עזרתכם בבחירת טלויזיה עד 4000 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרתכם בבחירת טלויזיה עד 4000 ש"ח

~Pizza~

Recommended Posts

היי,

חושב לקנות לי טלויזיה+אקס בוקס (או פלייסטשיין...נראה כבר) ואני צריך את עזרתכם בבחירה של הטלויזיה.

- הטלויזיה צריכה להיות תלויה על הקיר, ללא מעמד.

- מרחק הצפייה הולך להיות 3.2 מטר. (מה הגודל הרצוי לטלויזיה ממרחק צפיה כזה?)

- כמובן שצריכות להיות לה היציאות המתאימות לאקסבוקס ולאוזניות אל-חוטיות (או שאת זה אני מחבר לאקסבוקס? אני חדש בתחום..בכל מקרה מעדיף לא להתעסק עם רמקולים)

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המינימום שאתה צריך הוא 42 אינץ ואם התקציב הזה אפשר יותר.

ממליץ בחום על פנאל IPS שנותן צבעים הרבה יותר טובים ואפשר לוותר על כל הSMART TV לרוב זה סתם, תראה שיש למה שימליצו מספיק כי ראיתי שיש כאלו עם יציאה אחת.

הקונסולות מתחברות ב ואין בעיה וכמעט תמיד יש יציאת סאונד החוצה אבל לרוב זה ייתן סטאריו ככה שאולי כדאי לקנות אוזניות שמתחברות ישר לקונסולה (לכל אחת יש דגם שמתאים לה ותקבל סאונד טוב)

בכל מקרה בחנות תמיד אפשר לקבל הנחה על טלוויזיות ושווה לבדוק במספר חניות כי אתה יכול לחסוך כמה מאות שקלים על אותו דגם ואותה אחריות.

לדוגמא :

TH-L50B6M שיש IPS אבל רק 2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא נראת טוב, אני פחות מכיר והייתי שמח שעוד אנשים יגיבו, בכל מקרה לך תראה תצוגה של טלוויזיות ותחפש את מי שנראת הכי טוב בהשוואה לאחרות.

לטלוויזיה הזאת יש יתרון של שהקונסולות תומכות וחסרון של שנה עם יבואן פאראללי...

הכי טוב ללכת לחנות לראות את הדגמים ולקבל הצעות מחיר כי יש שוני ממש גדול בניהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאני באמת אלך על זאת:

http://www.pompa.co.il/Product.asp?Pid=PS51F5500P&Cat2Cat1ID=239&Cat2ID=936&aff=Zap〈=he

הביקורות נראות טוב.

אני מקבל Smart TV ו3D...נראית לי כמו מאוד משתלמת.

עוד דעות לפני שאני קונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...