פרוייקט- MC 9500P סוים בהצלחה! שברתי שיא עולם!!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט- MC 9500P סוים בהצלחה! שברתי שיא עולם!!!

RoyShefy

Recommended Posts

כן כן חברים... הפרוייקט הסתיים בהצלחה אחרי פווול זמן שחיכיתי!! אני וחברי DAEMONSHLOMO (מתן..) ובעיקר מתן :\ בנינו את כל הזלמן על הכרטיס שמנו במקום המאוורר הרגיל של זלמן, שמנו טורנדו 80ממ (!!!).... התחלתי בOC והגעתי למהירות של 428 לליבה ו337 לזכרונות... התחלתי בבדיקה של הAQM3 והיו קצת ארטיפקטים.... קיבלתי 53000 בערך.. העלתי את המהירות של הליבה ל437 וניכנסתי שוב לAQM3... התוצאה גבירותי ורבותי ( 8)) הייתה :59926!!!

הנה לינק לעמוד התוצאות של AQM3 (רק של ריידון 9500P\9700)

http://arc.aquamark3.com/arc/arc_search.php?processorType=&processorSpeedFrom=any&processorSpeedTo=any&graphicsType=5&graphicsCoreClockFrom=any&graphicsCoreClockTo=any&graphicsMemoryClockFrom=any&graphicsMemoryClockTo=any&displayMode=3&displayDepth=2&antiAliasingMode=1&antiAliasingQuality=&anisotropicFiltering=3&detailLevel=6&resultType=AMScore

יש מישהו שעקף אותי בקצת נקודות... אבל אני אשבור אותו עוד היום בערב!

אני חייב לציין שבלעדי מתן לא הייתי מגיע לאן שהגעתי..! סחטיין על העזרה שלך מתן!!!

;D 8) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה תודההה.. 8)

פשוט כנסו לאתר הרשמי של AQM3 ותסתכלו על התוצאות של 9500...

המעבד שלי בOC היה על 2.9... בגלל ששמתי אותו על 3.33 הוא לא הסכים לעלות את AQM3!

אני אעלה את המעבד ל3.2 ואסחוט מהליבה והזכרונות עוד קצת....... השיא העולמי הוא 70100 בערך... וניראה לי שאם אני אסחוט את כל מה שיש לי אני יכול לשבור גם אותו......!

WISH ME LUCK ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א התוצאות שקיבלתי הם עם דרייברים 3.8....

אין לי במחשב שלי.... אז אני לא יכול להוריד.... ואני פירסמתי תתוצאות באינטרנט דרך שהעברתי אותם מהחשב שלי באיי ריבר למחשב של אמא שלי... (הזה)

אני מוריד עדכניים ואנסה לעשות את הבדיקה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה!!! באמת שברתי את כל כרטיסי הריידון 9500!!! הכרטיס 9500 שהגיע הכי רחוק זה ל51000 נקודות!!

אוי ז**נתי אותם!!!!!

אני לא יודע למה אבל AQM3 אומר לי שהכרטיס שלי הוא ריידון 9700!!! הוא אומר 9500P\9700

אני ממש מבולבל!! מישהו יכול להסביר לי למה זה אומר שיש לי 9700????

אף אחד לא מתלהב!?!? תנו תגובות!!! הכעתי לפאקינג 60000 נקודות1!!! זה עצום!!

http://arc.aquamark3.com/arc/arc_search.php?processorType=&processorSpeedFrom=any&processorSpeedTo=any&graphicsType=5&graphicsCoreClockFrom=&graphicsCoreClockTo=&graphicsMemoryClockFrom=&graphicsMemoryClockTo=&displayMode=3&displayDepth=2&antiAliasingMode=1&antiAliasingQuality=&anisotropicFiltering=3&detailLevel=6&resultType=AMScore

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוזר שרק אתה אומר לי כל הכבוד (בלי להעליב אני צריך קצת יותר תמיכה...!!!) >:(

בכל מקרההה.....אין לי עדיין 3DM2001&3...

פשוט תכנס לאתר של AQM3.... ואז לPRODUCTS ואז תכנס תכנס ל ותבדוק את התוצאות של 9500\9700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי כל הכבוד בנאדם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אחלה של מפרט גם יש לך ;)

אני מחכה לראות את התוצאות שלך ב 3d mark 2001se

*ותסדר כבר ואינטרנט למחשב שלך!!!! חבל לך להיות offline!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

עוד עוד בדיקות!!

אחלה תוצאה באמת מעולה!!

אני לא מצליח לקבל 60 אלף :P

אבל אני מקבל 54 אלף... זה מספיק לי 8)

מה אם אחי תריף גם בדיקה של 01SE ו-03

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד אחי... אתה תותח-על!! בחיי ששיחקת אותה בגדול עם השיא והכל וממש סחטיין על המאמץ והכל מסביב!!!

קבל ח"ח ענק ממני...

עשית אותי גאה להיות ישראלי בחיי :'( ... טוב לא נסחף אבל, עבודה ענקית! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...