כמה שאלות על חשמל ו USB - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על חשמל ו USB

Peri228

Recommended Posts

אחרי שראיתי את המדריך שפורסם ב PCArena ( הכנת פד זוהר .. ) , חשבתי שיהיה נחמד לעשות את זה . הבעיה מתחילה בחיבור מקור מתח . ברגע שאתה צריך לחבר את הפד שלך לחיבור המולקס , הכל ניהיה מאוד מסורבל , ולא נוח להעברה . האפשרות השניה היא לחבר את הפד ( סך הכל שני לדים ) עם שנאי , ישירות לחשמל . הרעיון שלי הוא לחבר את הפד דרך החשמל שמגיע לעכבר ( ) :P

העכבר שלי הוא IntelliMouse Explorer , והוא מתחבר דרך ה . נתוני צריכת החשמל של העכבר הם 5V , 100mA .

השאלות שלי הן ( ואני מצטער מראש על הכמות ) -

1) יש דרך להתחבר למתח שמגיע מיציאת ה דרך העכבר ? 2

2) אני אשתמש בלד של 3.3V , 20mA , באיזה נגד אני אצטרך להשתמש ?

3) אם אני אכניס נגד X , נגד כזה אני אצטרך להוציא מהעכבר , נכון ? ( משום שהוא יקבל פחות מתח )

4) כמה mA\Vold מספק חיבור המתח ב ?

תודה רבה מראש =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) יכול להיות שכן, אבל לא נראה לי שכדאי לך לעשות את זה. אין לך מושג איך העכבר בנוי ומאיזה רכיב אתה תוריד מתח כשתחבר את הפד.

2) תלוי כמה מתח אתה תקבל ללד. בשביל 5V אתה תצטרך 88 אום, אבל אין דבר כזה אז לפי דעתי גם 100 אום יעבוד.

3) מזתומרת "להוציא מהעכבר"? אני מאוד מקווה שאתה לא הולך להתעסק עם האלקט' של העכבר.... שוב פעם, אין לך מושג למה משמש כל דבר בתוכו. אתה יודע משהו, במחשבה שניה אני דווקא כן מקווה... אם לא איכפת לך מהעכבר, יהיה נחמד לראות אם הוא עובד (ולכמה זמן) בלי נגד..... אולי נמצא ייעול למהנדסים של מיקרוסופט.....

4) ה- מספק 5V נראה לי. ד"א זה volT. לא יודע כמה זרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה רוצה להוציא כבל מהעכבר?? למה? קח כבל , גזור אותו, ולקצה תחבר ת'לדים.

2. 85 אוהם, הנגד הכי קרוב הוא של 82 אוהם והוא יתן לך טיפה מעל 20 מילי, והוא יתאים בצורה טובה.

3. גמני לא ממש הבנתי למה אתה מתכוון...

4. 5 וולט, אני חושב שהוא גם מוגבל ל 500 מיליאמפר לכל חיבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...