בחירה מבין 3 מאווררים קיימים למארז חדש - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירה מבין 3 מאווררים קיימים למארז חדש

Animor

Recommended Posts

שלום,

התחדשתי ב-define R4 שמגיע עם שני מאווררים. אני רוצה להוסיף לו את אחד המאווררים מהמארז הקודם שלי, אבל אני לא יודע מי מהם עדיף. הקריטריון המרכזי הוא שקט.

אני מצרף תמונה של המאווררים, אשמח לדירוגם לפי איכות/רעש.

תודה מראש!

3aquta4e.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך, למרות שניקיתי עם משהו לח כי הפורום נפל ולא הייתה לי תשובה... מקווה שלא הרסתי דבר, השתדלתי לגעת רק בכנפיים.

שאלה אחרונה בנושא, אני מקווה:

המארז מגיע עם מאוורר קדמי ומאוורר אחורי.

האם את המאוורר השלישי כדאי להתקין למעלה (מוציא) או למטה (מכניס)? או שאולי בכלל עדיף כמאוורר קדמי מכניס נוסף (יש מקום לשניים מקדימה)?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעלי, עדיף לך להתקין את המאוורר הנוסף בחזית המארז (שיכניס אוויר).

בעיקרון תמיד עדיף לחץ חיובי משלילי לקירור המארז, יותר מאווררים מכניסים מאשר מוציאים.

וכמובן שצריך לשמור על פרופורציה, אין צורך להעמיס מאווררים סתאם כי יש מקום\אפשרות.

אם המערכת שומרת על טמפרטורה תקינה, אז תמיד עדיף להשאר עם מה שיש. וכמו שציינת, אתה נשאר עם מערכת שקטה.

ובמקרה שלך, אני כן ממליץ לך להוסיף מאוורר קדמי שיכניס אוויר....

ככה אתה תהיה עם שניים שמכניסים ואחד שמוציא (לחץ אוויר חיובי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר חשוב שלא ביררתם הוא איזה כרטיס מסך יש ברשותו:

תודה רבה לעוזרים! בשעה טובה קיבלתי את ה-R4 :)

הגיע עם שני מאווררים (קדימה ואחורה), הוספתי עוד מאוורר מקדימה והסרתי את כלוב הכוננים העליון, כדי שתהיה זרימת אוויר חופשית.

לאחר התקנה וחיווט, כך זה נראה:

IMG_20140812_170023.jpg

במקרה של פותח הדיון המאוורר יתאים מקדימה, אין יותר מדי חום שיפלט לתוך המארז, יש ברשותו כרטיס מסך בעל סטוק/אגזוזט שפולט את החום החוצה.

במידה והיה ברשותו כרטיס עם מתקדם, לא הייתי מסכים איתם, שכן עדיף שהאוויר החם הנפלט מכרטיס המסך והמעבד יתנדף כמה שיותר מהר, אותו אוויר חם עולה מעלה ומתרכז באיזור המעבד ומעל המעבד, מאוורר בודד

יתקשה לעמוד בקצב ולנדף את כמות האוויר החם המופקת ממערכת גיימינג חמימה בקיץ הלוהט בארצנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...