בעיית קפיאת תמונה במשחק battlefield 3. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית קפיאת תמונה במשחק battlefield 3.

masteryoda91

Recommended Posts

הבעיה קרתה במפרט קודם עם מעבד E8400 CORE2DUO , ישן וGTX 650T ספק 600W של חברת סיסוניק. הוחלף למפרט טיפה חדש יותר,

מפרט המחשב:

gigabyte ga-p55-ud6-.

GTX 650TI-כרטיס מסך.

4GB 1600MHZ-.

I5 750 2.67GZH-מעבד.

מערכת 7 64ביט.

לצערי גם במפרט הזה הבעיה חוזרת על עצמה מה תמונת המשחק קופאת לאחר כמה דקות משחק כולל קפיאה על צליל(צליל בלופים),אין אפשרות לעשות דבר חוץ מלחיצה על כפתור ריסטארט.

*** עם המפרט המפורט המשחק עבד בלי תקלות ועקב שידרוג שעשיתי למחשב את המפרט שציינתי למעלה העברתי למארז אחר עם ספק של SESONIC 600W החלפתי את הכרטיס מסך לדגם ישן יותר (GTX285) שאיתו עבד לי המשחק בלי בעיות תקיעה. ושוב!:angryfire: בעיה!!!! שוב קריסה ותקיעה אני אובד עצות.

האם מישהו פעם נתקל בבעיות מהסוג הזה? חיפשתי בגוגל אבל מהמלצות הפתרונות שנכתבו שום דבר לא עבד.

תודה לעוזרים!

הדבר היחידי שנשאר ולא הוחלף זה ,וכונן קשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשחק במצב חלון ותקרא את הטמפ' עד הקריסה.

ובלי קשר למזער תוך כדי משחק כל דקה לראות פחות או יותר לאן הטמפ' מגיעות גם אפשרי.

גם במצב מנוחה (שולחן עבודה יכול לעזור אולי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה צירפתי את הצילומים. צילום 1 זה לפני המשחק,צילום 2 זה בזמן המשחק,צילום שלוש והוא מהפלאפון כי המחשב נתקע.

אני אציין שהמעלות של הכרטיס הן בסדר כי הוא כרטיס בנוי לעבוד בטמפרטורות האלו כמו כן, הכרטיס GTX650TI יחזור מבדיקה של אייבורי ואז אני יעשה גם איתו צילום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורות נראות בסדר אבל הקשיח של maxtor מעט גבוה, שתי שאלות:

1. המפרט שכתבת בהודעה הראשונה, מה הספק שמחובר אליו וכמה שנים הוא עובד?

2. כמה שנים הקשיח של maxtor אצליך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורה של הכרטיס מסך די גבוהה, 82 מעלות זה הרבה, הניצול של המאוורר הוא רק 57% לכן אני ממליץ על הגדרת פרופיל קירור באמצעות תוכנת Afterburner...

יש מצב שזה לא מה שגורם לקפיאה אבל בכל מקרה זה לא בריא לכרטיס בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכרטיס מסך הדרייברים מעודכנים,בכרטיס קול זה כרטיס מובנה בלוח אם והדרייבר המותקן שם זה מהדיסק שבא עם הלוח אם לצורך העניין אצלי המפרט הזה הריץ באטלפילד בלי שום בעיית תקיעות אז קשה לי לאמין שזה הדרייבר אבל בכל מקרה מאיפה אני מוריד את העדכון?

ואבי איך אני יכול לדעת על איזה כונן המשחק מותקן ובכך אני יתקין לשני (לא MAXTOR)?

עדכון!

עדכנתי של קול לא עזר , כרגע אני מתקין את המשחק על ה HITACHI עדכונים נוספים בהמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכרטיס מסך הדרייברים מעודכנים,בכרטיס קול זה כרטיס מובנה בלוח אם והדרייבר המותקן שם זה מהדיסק שבא עם הלוח אם לצורך העניין אצלי המפרט הזה הריץ באטלפילד בלי שום בעיית תקיעות אז קשה לי לאמין שזה הדרייבר אבל בכל מקרה מאיפה אני מוריד את העדכון?

ואבי איך אני יכול לדעת על איזה כונן המשחק מותקן ובכך אני יתקין לשני (לא MAXTOR)?

עדכון!

עדכנתי של קול לא עזר , כרגע אני מתקין את המשחק על ה HITACHI עדכונים נוספים בהמשך

טוב אז גם עדכון דרייבר כרטיס קול וגם התקנה מחדש על הכונן קשיח של HITACHI לא עזר יש הצעות נוספות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין..,

רק כדי להבין ממך 100% את המצב כרגע,

1. דרייברים לכרטיס מסך הורדת את העדכניים ביותר לכרטיס שלך מהאתר של nvidia (לא מהדיסק שמגיע בקופסה)?

2. דרייברים ללוח אם הורדת את העדכניים ביותר מהאתר של (לא מהדיסק שמגיע בקופסה)?

3. התקנת את המשחק על הקשיח של hitachi ולא עזר?

4. עדיין הטמפ' באותם המספרים כמו התמונות שהעלת בעמוד הקודם?

עוד בקשה, צלם את hwmonitor אבל את החלק העליון שלה (איפה שרואים את המתחים) אם אפשר תוך כדי משחק מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...