מחפש מאורר טוב למעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מאורר טוב למעבד

dfc

Recommended Posts

אני אישית ממליץ על הקירור שיש ברשותי כרגע, קירור מצוין, שקט ועושה את העבודה באוברקלוק

Noctua NH-U12P SE2 כמו כן המחיר שלו הוא 235 שח שזה בתקציב שלך.

יש עוד קירור שהייתי לוקח בחשבון וזה ה-

Coolermaster Hyper 212 EVO שגם אמור לעלות בסביבות ה-200

שני הקירורים האלה יתנו לך תמורה טובה למחיר, יהיו שקטים מספיק ויתמכו עד בינוני, למטרה הזמנית שלך של 4ghz הם בוודאי יענו ואפילו עד 4.4... הכל תלוי על איזה צ'יפ נפלת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אופציה טובה מאוד,רק תיקח בחשבון שהנוקטואה מגיע עם שני מאווררים והmugen מגיע רק עם אחד ככה שתוכל לעשות קונפיגורציית push pull לקירור יותר טוב של המעבד עם הנוקטואה, לשיקולך...נ.ב המאוורר של הmugen הוא 120 MM לא 140

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להיות וודאי שהמיוגן לא ימחוץ את הזכרונות ? אם אני מבין נכון המרחק חצי מהתושבת מעבד לסטיקים של הזכרונות אצלי יוצא שהמיוגן יהיה ממש על הזכרונות. מדדתי את הזכרונות ויצא כ 35 מ"מ האם זה בסדר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

well - the answer is necessary which motherboard you use. I would say it works. The web page of G.Skill specify the height of both rams with 40mm (the heat fins of the Mugen 4 start at a height of ~ 41,5 mm). I guess the fan makes the problem, but you only need to move the fan to a upper position during the installation.

מקור:http://www.scythe-eu.com/forum/mugen-series/6793-question-about-ram-mugen-4-a.html

זכרונות עד גובה של 41.5 מ"מ הכל בסדר מעבר לזה תצטרך להרים קצת את המאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה כללית מאוד,

U14s - למה כללית כי אלו קירורים שונים עם התאמה לתצורות מערכת שונות, לפעמים עדיף tower ולפעמים עדיף שוכב שוב תלוי בסביבה שאליה אתה מתאים את הקירור (סביבה הכוונה מערכת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיש מאוורר גדול בדלת של המחשב אני אעדיף שוכב - אוויר נכנס מבחוץ>אל המעבד>יוצא מהגג ומאחורה.

כשכניסת האוויר למארז היא מהחזית אני אעדיף tower - אוויר נכנס מהחזית>קירור המעבד "שואב" את אותו האוויר>מהגג ומאחורה נפלט האוויר החם שהמעבד פולט.

אלה דוגמאות להבדלים, רוב הפעמים זה יהיה בסדר לשים שוכב גם כשהאוויר נכנס מהחזית ולהיפך, לשים קירור tower גם כשהאוויר נכנס מהצד אבל כל מקרה לגופו.

במארז שלך הייתי בוחר ב tower.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמה הזו הבנתי... כן, אני הולך על tower אני רואה שהביקורות די חלוקות בין המיוגן ל U14S כשבחלק זה קצת יותר טוב ובחלק השני, חבל שאין תשובה מוחצת (חוץ מהבדל של 80 שקל במחיר).

נראה לך שבמארז שיחסית חוסם את המעבר אוויר היה שווה להשקיע במיוגן שגדול יותר או שזה לא קרטריון נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...