האם כדאי לקנות מ go mobile - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות מ go mobile

yarin153

Recommended Posts

http://www.zap.co.il/clientcard.aspx?siteid=1121

חוות דעת של אנשים שרכשו שם.

אני יכול לשתף בחווית הקנייה שלי:רכשתי G2 בחודש מאי בסניף סינמה סיטי ראשלצ ,חייב להגיד השירות היה אדיב,ביצעו לי חיתוך סים,והדרכה ראשונית על המכשיר,לא יצא לי להפעיל שירות על המכשיר עד כה כי הוא עובד מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

_Mpro,למעשה בסניף שרכשתי הם היו חייבים לפתוח את האריזה כשמגיעה אליהם מחו"ל וגם ציינו זאת בפניי כי צריך להחליף את כבל הטעינה לחשמל (שבא עם תקע שלא מתאים לארץ(החליפו לכבל טעינה של סמסונג) אבל המכשיר היה חדש עם מדבקת הגנה הכול ,אם זה היה מחודש אז זה מעבר למה שאני יכלתי להבחין.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה מה שאני טוען הכבל המקורי הוא יקר, לעומת הכבל החלופי שהוא בעלות של אולי 2-3 דולר

הם פשוט יבאו את המכשיר דרך גוף שלישי

ושלא יבלבלו במוח על תקע לא מתאים כי לא בעיה לרכוש מתאם ב 5 שקל

מפה מגיעות ההנחות, תבדקו גם את האוזניות ואת הסוללות כי מאיפה שאפשר לקצץ הם יקצצו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

לא להתקרב!

רק מבטיחים ולא נותנים אחריות!

קניתי מכשיר g3 חדש אך באותו יום התברר שפגום,  לא תקין (ריסטרטים עשרות פעמים ביום שהתחילו ביום הקניה). לא החליפו ולא תקנו. במשך שנת אחריות המכשיר היה כל הזמן בתיקונים, אך לא נעשה דבר! לאחר שמשכו זמן עד תום אחריות מוציאים תיקון בעלות 600₪ - החלפת לתיקון בעיה שנשארה מיום הקניה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 3 שנים קניתי מהם מכשיר שלאחר חודשיים הייתה לו בעיה בשקע האוזניות, הכנסתי את המכשיר למעבדה במסגרת האחריות שלבסוף דרשו ממנו כסף ולאחר מכן קיבלתי את הפלאפון שבור ולא שמיש כלל וכלל. תבעתי אותם בבית משפט לאחר המון ריבים איתם ומנהל הרשת בנאדם לא ישר ועשה לי את המוות. הוא אפילו לא הגיעה למשפט ודחו את המשפט במשך שנתיים מכל מיני סיבות מטופשות כמו שאחד מעובדי החנות שהיה נוח איתי לא יכול להגיע ולכן צריך לדחות. בסופו של דבר שכבר לא יכלו להמשיך לדחות לאחר שנתיים הם בכלל לא הגיעו.

לדעתי לא צריך לקנות מהחנות הזאת כשהבעלים אדם כל כך לא ישר ולא מגיע לו לקבל שקל גם אם הוא נותן מחיר מפתה שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

זהירות!!! רכשתי מכשיר חדש. לאחר כחודש הופיעה תקלת מסך והמכשיר לא עובד יותר. הפקדתי את המכשיר במסגרת אחריות 24 חודשים והתקשרו מהמעבדה לטעון שבמכשיר יש קורוזיה ולכן האחריות מבוטלת. זו הונאה!!! המכשיר לא התקרב למים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...