מחשב נתקע מסיבה לא ידועה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע מסיבה לא ידועה

Aviad6

Recommended Posts

שלום לכולם,

לא יודע אם זה קשור, שמתי למחשב כרטיס גרפי חדש, שוב, לא יודע אם זה קשור. עכשיו משום מה הוא נתקע לפעמים (כל המערכת לא מגיבה) ואז הוא חוזר אחרי איזה שתי דקות.

אין לי שמץ למה זה קורה אבל יש לי הרגשה לא טובה מההארד דיסק, למישהו יש רעיון איך לבדוק את הנושא?

מפרט:

intel i5

4 ram

sapphire hd7950 3gb

seasonic 620W

WD 500Gb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבעיה התחילה מאז התקנת כרטיס המסך אז לנסות למחוק לחלוטין את הדרייבר שלו ולהתקין מחדש את הדרייבר העדכני ביותר זו התחלה טובה.

לגבי הדיסק הקשיח אתה יכול לבדוק בעיות בו עם תוכנת הבדיקה של יצרן הדיסק הקשיח ולהריץ את הבדיקה Extended Test אם יש הודעת שגיאה הדיסק הקשיח ככל הנראה תקול.

http://support.wdc.com/product/download.asp?groupid=810&sid=3〈=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הרצתי את הבדיקה והוא עבר אותה בלי שגיאות.

הסרתי והתקנתי מחדש את הדרייבר, אני כבר יורד מהמחשב עד לראשון אז אני אעדכן איך הוא מתפקד.

עמית, שמתי את הכרטיס על התקנה נקייה של ווינדוס, לא היה כלום לפני, אולי משהו של הליבה המובנת של .

אני גם כבר יומיים משתמש ומעמיס את הכרטיס עם משחקים ובדיקות והוא רץ מצוין (מלבד ה'קפיאות' האלה). אני שם לב שהבעיה מתרחשת במיוחד כאשר המחשב משתמש בהארד דיסק וכנראה מנסה לקרוא מכמה מקומות בו זמנית - הכוונה שזה קרה רק מתי שהוא עדכן לדוגמא את הגוגל דרייב, הדרופבוקס ועוד משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד מרכיבי המחשב יכול להיות הגורם לבעיה למרות שזה נראה כמו כרטיס מסך, יכול להיות שזה גם ההארד דיסק.

הייתי ממליץ לך לנסות להחליף בהארד דיסק חלופי ולבדוק שוב. אם לא נפתרה הבעיה אז תחליף כרטיס מסך ותבדוק שוב לדעתי זו הדרך הפשוטה ביותר לבדוק את מקור הבעיה

בלי להסתבך עם תוכנות לא אמינות ואם עדיין לא נפתרה הבעיה אז תמשיך לנסות להחליף גם או ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...