שינוי קירור מארז TT Xaser V - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי קירור מארז TT Xaser V

white_rider

Recommended Posts

אני משדרג את המפרט שלי, ובאותה הזדמנות אני רוצה לשפץ את המארז Xaser V שיש לי, המארז מגיע עם שני מאוררי 80 ושלושה מאוררי 90 שחלק מהם נותק כי הוא הרעיש יותר מדי ושנים מהם נשלטים על ידי בקר שליטה מובנה במארז. ויש לו 2 קדמי ושקע קול שהתחיל לעשות קצת בעיות.

WinGo-10.jpg

1. האם הקירור הקיים נחשב לטוב עם זרימה טובה? מספיק רק להחליף את כל המאוררים ולהשאר עם הקירור הדיפולטי או שיש הצעות אחרות?

2. איזה מאוררים 80 ו 90 אתם ממליצים שיהיו שקטים ברמת האפשר?

3. ניתן למצוא יציאות קדמיות חדשות? אולי אפילו עם USB3 וקול יותר איכותיים? היום זה נראה כך

4. להעיף את המיכל של הדיסקטים? זה יעזור לזרימה?

5. יש מישהו שחושב שהמארז הזה לא שווה את ההשקעה ושכדאי לי חדש?

תודה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הקירור הקיים כרגע מספיק ואמור לעשות את העבודה והזרימה בסדר. (אלא אם אתה רואה טמפ' חריגות אז תגיד כי לא אמורות להיות כאלה).

2. מחירי מאווררים בגדלים האלה נעים בין 30 ש"ח בערך ל60 ש"ח בערך, מהירות הסיבוב (RPM) תקבע את רמת הרעש ורוב המקרים יהיה יחס ישיר לכוח של המאוורר לדחוף אוויר.

3. נסה ב זה משהו שצריך לחפש ולא קל למצוא. אפשרות אחרת היא לקנות חיבורי front panel שבאים עם עגינה למפרץ 5.25".

4. אם אין צורך והוא חוסם מאוורר בהחלט יעזור לזרימה. טיפ לאגד את כל הכבלים לאיזה "קוקו" ולהצמיד לדופן גם יעזור מאוד לזרימה (במידה וזה לא בוצע כבר).

5. בעיקרון אם אתה ממש קשור אליו ולא רוצה להחליף אפשר לסדר את החוטים בפנים, להחליף מאווררים, ולסדר חיבורים קדמיים חלופיים והכל טוב. אבל בדוק כמה יעלה לך הסיפור הזה יכול להיות שתתקרב למחיר של מארז חדש עם 2 מאווררים שיהיה שקט יותר (2 מאווררים עושים פחות רעש מ5 מאווררים, מה גם שמאווררים קטנים יותר בד"כ מרעישים יותר) נוח יותר לסידור החוטים במארז ועם חיבורים קדמיים תקינים.

אישית הייתי מחליף הגיע הזמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפה של המארז למשהו שיהיה מעבר לסביר ומעודכן בסטנדרטים של היום תעלה באיזור ה300 שקלים

בעוד שהשקעה במאוררים למארז הנוכחי תגיע לדעתי ל150 שקלים במינימום ותקבל תוצאות הרבה פחות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה למגיבים, המאוררים יעלו לי 200-+. אז איזה מארז את ממליצים,חשבתי על 630 אבל יש לי מגבלה של גובה ל 53 ס"מ ... אני רוצה מארז שקט כמה שיותר, שיהיה רחב כמה שאפשר לפי מגבלת הגובה. רעיונות?

בעצם אם אני אשים את המחשב על הרצפה ולא גלגלים אז יהיה לי 61 ס"מ הגבלת גובה... זה בסדר לשים על הרצפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...