בעיה בספק, כנראה הלך מחפש המלצה - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בספק, כנראה הלך מחפש המלצה

efee123

Recommended Posts

המחשב שלי הוא המחשב שבחתימה והתווסף עוד וssd.

אתמול ניסיתי להדליק את המחשב והוא לא הגיב, בדקתי את הכפתור והוא תקין אז הלכתי לספק.

הספק נראה תקין מבפנים(מבחינת קבלים וכו) אבל הוא לא נדלק בכלל. בנוסף יש לי איזשהו ספק גנרי אז חיברתי רק את החיבור הגדול והמחשב נדלק וכבה מייד(אני מניח ומקווה בגלל שלא היה את החיבור הנוסף ללוח) .

ועכשיו לעניינו, בהנחה ששאר המחשב לא ניזוק אני זקוק להמלצה לספק איכותי בסביבות ה450 שקל +-, שיהיה שקט ככל הניתן אבל לא חייב ואשמח גם לזמן אחריות ארוך ככל הניתן.

בנוסף אני סטודנט אז עדיף לחסוך כמה שאפשר. :-)

תודה מראש לעוזרים.

נ. ב, אני מעדיף מודולרי.

ושאלה נוספת לי אליכם, מה הכוונה בספק אקטיבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שיש בעיה בספק ?

יכול להיות שהלוח מקצר, ההגנה של הספק המקורי שלך קופצת כל כך מהר שאתה לא מספיק לראות אותו נדלק, וההגנה של הספק הגנרי איטית יותר לכן אתה ראואה אותו נדלק לשניה

תחבר את הספק המקורי שלך לחשמל, תחבר אם חוט קטן את החוט השחור והירוק בחיבור ללוח ותראה אם הוא נדלק או מראה סימני חיים

"ספק אקטיבי" הוא מילת שיווק (דיי חסרת משמעות) לספק שיש לו Active PFC

מבחינת הביצועים, יציבות, החזקת חומרה וכדומה זה פשוט לא אומר כלום, ספק Active PFC ולא Active PFC באותם איכות והספק יתנו את אותם ביצועים בדיוק

ההבדל הוא מבחינת המאמץ שהוא מוסיך על חוטי החשמל בקירות של הבית. נניח שיש לך ספק Active PFC שצורך 300W, הוא יאמץ את מערכת החשמל של הבית כמו ספק שצורך 300W. ספק זהה שאינו Active PFC ייראה למערכת החשמל של הבית כמו ספק שצורך 600W - כשמתוכם רק 300 באמת קיימים. למשתמש הביתי זה לא משנה - מונה החשמל בכל מקרה מודד רק את ה 300 האמיתיים. במשרד קטן שבו יש כמה מחשבים על אותו קו מלוח החשמל זה יכול לשנות - ניתן לחבר באותו חדר יותר מחשבים עד שמגיעים למקס' שמערכת החשמל מאפשרת ומשהוא קופץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העוזרים!

בדקתי לפי מה שהצעתם לי והספק לא עבד. רכשתי חדש בסוף דרך איבורי ב"ש , השירות היה מעולה והמחיר גם, הכל עובד אחרי החיבור!

ושוב תודה רבה על העזרה! :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...