יש לי מחשב נייד עם כרטיס מסך GT750M אני רוצה לדעת על כמה FPS צריך שירוץ לי במשחקים הב - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מחשב נייד עם כרטיס מסך GT750M אני רוצה לדעת על כמה FPS צריך שירוץ לי במשחקים הב

SPONER

Recommended Posts

המשחקים הם :

GTA IV , כמה FPS?

BEMNG ---http://wiki.beamng.com/Requirements כמה FPS? אני לא בטוח אם הכרטיס מסך עבד אבל על הגדורת הכי נמוכות קבלתי 30 וקצת FPS

FAR CRY 3 כמה FPS?

אני חושב שזו שאלה כללית מידי כי יש הגדרות ופלטרים , אך אני רוצה לדעת בערך ומצדי שגם יהיה על איכות הכי נמוכה ..

אם תוכל להעריך את זה זה מאוד יעזור לי ..

ושאלה נוספת , יתכן שכרטיס מסך 4600 HD של , יהיה הבדל בין הגיפורס GT 750M 4GB יתן הבדל בFPS של 10-20 FPS?

מפרט המחשב הוא 8 GB ראם

ווינדוס 8

ומעבד I7 הסוול לא חסכוני..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל יש לי בעיה עם תכנים באנגלית .. בכל זאת אני מכיר את זה שמתחת ל [h=2]Game Benchmarks

יש מספר משחקים וזה מראה כמה FPS..אני יקבל בכל איכות .. אבל אין שם את IV ואין BEMNG...[/h]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשמל אחי , אך איזה ביצועים תאתרתי ? לא ראיתי שכתבתי בציעוים..

בכל אופן אני זוכר שבעבר הורדתי את המשחק המלא של BEMNG והFPS על הכי נמוך (הגדרות הכי נמוכות ) היה סביבות ה30+ עד 40 ותמיד צנח (לא זוכר אבל זוכר שלא היה אחיד בכלל) ועכשיו שחקתי לא מזמן בדמו ואני מקבל עם כרטיס מסך ואני מקבל 20 FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה לחפש בדיוק.. על איזה פרופיל ואיך אני מזהה אותו ? נכנסתי למקום כזה שנראה לי אולי אתה מדבר עליו .. נכנסתי ללוח בקרה NVIDIA

אחי שמתי על הגדרות הכי גבוהות קבלתי 10-7 כעבור קצת משחק זה הגיעה ל16 וכשנמכתי את ההגדרות קצת , קבלתי 25 FPS באיזה שהוא שלב שנסתי מהר לפתע קבלתי במשך הנסיעה (שהיו רכבים שם והיתה פעילות קבלתי 44 FPS .. איך זה?

9b790b55a067e8a51059d62f8cd4d659.PNG

היה לי מוגדר שם לא הGT750M אלא בחירה אוטומטית. שנתי לNVIDIA

ואחי לא הבנתי איך זה בדיוק עונה לשאלותי , לגבי כמה FPS אני יקבל במשחקים שציינתי.\\

תראה בבקשה את הסרטון הזה , לנו יש אותו כרטיס מסך אין לו והוא מקבל 50 FPS בלי FRAPS ועם FRAPS

30- 28.... אני באותם הגדרות קבלתי 10 -7 FPS עם FRAPS

המשחק אצלו נראה חלק לגמרי גם איפה שיש פעילות רבה .. ואני מניח עוד שהמקסימום של זה 30 FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...