יש מצב שהזכרונות שלי לא יחזיקו תזמונים 2.5:3:3:7?? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש מצב שהזכרונות שלי לא יחזיקו תזמונים 2.5:3:3:7??

pooowa

Recommended Posts

היי, יש לי כמה שאלות:

1. אם נגיד X רשום בדף שלו שהוא CAS3 (אני פשוט לא מוצא את שלי אבל יוצא מנקודת הנחה שהוא CAS3), אז אפשר להריץ אותו על תזמונים של 2.5:3:3:7 בלי סיכונים כשבמחשב לא מבוצע OC ולא יהיה מבוצע??

2. מה בכלל הסיכונים של שינוי התזמונים? הבנתי שזה ישפר לי את הביצועים, אבל גם פה יש סיכון של שריפת חלקים?

3. בכלל, יכול להיות מצב שאני משנה תתזמונים בביוס ומעלה תמשחב, ובזמן ההעלאה הוא לא עולה לי? :o

תודה לעונים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנית אתה יכול להריץ אותו במהירות נמוכה יותר מהמהירות המקורית בקאס נמוך יותר (cas2 2700 ירוץ דומה ל cas 2.5 3200 ולהיפך)

רוב הזכרונות 3200 מוגדרים כקאס 2.5, מהירים יותר אולי מודגרים בדיפולט בקאס 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי את החוברת של הלוח אם... :-\ מה לעשות לא תכננתי לעשות כאלה דברים כשקניתי תמשחב... ::)

בכל אופן בלוחות אחרים איך זה הולך? אם זה אוטומטי אז זה לבד מרסטרט תביוס?

ואם זה ידני?

בקשר לזכרונות, אני לא רוצה ולא יכול (לוח של אינטל) להוריד או להעלות תמהירות...

אם זה משנה, בזמן החיפושים אחרי התזמונים של הזכרון הבנתי שהזכרונות של יונדאי הם בעצם של הייניקס (hynix)...

מישהו אולי יודע מה הקאס שלהם...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריסט לביוס ידני אפשר לעשות בכמה דרכים.. או שאתה מוציא את הבטרייה של הלוח אם ומחזיר אותה אחרי דקה בערך

או שאתה מוצא את הג'מפר שמאפס את הביוס ומוציא ומחזרי אותו בדומה לבטרייה.. זה מה שאני נוהג לעשות יותר נח מאשר

להתעסק עם הבטרייה.. אם תוכל למצוא את החוברת של הלוח אם יש שם פרק על הג'מפרים האלו תחפש שם

ג'מפר שמשחק עם הcmos .. אצלי הוא נמצא מעל כל החיבורים של הכפתורי הדלקה אם זה משנה.. תחפש אולי גם אצלך זה שם.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...