בחירת קירור טוב למעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת קירור טוב למעבד

BulbuloNi

Recommended Posts

מצטער אם זה נוגד איזה משהו פה אני חדש..

לפני כמה ימים שידרגתי את המעבד,זכרון ולוח אם

הלוח אם הישן - asrock h71m-dgs

הלוח אם החדש - B85M-G

16 ראם וקודם היה 8

המעבד החדש - i7 4790 3.6

המעבד הישן - i5 3470 3.2

טוב, בקיצור הורדתי את כל מה שאני צריך למחשב..

הדלקתי משחק והתחלתי לשחק

והמחשב התחיל לרתוח בטירוף! (לעומת מה שהיה קודם)

הורדתי HWM ובדקתי את הטמ''פ.

בדרך כלל כשאני לא משחק בכלום ורק התוכנות הרגילות שלי פתוחות המעבד על 50 מעלות.

אבל אם אני משחק במשחק (League of Legends)

המעבד בדרך כלל על 75-78 אבל אם יש כמה זמן של יותר דברים על המסך ויותר דברים לטעון זה הגיע עד 81 ואז מהר כיביתי ונתתי לו לנוח.

אמרו לי לא להגיע עד 85. אבל אני חושב שזה יצליח להגיע אם אפעיל עליו יותר כוח.

חשבתי לקנות מאוורר חדש למעבד...

המאוורר נחוץ?

אם כן אפשר המלצות בבקשה? (רק בKSP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יש לך עכשיו על המעבד?

ואיזה מארז ועם כמה מאווררים ? זה גם משפיע

מי הרכיב את המעבד על הלוח? אתה או החנות?

וד"א יש פורום של תחת "אוברקלוקינג ומודינג"

בטח הם יעבירו את הדיון לשם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יש לך עכשיו על המעבד?

ואיזה מארז ועם כמה מאווררים ? זה גם משפיע

מי הרכיב את המעבד על הלוח? אתה או החנות?

וד"א יש פורום של תחת "אוברקלוקינג ומודינג"

בטח הם יעבירו את הדיון לשם..

עכשיו יש לי את הקירור הרגיל של ה-box

המארז שלי Obsidian 300R ויש לי שם אחד מעל המעבד ואחד מהצד. יש לי גם אחד מקדימה למחשב (להארד דיסק) אבל לא היה מספיק חיבורים אז ניסינו לחבר אותך ביחד עם הכבלים שבפנים או משהו כזה ובסוך רק האחר מקדימה עובד.. יש אולי איזה כבל שמחבר את כל המאווררים ומחבר את כולם לחיבור אחד?

החנות (KSP) הרכיבה את המעבד על הלוח אם אבל טכנאי הרכיב לי את המאוורר.

הנה תמונה של המחשב.. הראם מאוד קרוב למאוורר.. אני בכלל יכול לחבר מאוורר גדול יותר וטוב יותר לשם? יש בכלל מקום?

?ui=2&ik=5286272f73&view=fimg&th=147e5883ce8dd2a2&attid=0.1&disp=inline&realattid=1476714958088568832-local0&safe=1&attbid=ANGjdJ8vbNvgsFFC6zFyqL9VroUbniRr82xPykxpoBMKMrlf_cZU8Dx6ofe-l59wDzu4s8z0Wma0Ft6aQUveA6EbTXEh90WXy51yRwvovSR2OZkuBxn-NSLo_Ig-_Co&ats=1408305376213&rm=147e5883ce8dd2a2&zw&sz=w1896-h835

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יש לי את הקירור הרגיל של ה-box

המארז שלי Obsidian 300R ויש לי שם אחד מעל המעבד ואחד מהצד. יש לי גם אחד מקדימה למחשב (להארד דיסק) אבל לא היה מספיק חיבורים אז ניסינו לחבר אותך ביחד עם הכבלים שבפנים או משהו כזה ובסוך רק האחר מקדימה עובד.. יש אולי איזה כבל שמחבר את כל המאווררים ומחבר את כולם לחיבור אחד?

החנות (KSP) הרכיבה את המעבד על הלוח אם אבל טכנאי הרכיב לי את המאוורר.

הנה תמונה של המחשב.. הראם מאוד קרוב למאוורר.. אני בכלל יכול לחבר מאוורר גדול יותר וטוב יותר לשם? יש בכלל מקום?

?ui=2&ik=5286272f73&view=fimg&th=147e5883ce8dd2a2&attid=0.1&disp=inline&realattid=1476714958088568832-local0&safe=1&attbid=ANGjdJ8vbNvgsFFC6zFyqL9VroUbniRr82xPykxpoBMKMrlf_cZU8Dx6ofe-l59wDzu4s8z0Wma0Ft6aQUveA6EbTXEh90WXy51yRwvovSR2OZkuBxn-NSLo_Ig-_Co&ats=1408305376213&rm=147e5883ce8dd2a2&zw&sz=w1896-h835

לא רואים תמונה.

אבל בטח שתגיע לטמפרטורה כזאת במאמץ עם סטוק. לא יעיל ורועש.

מה התקציב שלך?

בנוגע למאווררים-איזה ספק יש לך? אולי אין לו מספיק כבלים. אבל אפשר לקנות מפצלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואים תמונה.

אבל בטח שתגיע לטמפרטורה כזאת במאמץ עם קירור סטוק. לא יעיל ורועש.

מה התקציב שלך?

בנוגע למאווררים-איזה ספק יש לך? אולי אין לו מספיק כבלים. אבל אפשר לקנות מפצלים..

התקציב הוא 150

אבל לא עדיף לקנות קירור נורמאלי ולא להסתכן?

הספק זה VS650

ואפשר דווקא לקראות בתמונה.

השתיי פסים הכחולים ליד המעבד זה הראם. הם גמצעט ונוגעים במאוורר.. יש בינהים אולי 2 סנטימטר.

ואיפה מוכרים בארץ מפצלים כאלה?

תוכל לשלוח לי קישור? כל חנות.. ואם אין אז בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור של מאוורר לספק כאשר אין מספיק חיבורים בלוח האם אתה יכול לקנות בכל חנות מחשבים זה עולה משהו כמו 10-15 שקל. http://ksp.co.il/?uin=23904

אל תשאיר את המארז עם מאוורר אחד מחובר בלבד, זה לא יעשה טוב לטמפרטורת המחשב במיוחד שיש לך רק אחד מכניס ואין מה שיוציא ( סירקולציה לא טובה).

קירור למעבד :

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=UCACO-FI11001-CSA01

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב הוא 150

אבל לא עדיף לקנות קירור נורמאלי ולא להסתכן?

הספק זה VS650

ואפשר דווקא לקראות בתמונה.

השתיי פסים הכחולים ליד המעבד זה הראם. הם גמצעט ונוגעים במאוורר.. יש בינהים אולי 2 סנטימטר.

ואיפה מוכרים בארץ מפצלים כאלה?

תוכל לשלוח לי קישור? כל חנות.. ואם אין אז בבקשה...

התכוונתי שאין תמונה בכלל. לא העלת.

וכבר הציעו לך מעולה ומפצלים.

ותדאג שיהיה לפחות 2 מאווררים עובדים. אחד מכניס והשני מוציא אוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור של מאוורר לספק כאשר אין מספיק חיבורים בלוח האם אתה יכול לקנות בכל חנות מחשבים זה עולה משהו כמו 10-15 שקל. http://ksp.co.il/?uin=23904

אל תשאיר את המארז עם מאוורר אחד מחובר בלבד, זה לא יעשה טוב לטמפרטורת המחשב במיוחד שיש לך רק אחד מכניס ואין מה שיוציא ( סירקולציה לא טובה).

קירור למעבד :

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=UCACO-FI11001-CSA01

זה נפצל שמחברים אליו כמה מאווררים ואז פשוט לחיבור אחד? תוכל אולי למצוא לי באיביי? רק בשביל השם? או להגיד לי מה לרשום...

ואני צריך מאורר בKSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נפצל שמחברים אליו כמה מאווררים ואז פשוט לחיבור אחד? תוכל אולי למצוא לי באיביי? רק בשביל השם? או להגיד לי מה לרשום...

ואני צריך מאורר בKSP

אוקיי.

הנה אולי עכשיו יראו את התמונה

unnamed.jpg

image free hosting

אז תראה כמה שהראם קרוב למאורר

יכנס לשם בכלל מאוורר גדול יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהוא עומד גבוה יותר מה ולא אמורה להיות בעיה

יכולות להיות כמה בעיות שיביאו להתחממות יתר במצב שיש לך עכשו. תבדוק :

- מה הגובה של צלעות הקירור ? מייצרים כמה סוגים של מאווררים כאלה, חלק נמוכים וחלשים ומתאימים להתחממות הנמוכה של מעבד כמו i3, חלק גבוהים (אם צלעות אלומינים גבוהות יותר) ומיועדים לרמת ההתחממות של כמו שלך. בהרבה מקרים בחנות מרכיבים את המאוורר הלא נכון, לפעמים בטעות ולפעמים בכוונה כי הנמוך זול יותר. צלם את המאוורר שלך מהצד כך שרואים את הגובה שלו

- האם כל הפלסטיקים של המאוורר לחוצים עד הסוף ומחוברים ללוח עד הסוף ? (כלומר, שהם לא התעקמו בנקודה שבה הם נכנסים לחור בלוח)

- האם יש מדבקה שלא אמורה להיות (אחריות או ברקוד כלשהוא וכו) מודבקת על המעבד וכך מפרידה בינו לצלעות ? (אם אתה מפרק אותו תצתרך למרוח חומר מחדש כשתרכיב - אז תוודא שיש לך כזה לפניי שאתה נוגע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני רואה טוב שני המאווררים העליון והאחורי לא עובדים כלל וקירור המעבד מלא באבק, תוסיף לזה את הטמפרטורות החמות בשיא אוגוסט והנה לך מה גורם לבעית ההתחממות.

הוא לא באבק.. הוא חדש מלפני 3 ימים

זה רק נראה ככה בתמונה

וכן.. הם לא עובדים, אני צריך לקנות מפצל כי אין לי מספיק חיבורים בלוח אם

החלקים נקיים מאבק יחסית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...