפינג מושפעות ממגוון דברים בין היתר, ספק התוכן, התשתית וציוד הקצה. נשמח לבדוק את הנושא על מנת שתוכל להמשיך ליהנות מהביצועים הטובים ביותר לצורך כך אנא שלח שם מלא, מספר טלפון ושעות נוחות לחזרה ל- online@bezeqint.net ונדאג שנציג מהמחלקה הטכנית יחזור אליך בהקדם.

בברכה,

מתן - שירות לקוחות ברשת - בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה רבה על התגובה המהירה לא ציפתי להודעה ממישהו מבזק, החזרתי לחייגן כי אני יודע שאם יש לי עוד סיכוי לדבר אבל גם עכשיו בבוקר כשדיברתי עם נציג והסברתי לו הוא אמר לי ש 150/350 זה פינגים סבירים בשרתים בח'ול

למרות שניסתי להסביר לו שהפינגים שלי עד היום עמדו על 80 עד 100 וגם לכל החברים שמשחקים איתי ,ובנוסף יש לי גם גיימר

אתה חושב שיש טעם שאני ידבר עם נציג?! זה לא מרגיש כאילו מישהו יכול לעזור לי בבעיה הזו רוב המוקדנים מהתמיכה הטכנית ניסו לעשות את מה שכבר עשיתי שזה בדיקת פינגים בCMD וכאלה

אשמח לקבל משאר חברי הפורום דעה בנושא.

תודה רבה שוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני הארוך עם אני רק יכול להגיד שכל ה״תקלות״ הם בעיות תשתית ולא ספק

כל מקרה לגופו וזה תלוי בעיקר במצב התשתית איפה שאתה גר ... אולי אני טועה אבל כמו שאמרתי כל מקרה לגופו ...

יש אנשים שבהוט הכל עובד מצויין ויש כאלו שעם ... אי אפשר לדעת עד שלא מנסים (ממזמן הפסקתי לדבר עם מוקדנים פשוטים וישר עובר ל״מנהל״ או משהו בסגנון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני הארוך עם בזק אני רק יכול להגיד שכל ה״תקלות״ הם בעיות תשתית ולא ספק

כל מקרה לגופו וזה תלוי בעיקר במצב התשתית איפה שאתה גר ... אולי אני טועה אבל כמו שאמרתי כל מקרה לגופו ...

יש אנשים שבהוט הכל עובד מצויין ויש כאלו שעם בזק ... אי אפשר לדעת עד שלא מנסים (ממזמן הפסקתי לדבר עם מוקדנים פשוטים וישר עובר ל״מנהל״ או משהו בסגנון)

אני אף פעם לא מתווכח ואני מקבל את מה שהם אומרים לפעמים זה פשוט בעייתי

בכל מקרה לגבי הבעיה

בדקתי ב safe mode with networtking והפינגים עדיין ממשיכים , אני חושב שהבעיה או במודם או במיהרות שכנראה עושה בעיות עם המודם שהמקסימום שלו זה 30 מגה אולי תופעות לוואי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר שגם לאתרים באתרים אתה מקבל פינגים דומים של 150-200 אז אל תקבל תשובה של "זה פינגים סבירים"

פשוט מרתיח כל ההתנערות, קישקושי הקישקושים ובילבולי בילבולים האלה!!

פשוט עצוב שזה המצב בישראל שאין חוק "עריפת ראשים" לחברות שמתנהגות ככה.

בכל מקרה, יש לך אפשרות להחליף את הכבל ה"חצי תקול"?

תעשה בדיקה לראות מה קורה.

בזמן שאתה עושה פינגים אתה מקבל נפילות פאקטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר שגם לאתרים באתרים אתה מקבל פינגים דומים של 150-200 אז אל תקבל תשובה של "זה פינגים סבירים"

פשוט מרתיח כל ההתנערות, קישקושי הקישקושים ובילבולי בילבולים האלה!!

פשוט עצוב שזה המצב בישראל שאין חוק "עריפת ראשים" לחברות שמתנהגות ככה.

בכל מקרה, יש לך אפשרות להחליף את הכבל ה"חצי תקול"?

תעשה בדיקה לראות מה קורה.

בזמן שאתה עושה פינגים אתה מקבל נפילות פאקטים?

עידכון קטן : אחרי 700 שיחות עם בינלאומי וגם עם נציגת תמיכה טכני של השכילה לבדוק ולהבין שהמירות המקסימלית של המודם הוא 12 ואני גולש על 30 אז כנראה בגלל זה הבעיה

בקיצור נסעתי להביא HOTBOX והסתדר כל הבעיות פינגים...

תודה רבה לחברים על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...