הבצורת של משחקי האסטרטגיה - מתי יצא המשחק האחרון בסגנון RA? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבצורת של משחקי האסטרטגיה - מתי יצא המשחק האחרון בסגנון RA?

Sting

Recommended Posts

היי חבר'ה, בתור חובב משחקי אסטרטגיה ותיק כבר עבר המון זמן שלא נתקלתי במשחק אסטרטגיה איכותי בסגנות של RA\Generals.

יש למישהו מושג מתי יצא המשחק האחרון בסגנון? רוב המשחקים הישנים לא עולים לי בכלל במחשב כיום בגלל תאימות של או רזולוציה .

נ.ב אני מחפש משחקים דיי ראליסטים כלומר בלי יתר מידי יחידות הזויות .... גם משחק מימי הביניים יכול אולי לעבוד

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הCommand & Conquer™ The Ultimate Collection ודווקא עולים אצלי המשחקים הישנים ואני על חלונות 8.1 למרות שהרזולוציה זאת בעיה אחרת =\ .

בכל מקרה יש לך משחקים כמו

StarCraft 2

Empire: Total War

Total War: ROME II

XCOM: Enemy Unknown שיש עליו כרגע 75% הנחה בSteam

ועוד משחקים שאתה יכול לראות בקישור הבא ולסנן לפי מה שאתה מעדיף

Steam - Strategy Games - Metascore

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tiberian twilight שזה האחרון יצא ב 2010, אגב את הרזולוציות אפשר לסדר, יש כל סקריפטים שאנשים כתבו ומאפשרים לקנפג את הרזולוציה (יחסית ללא מתיחות או תופעות פוגמות מדי), אני משתמש באחד כזה על RA2 כרגע במחשב שלי ומשחק על 1200P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל, כל כך שמחתי שידעתם אותי על

Stronghold 3 ועל RA4. השגתי אותם מהר, התקנתי ואז התברר לי הזוועה,

Stronghold 3 פשוט זבל אחד גדול, לא שחיק בעליל כפי שהתברר גם מהביקורות הזוועתיות על המשחק {10/2}, איזו אכזבה.

ולגבי RA4, שוב הרסו את בסיס המשחק הטוב והמוכר במשהו אחר לגמרי... עדיין מנסה להבין מה לעזאזל הולך שם

:undecided:

מה קרה לימים שהיית אוסף משאבים, בונה בסיס אימתני, אכזרי ואז משמיד את כל מי שעולה בדרכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שכבר קיים בסגנון הזה. TOTAL WAR זה לא בדיוק RTS, זה אסטרטגיה, כן. אך לא בסגנון רד אלרט המדהים. המשחק הכי קרוב לזה הוא Starcraft 2 אך הוא בדיוני ולא כלכך ריאליסטי. אולי COH 2? בערך, סוג של זה, היסטורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...