עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

asi1989

צריך עזרה בבחירת מחשב נייד. תקציב חופשי.

Recommended Posts

בשביל מה אני צריך 13.3? בתואר שלי אני לא לוקח את המחשב ללימודים. כל מי ששאלתי אותו אמר לי את זה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נחות מכל מחשב אחר שהוצע פה פחות או יותר. אני לא מבין מה ההתעקשות שלך. זה שהתקציב גבוה לא אומר שבהכרח צריך לנצל את כולו, אבל זה לא אומר שצריך להתקמצן.

לגבי סחיבת המחשב ללימודים - זה לא נכון שלא תסחב איתו. יהיו ימים ותקופות שכן ויהיו כאלה שלא. למשל בתקופות מבחנים שתשב עם החברים ללמוד בספריה, שתצטרך להציג דברים וכו'. אני חושב שה-FLEX2 של הוא בהחלט האופציה הכי טובה. אני לא מבין למה אתה מתעקש על i7 חסכוני שלא יהיה חזק בצורה מורגשת מ-i5 חסכוני במחיר של התפשרות בכמעט כל פרמטר אחר (משקל, מסך וכו').

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שאתה יודע יותר טוב מה טוב בשבילך בשביל מה באת להתייעץ?

מציעים דגמים טובים ואיכותיים ואז חופרים 5 עמודים בלשלול הצעות כמו ה- שהבאת....

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש מחשב מומלץ עם מסך 14 אינץ' שכולל 8 גיגה 8 ומעבד טוב?

חשוב שיהיה מהיר, עדיף עם כונן ssd

- - - תגובה אוחדה: - - -

אה, ולא מעניין אותי מסך מגע

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קיבלת מיליון המלצות. נישת מחשבי ה-14" גם ככה די מצומצמת אז זה משאיר אותך בלי יותר מידי ברירה למסך מגע, או שתתפשר מאוד על שאר הפרמטרים.

המחשבים שהומלצו פה - הם המומלצים, נקודה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close