מחפש מאורר טוב למעבד - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מאורר טוב למעבד

dfc

Recommended Posts

לא משנה הגודל שלו, מה שכן שניהם יעשו את מה שאתה צריך - בלקרר שניהם טובים, היתרון של המוגן הוא במחיר הזול יותר, היתרונות בנוקטואה זה מעט שקט יותר (לקחת מארז מבודד רעשים שיחסית אטום אז לא נראה שזה יהיה יתרון מורגש אצלך), המאוורר שלו גדול יותר ו"חורג" מעט מהגבול התחתון של צלעות הקירור וככה נושף גם אוויר על הרכיבים שמסביב לסוקט על הלוח אני אוהב קירורים שיש בהם את זה אבל זה לא משהו ששווה 80 ש"ח.

אם מחיר משחק תפקיד אז הייתי הולך על המוגן.

אגב למה oc עם מארז שיחסית סגור לאוויר? דרישה לשקט מיוחד או סתם אהבת את המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יש לי את ה P182 שקניתי לפני המון שנים כי רציתי שקט, והבנתי שאם היום רוצים שקט אז כדאי את ה Deep Silence 1 יחסית למבחר / מחירים שיש בארץ. ה OC יהיה רק במידה וכמובן הטמפ לא יתפוצצו (מקסימום יהיה OC קליל).

מצחיק שככל שאני מחפש עוד ביקורות אני רואה עוד שוני בתוצאות ביניהם... זה לא שה 80 ש"ח זה מה שיעשה את ההבדל, השאלה האם שווה את זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז הוא אחלה, פשוט הוא לא הבחירה הראשונה כשרוצים oc אבל מהתשובה אני מבין שהוא לא יגביל אותך ותרוויח שקט יחסי לעומת אחרים אז בחרת נכון.

ההמלצה נשארת כמו שהיא, מחיר משחק תפקיד ללכת על המוגן, לא משחק תפקיד נוקטואה ההבדלים בביצועים לא ישנו הרבה מבחינתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
אני אישית ממליץ על הקירור שיש ברשותי כרגע, קירור מצוין, שקט ועושה את העבודה באוברקלוק NH-U12P SE2 כמו כן המחיר שלו הוא 235 שח שזה בתקציב שלך. יש עוד קירור שהייתי לוקח בחשבון וזה ה- Coolermaster Hyper 212 EVO שגם אמור לעלות בסביבות ה-200 שני הקירורים האלה יתנו לך תמורה טובה למחיר, יהיו שקטים מספיק ויתמכו עד בינוני, למטרה הזמנית שלך של 4ghz הם בוודאי יענו ואפילו עד 4.4... הכל תלוי על איזה צ'יפ נפלת..
איפה הוא עולה 235 בידיוק? אתה מתבלבל עם NH-U9B SE2
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הNoctua NH-D14, עכשיו צא מנקודת הנחה שמעבר לכך שהגוף מצויין וגם שקט וכמובן שההרכבה שלו מאוד נוחה וקלה יש לו חסרון גדול שאני מאמין שלהרבה גופי בסגנון יש... הוא ענק! אז אם אתה הולך על גוף בסגנון עם 2 מאווררים בצורה אנכית וצלעות בגודל של בית תוודא שזה נכנס למארז ולא מפריע לו הזכרונות של הRAM בהרכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הNoctua NH-D14, עכשיו צא מנקודת הנחה שמעבר לכך שהגוף מצויין וגם שקט וכמובן שההרכבה שלו מאוד נוחה וקלה יש לו חסרון גדול שאני מאמין שלהרבה גופי בסגנון יש... הוא ענק! אז אם אתה הולך על גוף בסגנון עם 2 מאווררים בצורה אנכית וצלעות בגודל של בית תוודא שזה נכנס למארז ולא מפריע לו הזכרונות של הRAM בהרכבה.
אממ ל-690II יכנס?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...