קירור למארז - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור למארז

iLoveElectrO

Recommended Posts

אני רוצה להוסיף מאוורר ל3 המאווררים שכבר כלולים במארז (Fractal Design Arc Midi R2).

איזה מאוורר מומלץ לי לרכוש? והיכן מומלץ לי למקם אותו (למעלה, או למטה?).

חשבתי על המאוורר הזה: http://www.tms.co.il/product/12007

איך הוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להוסיף עוד אחד ? בכל מקרה הFD יהיה בחירה טובה.

בחירה טובה מבחינת מה? השקט למשל לא חשוב לי בכלל, העיקר שהמאוורר יקרר בצורה יעילה! (האם זה נכון שהמאוורר הנ''ל הוא בדיוק מאותו הסוג של המאווררים שכבר כלולים במארז??).

והסיבה שאני מוסיף עוד מאוורר היא, שבחדר שהמחשב צפוי להיות בו אין תנאים אופטימליים (במיוחד בקיץ).

ועוד שאלה קטנה, האם זה משנה היכן במארז ירכיבו את המאוורר הנוסף? (למעלה או למטה?), יכול להיות שרק מאוורר אחד נוסף דווקא יפריע לזרימת האוויר במארז, וידרוש ממני לקנות מאוורר נוסף על מנת לאזן את הזרימה??

סליחה על החפירה ותודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחירה טובה מבחינת איזון רעש\יעילות, מאוורר חזק לא בעיה לקנות האיזון הוא זה שחשוב, ואני יודע "שלא חשבו לך הרעש" אבל תאמין לי שיהיה לך במארז טרקטור אז תעריך.

וזה שאין בחדר תנאים אופטימלים לא אומר שהסידור הנוכחי לא יתמודד עם זה, לפני שאתה רץ ורוכש מאווררים תבדוק טמפ' ואז תחליט מה הצעד הבא אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות לבדוק טמפרטורות במארז, מהסיבה הפשוטה שעדיין לא הזמנתי את המחשב הנ''ל :)

taotao, אין תנאים אופטימליים בחדר, ובנוסף מתוכנן (גם ללא האוברקלוק המפרט שלי פולט לא מעט חום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני אקבל את המלצתך :)

- - - תגובה אוחדה: - - -

רק שאלה קטנה להבא, נגיד ובעתיד הרחוק ארצה להוסיף עוד מאוורר.

זה משנה היכן אני ממקם אותו? (אני מתכוון, בין אם אני מתקין את המאוורר לטובת הוצאת האוויר, ובין אם אני מתקין אותו להכנסת אוויר למארז), זה לא יפר איזה שהוא איזון בזרימת האוויר נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...