ExamCollection - אתר אמין לבחינות ??? - עמוד 2 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ExamCollection - אתר אמין לבחינות ???

QWERRREWQ

Recommended Posts

אני אשאל אותך שאלה אחרת.

נניח ועכשיו אתה לומד למבחן כלשהו, מבחן שאתה רוצה לעבור אותו כי הדרך מעניינת אותך ולא בשביל ספציפית לעבור את המבחן עצמו.

עכשיו, חבר נותן לך העתק מדוייק של המבחן שהולך להיות לך, כולל תשובות, שהוא השיג בדרך כלשהי, כמה באמת אתה מוכן למבחן לעומת מבחן שתפגוש את השאלות שם בפעם הראשונה אי פעם?

מה הפואנטה שאתה יודע את התשובות מראש ויודע מה לסמן במבחן? זה לא אתי, זה יפגע בך בהמשך כשתגיע לראיון עבודה, ואתה בטח עובד על עצמך, כי לעשות שינון של תשובות למבחן ממש לא בעיה. ואגב, כל הסמכות מייקרוסופט זה ככה.

מזמן אמרתי שצריך לעשות את המבחנים הכל Performance Based, כמו Red Hat Certified Engineer(RHCE) של רד הט, בגלל זה, באופן יחסי, זו הסמכה מאוד מאוד נחשבת ואין אותה להרבה אנשים בארץ.

אם היית באמת רוצה ללמוד ולא רק בשביל לעבור את המבחן, לא היית לוקח עותק של אותו מבחן שהולך להיות לך ומשנן אותו :) חומר למחשבה.

אגב, זה גם למה הסמכות של מייקרוסופט ממזמן לא נחשבות בשוק הבאמת איכותי של התחום,קח את זה לאן שתרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית באמת רוצה ללמוד ולא רק בשביל לעבור את המבחן, לא היית לוקח עותק של אותו מבחן שהולך להיות לך ומשנן אותו :) חומר למחשבה.

אגב, זה גם למה הסמכות של מייקרוסופט ממזמן לא נחשבות בשוק הבאמת איכותי של התחום,קח את זה לאן שתרצה.

חבל שלא התאמצת לקרוא את התגובות המפורטות שלי בתחילת הפוסט, כנראה קשה מאוד להקליק על עמוד מס' 1 - אז בשבילך הנה קישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא התאמצת לקרוא את התגובות המפורטות שלי בתחילת הפוסט, כנראה קשה מאוד להקליק על עמוד מס' 1 - אז בשבילך הנה קישור.

קראתי, וראיתי שאתה כן מעוניין ללמוד ולא רק לעבור את המבחן.

וזה מחזיר אותי לשאלה, למה לך ללכת ולחפש מבחן "מעודכן" מהמרכזי בחינה של מייקרוסופט אם אתה רוצה ללמוד, ולא רוצה בעצם לשנן תשובות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי, וראיתי שאתה כן מעוניין ללמוד ולא רק לעבור את המבחן.

וזה מחזיר אותי לשאלה, למה לך ללכת ולחפש מבחן "מעודכן" מהמרכזי בחינה של מייקרוסופט אם אתה רוצה ללמוד, ולא רוצה בעצם לשנן תשובות ?

מכיוון שגם כאשר אתה לומד - ולומד טוב, ויודע את החומר כמו שצריך, עדיין אם אתה רוצה להוציא את ההסמכה ובמיוחד אם אתה בלחץ של זמן מכל מיני בחינות (-תרתי משמע), אתה צריך להבין ולסנן איזה נקודות חשובות בשביל המבחן ואיזה נקודות חשובות פחות, כדי שיהיה יותר קל לזכור ולעבור את המבחן, כי ההסמכה אמנם היא לא כל המטרה - אבל בהחלט חלק לא מבוטל ממנה.

כמו שכתבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שגם כאשר אתה לומד - ולומד טוב, ויודע את החומר כמו שצריך, עדיין אם אתה רוצה להוציא את ההסמכה ובמיוחד אם אתה בלחץ של זמן מכל מיני בחינות (-תרתי משמע), אתה צריך להבין ולסנן איזה נקודות חשובות בשביל המבחן ואיזה נקודות חשובות פחות, כדי שיהיה יותר קל לזכור ולעבור את המבחן, כי ההסמכה אמנם היא לא כל המטרה - אבל בהחלט חלק לא מבוטל ממנה.

כמו שכתבתי.

אז מה שאתה אומר זה בעצם שאתה קורא תשובות ממבחן שנגנב בצורה כלשהי, עונה על המבחן האמיתי שלך על סמך מה שלמדת מהמבחן שהתגלגל לך לידיים ואז קורה לזה שאתה לא עושה את זה רק בשביל ההסמכה?

דרך מצויינת לקבל הסמכה, אם אתה יודע את החומר אתה תעבור את המבחן גם בלי לרמות.

תעשה מה שאתה רוצה, בראיון עבודה אמיתי יכתשו אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר זה בעצם שאתה קורא תשובות ממבחן שנגנב בצורה כלשהי, עונה על המבחן האמיתי שלך על סמך מה שלמדת מהמבחן שהתגלגל לך לידיים ואז קורה לזה שאתה לא עושה את זה רק בשביל ההסמכה?

דרך מצויינת לקבל הסמכה, אם אתה יודע את החומר אתה תעבור את המבחן גם בלי לרמות.

תעשה מה שאתה רוצה, בראיון עבודה אמיתי יכתשו אותך

"מבחן שנגנב בצורה כלשהי" - שוב לא קראת את מה שכתבו בפוסט - זה מבחן שאנשים שחזרו אותו מהזיכרון שלהם.

"עונה על המבחן האמיתי על סמך המבחן שהתגלגל לידיים שלך" - לא, רק עושה מבחנים בכדי לראות שאני מקבל ציון סביר ועובר את המבחן - אני לא לומד מבחנים, אני עושה מבחנים כדי לראות שאני מקבל בהם ציון עובר.

"אם אתה יודע את החומר תעבור את המבחן בלי לרמות" - בוודאי, אבל כדי לדעת ולזכור את כל פרטי החומר ב 100% צריך להשקיע קרוב לאלף שעות בחזרה ושינון - ואת זה אפילו לא מעוניינים שתעשה וגם אין צורך בכך, הדבר החשוב הוא שתזכור את הנקודות המרכזיות מבחינת הידע ומבחינת הבחינה, לכן אני עובר על המבחנים האלו - כסוג של סיכום ומיקוד נוח לחומר שלמדתי, מיקוד - אם למדת השכלה כלשהי ואני בטוח שכן - הוא דרך שינון מקובלת לפני מבחנים.

ודרך אגב "לרמות" הכוונה לעשות משהו שאינו חוקי או לגנוב את דעתם של - והם יודעים טוב מאוד שככה לא מעט אנשים מתכוננים והם עדיין לא עושים עם זה כלום - וכנראה שמבחינתם זה תקין, אפילו ברמת האנשים שבאמת מתכוננים נטו מהמבחנים הללו ללא לימוד, דבר שאליו שתינו מתנגדים.

"בראיון עבודה אמיתי יכתשו אותך" - מהו ריאיון עבודה "אמיתי" ומהו ריאיון עבודה "שקרי", בינתיים עשיתי לא מעט ריאינות ועמדתי בהם בהצלחה יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מבחן שנגנב בצורה כלשהי" - שוב לא קראת את מה שכתבו בפוסט - זה מבחן שאנשים שחזרו אותו מהזיכרון שלהם.

"עונה על המבחן האמיתי על סמך המבחן שהתגלגל לידיים שלך" - לא, רק עושה מבחנים בכדי לראות שאני מקבל ציון סביר ועובר את המבחן - אני לא לומד מבחנים, אני עושה מבחנים כדי לראות שאני מקבל בהם ציון עובר.

"אם אתה יודע את החומר תעבור את המבחן בלי לרמות" - בוודאי, אבל כדי לדעת ולזכור את כל פרטי החומר ב 100% צריך להשקיע קרוב לאלף שעות בחזרה ושינון - ואת זה אפילו לא מעוניינים שתעשה וגם אין צורך בכך, הדבר החשוב הוא שתזכור את הנקודות המרכזיות מבחינת הידע ומבחינת הבחינה, לכן אני עובר על המבחנים האלו - כסוג של סיכום ומיקוד נוח לחומר שלמדתי, מיקוד - אם למדת השכלה כלשהי ואני בטוח שכן - הוא דרך שינון מקובלת לפני מבחנים.

ודרך אגב "לרמות" הכוונה לעשות משהו שאינו חוקי או לגנוב את דעתם של - והם יודעים טוב מאוד שככה לא מעט אנשים מתכוננים והם עדיין לא עושים עם זה כלום - וכנראה שמבחינתם זה תקין, אפילו ברמת האנשים שבאמת מתכוננים נטו מהמבחנים הללו ללא לימוד, דבר שאליו שתינו מתנגדים.

"בראיון עבודה אמיתי יכתשו אותך" - מהו ריאיון עבודה "אמיתי" ומהו ריאיון עבודה "שקרי", בינתיים עשיתי לא מעט ריאינות ועמדתי בהם בהצלחה יפה.

אז אני אומר לך שמאז ומתמיד יש שם העתקים מדוייקים של מבחנים שמתעדכנים באופן מלא והם זהים אחד לאחד למבחן (ומילה במילה)

תראה לי איפה מיקרוסופט טוענים שאין להם בעיה עם זה? שמעת פעם על NDA? אם לא שמעת אז כנראה שחתמת על משהו בלי לדעת על מה אתה חותם. אסור אחרי מבחנים של מיקרוסופט לשתף ידע לגבי המבחן, אתה לא "החוטא" היחידי אלא יש עוד המון כמוך ובגלל זה זה ההסמכות מיקרוסופט זה ממזמן לא משהו שמסתכלים עליו, ומי שכל זה אולי לתפקידים זוטרים מאוד בתחום.

ראיון עבודה אמיתי זה ראיון שישאלו אותך על שאלות מהתחום במצבי אמת ולא שאלות ממבחנים כמו ההסמכות של מייקרוסופט "איך משתפים קבצים בשרת מיקרוסופט עם שרת , תשובה: IIS" - אגב זה סיפור אמיתי.

בקיצור, אתה עם השנים, כשתיכנס קצת יותר לתחום תבין שאתה טועה שאתה חושב שאתה לומד למבחן בעזרת מבחן, אתה פשוט מפלס לך דרך להסמכה בדרך הקצרה והרמאית יותר שזה לקבל טופס מבחן מראש ולדעת בדיוק מה הולך להופיע. תיכנס לפורומים בינלאומיים של הסמכות מכל התחומים כמו techexams ואתה תראה שלא רק אני חושב את זה אלא כל מי שמכבד את התחום טוען אותו דבר.

ועוד דבר, אתה טוען שעמדת בראיונות עבודה יפה, כל הכבוד לך (באמת) אבל אם דחו אותך בגלל שאין לך הסמכה, כנראה שלא עברת ראיון אמיתי וקשה, כי מקום מקצועי יודע שהסמכות זה ניהיה שוק מסחרי עצבני של רמאים ובגלל זה השוק מוצף בעיקר באנשים לא איכותיים מכל מיני מכללות גון ברייסים כאלה ואחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני אומר לך שמאז ומתמיד יש שם העתקים מדוייקים של מבחנים שמתעדכנים באופן מלא והם זהים אחד לאחד למבחן (ומילה במילה)

תראה לי איפה טוענים שאין להם בעיה עם זה? שמעת פעם על NDA? אם לא שמעת אז כנראה שחתמת על משהו בלי לדעת על מה אתה חותם. אסור אחרי מבחנים של לשתף ידע לגבי המבחן, אתה לא "החוטא" היחידי אלא יש עוד המון כמוך ובגלל זה זה ההסמכות זה ממזמן לא משהו שמסתכלים עליו, ומי שכל זה אולי לתפקידים זוטרים מאוד בתחום.

ראיון עבודה אמיתי זה ראיון שישאלו אותך על שאלות מהתחום במצבי אמת ולא שאלות ממבחנים כמו ההסמכות של מייקרוסופט "איך משתפים קבצים בשרת מיקרוסופט עם שרת , תשובה: IIS" - אגב זה סיפור אמיתי.

בקיצור, אתה עם השנים, כשתיכנס קצת יותר לתחום תבין שאתה טועה שאתה חושב שאתה לומד למבחן בעזרת מבחן, אתה פשוט מפלס לך דרך להסמכה בדרך הקצרה והרמאית יותר שזה לקבל טופס מבחן מראש ולדעת בדיוק מה הולך להופיע. תיכנס לפורומים בינלאומיים של הסמכות מכל התחומים כמו techexams ואתה תראה שלא רק אני חושב את זה אלא כל מי שמכבד את התחום טוען אותו דבר.

ועוד דבר, אתה טוען שעמדת בראיונות עבודה יפה, כל הכבוד לך (באמת) אבל אם דחו אותך בגלל שאין לך הסמכה, כנראה שלא עברת ראיון אמיתי וקשה, כי מקום מקצועי יודע שהסמכות זה ניהיה שוק מסחרי עצבני של רמאים ובגלל זה השוק מוצף בעיקר באנשים לא איכותיים מכל מיני מכללות גון ברייסים כאלה ואחרים

השאלה היא - אם באמת יש למייקרוסופט עם זה בעיה מדוע הם לא מכניסים תביעות לאתרים האלו שמעלים בחינות שלהם ועוד מבקשים כסף ? - זה באמת קצת מוזר כי מייקרוסופט מתמחה בנושא של תביעות זכויות יוצרים :).

לגופו של עניין, אין ספק שמי שלומד מתוך מבחן מרמה - בעיקר את עצמו, אבל אם הוא קרע את עצמו ולמד הרבה אני לא רואה בעיה להשתמש בכלי כלשהו כדי לסכם ולמקד את החומר, וכל עוד מייקרוסופט יודעים שזה קיים ויודעים שאנשים נעזרים בזה - אני לא רואה בזה רמאות (-ובמחשבה שניה - אולי גם נהנים מזה בדרך עקיפה...).

לגבי ריאינות העבודה, אתה כנראה מדבר על ראיונות עבודה למשרה מתקדמת או חצי בכירה בתחום ה IT, שאליה לא תגיע אפילו לריאיון כל עוד אין לך ניסיון של מינימום כמה שנים בתחום וקבלות מוכחות, במקרים כאלה כולנו מסכימים שהריאיון לא יהיה קל ויבדקו את הידע המוכח שלך והניסיון שלך בתחום.

אני לעומת זאת, מדבר על ריאינות עבודה למשרות מתחילות + בתחום ה IT, שם הריאיון הרבה יותר בסיסי ותיאורטי ושם בהחלט תוכל למצוא את עצמך עומד מול שאלות שכלולות בחומר שלמדת להסמכה (-גם אם באופן ישיר או עקיף) כך שהלימוד הזה (-לימוד החומר, לא לימוד ממבחנים) הוא חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגופו של עניין, אין ספק שמי שלומד מתוך מבחן מרמה - בעיקר את עצמו, אבל אם הוא קרע את עצמו ולמד הרבה אני לא רואה בעיה להשתמש בכלי כלשהו כדי לסכם ולמקד את החומר, וכל עוד מייקרוסופט יודעים שזה קיים ויודעים שאנשים נעזרים בזה - אני לא רואה בזה רמאות (-ובמחשבה שניה - אולי גם נהנים מזה בדרך עקיפה...).

.

על הרבה דברים אסורים בעולם יודעים ולא תמיד יש את האפשרות להילחם במיוחד בדברים באינטרנט, לא התעמקתי בעיניין המשפטי לגבי מה יכולה לעשות ומה היא לא אבל דבר אחד בטוח, כשאתה עושה מבחן שלהם אתה חותם על NDA. מה שאומר שאסור לך לשתף מידע אודות המבחן שעברת ומה הוא כלול.

אם למדת וישבת וחרשת ואני בטוח שבאמת זה מה שעשית, אז אתה ממש לא צריך להשתמש בbraindump, בסופו של דבר זה רמאות, ולא, זה ממש לא "להשתמש בכלי כלשהו כדי לסכם ולמקד את החומר", זה לדעת את מבנה המבחן על כל המשתמע מכך, וזה רחוק מלהיות תחת ההגדרה שציינת.

אם אתה מבין שזו רמאות אז זה בידיים שלך לעשות מה שאתה חושב שהכי נכון והוגן, קח בחשבון שזה מה שגורם לההסמכה שאתה כל כך משתוקק לה להיות חסרת ערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הרבה דברים אסורים בעולם יודעים ולא תמיד יש את האפשרות להילחם במיוחד בדברים באינטרנט, לא התעמקתי בעיניין המשפטי לגבי מה יכולה לעשות ומה היא לא אבל דבר אחד בטוח, כשאתה עושה מבחן שלהם אתה חותם על NDA. מה שאומר שאסור לך לשתף מידע אודות המבחן שעברת ומה הוא כלול.

אם למדת וישבת וחרשת ואני בטוח שבאמת זה מה שעשית, אז אתה ממש לא צריך להשתמש בbraindump, בסופו של דבר זה רמאות, ולא, זה ממש לא "להשתמש בכלי כלשהו כדי לסכם ולמקד את החומר", זה לדעת את מבנה המבחן על כל המשתמע מכך, וזה רחוק מלהיות תחת ההגדרה שציינת.

אם אתה מבין שזו רמאות אז זה בידיים שלך לעשות מה שאתה חושב שהכי נכון והוגן, קח בחשבון שזה מה שגורם לההסמכה שאתה כל כך משתוקק לה להיות חסרת ערך.

ראשית כל, אני כמובן לא אוציא ואשתף פסיק אחד מתוך המבחן של מייקרוסופט שאני אעשה.

מעבר לכך, מכיוון שאין לי פרק זמן אינסופי ללמוד ולחרוש - אז למרות שדי קרעתי את עצמי בלימוד אני עדיין צריך את הכלי הזה כדי לסכם ולמקד, ודרך - אגב, אולי תופתע לשמוע, אני לא יודע מה הם התשובות הנכונות ! ולמה ? כי אני פשוט עושה את הסימולציה - מקבל את הציון וזהו, עד עכשיו לא היה לי מושג שמדובר במבחנים אמיתיים אחד לאחד וגם כעת שאני יודע שאני יכול פשוט ללמוד את המבחנים אני לא יעשה את זה כי את עצמי אני אף פעם לא מרמה.

וכמו שאמרת ובצדק "בידיים שלך לעשות מה שהכי נכון והוגן".

ודרך אגב, סתם שאלה - על מבחנים אחרים של Cisco ו RedHat אין Brain Dumps ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל, אני כמובן לא אוציא ואשתף פסיק אחד מתוך המבחן של מייקרוסופט שאני אעשה.

מעבר לכך, מכיוון שאין לי פרק זמן אינסופי ללמוד ולחרוש - אז למרות שדי קרעתי את עצמי בלימוד אני עדיין צריך את הכלי הזה כדי לסכם ולמקד, ודרך - אגב, אולי תופתע לשמוע, אני לא יודע מה הם התשובות הנכונות ! ולמה ? כי אני פשוט עושה את הסימולציה - מקבל את הציון וזהו, עד עכשיו לא היה לי מושג שמדובר במבחנים אמיתיים אחד לאחד וגם כעת שאני יודע שאני יכול פשוט ללמוד את המבחנים אני לא יעשה את זה כי את עצמי אני אף פעם לא מרמה.

וכמו שאמרת ובצדק "בידיים שלך לעשות מה שהכי נכון והוגן".

ודרך אגב, סתם שאלה - על מבחנים אחרים של Cisco ו RedHat אין Brain Dumps ?

אני משוכנע שיש את זה גם בסיסקו מכיוון שגם שם זה מבחנים אמריקאים.

ברד הט זה לא יהיה רלוונטי כי זה מבחן Hands On, שזה אומר שאתה על מחשב מקנפג בדיוק מה שמבקשים ממך, זה לא מבחן אמריקאי שאתה בוחר תשובה מבין כמה תשובות אפשריות.

אני בכללי חושב שזו הגישה הנכונה לעשות מבחנים. להוכיח ידע. בתור אחד שעשה את RHCE אני יכול להגיד לך שהחוויה היא אחרת והרבה יותר מתגמלת. אם מעניין אותך אתה יכול למצוא פה מידע:

http://www.redhat.com/en/services/training/ex300-red-hat-certified-engineer-rhce-exam

לגבי מה ה-scope הכללי של המבחן. יש לו קדם מבחן שנקרא RHCSA שצריך לעשות לפני שעוברים למסלול Engineer

- - - תגובה אוחדה: - - -

ומשתמע שאתה בחור עם ראש על הכתפיים, הייתי בדיוק במצב שלך בעבר בגלל זה אני יכול לך נקודת מבט קצת אחרת.

שיהיה לך הרבה בהצלחה ותמשיך על הלימוד העצמי, זה הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העידוד, אני כיום נמצא בתחילת הדרך ומקווה להשתלב בסוג של HelpDesk כנקודת התחלה, בתקווה שאגיע לרמות הגבוהות - גם במקצוענות וגם בתגמול.

באמת תודה, אני חושב שלא מעט אנשים יוכלו להסיק מסקנות וללמוד מהדיון שנערך כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...