המלצה למארז וספק - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז וספק

haim652

Recommended Posts

שלום חברים, אני בגדול בניתי מברט או לפחות כיוון שאני רוצה לקנות מבחינת המחשב, ורציתי לקבל המלצה על מארז וספק למחשב.

המחשב עצמו ביועד גם לOC ככה שיש חשיבות לסירקולציית האווירי במארז, ובנוסף לספק שיתאים מספיק בשביל לאפשר לבצע OC

אני רוצה לקבל על המלצה מהחנות למוצרים מחנות PLONTER כיוון שמשם אני מתכוון לקנות את המחשב בעתיד.

המארז שחשבתי עליו כרגע הוא הNZXT PHANTOM 410, אני יודע שהוא MID, רציתי לדעת אם אפשר לקבל המלצה עליו או על משהו אחד שעומד בסביבות המחיר שלו, אני מעוניין במארז עד 500 ש"ח, אפשר לחרוג כמה שקלים.

בנוסף ספק חשבתי על TP-750C

כמובן חשוב להוסיף שהמחשב יכיל מעבד מסוג I7 4790K וR9 290, אם אתם זקוקים לעוד פרטים רק תגידו.

הגוף שיוסף למעבד יהיה Scythe Kotetsu

אם יש לכם המלצות משהו טוב אני אשמח!

אםפ אפשרי שזה יהיה גם FULL TOWER אני אשמח אך לא חייב כי אני יודע שבעיה לעמוד בFULL TOWER במחירים האלה, בנוסף השקט לא חשוב לי עד כדי כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה המפרט, לא כללתי בו את הספק והמארז.

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1150

CM8064601710501 - Intel - i7-4790K Quad core CPU - LGA1150 - 4.0 GHz - 8MB cache - 22nm - 88W TDP - Integrated HD Graphics 460...

כמות: - 1 - 1582/1550

לוחות אם - LGA1150

GA-Z97X-Gaming-3 - Gigabyte - Socket LGA1150 CPU - Intel Z97 chipset - Dual channel DDR3 up to 3200 MHz memory - Integrated Graphi...

כמות: - 1 - 699/685

זכרונות - - לנייח

KHX18C10AT3K2-16X - Kingston - 16GB (2x8GB kit) DDR3, 1866MHz, CL10, 1.5V, Unbuffered Beast T3 Series - KHX18C10AT3K2/16X...

כמות: - 1 - 838/821

כרטיסי מסך - ATI PCIe

SR9294GD5HDu - Sapphire - Radeon R9 290 GPU Used - 4GB 512 bit DDR5 memory - PCIe x16 3.0 interface - Dual DVI, HDMI, DisplayP...

כמות: - 1 - 1095/1073

דיסקים קשיחים ו - - SATA

MZ-7TE250BW - Samsung - 250GB Samsung 840 EVO 2.5 inch SATA3 6GB - 7mm - 540/520 MB/s Retail...

כמות: - 1 - 649/636

דיסקים קשיחים ו - SATA

ST2000DM001 - Seagate - 2TB - 3.5 inch -SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 - 2 platter - (ST2000DM001)...

כמות: - 1 - 390/382

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

SCKTT-1000 - Scythe - Scythe Kotetsu...

כמות: - 1 - 202/198

DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA צורב

GH24NSB0 - LG - x24 DVD-RW Drive with M-DISC™ Support - Burns DVD+R/-R discs at 24x speed - SATA interface - Black...

כמות: - 1 - 79/77

5534.00 / 5423

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=7411

התקציב הוא עד 6700 ש"ח עם נסיון מרבי לחסוך כמה שניתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב עצמו ביועד גם לOC ככה שיש חשיבות לסירקולציית האווירי במארז, ובנוסף לספק שיתאים מספיק בשביל לאפשר לבצע OC

orig-21080394.jpg

תקוף תעשה ביגועיםםםםםםםםםםםם

^

סליחה זה היה חזק ממני.

לנושא:

למה אתה צריך I7 ו-16GB ראם?

מה השימושים שלך? אתה עורך \ אודיו? אתה משתמש בתוכנות סרטוט או 3D?

אם אתה רק משחק, אז זה מיותר מאוד.

גם הדרישה למארז פול טאוור. למה? סתם תופס מקום. היום יש נפלאים בגדלים יותר נוחים, עם אותם ביצועי .

אין הרבה מפרטים שמצדיקים פול טאוור.

גם הכרטיס שלקחת, ה-290 המשומש, הוא עם מפוח רועש ולא יעיל שיעשה רעש וירים את הטמפרטורה של הכרטיס למעלה ואת הביצועים למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח הייתה חייב להוציא אותי מטומטם.. חחחח אני אתן לך את העונג, אני יודע שהכל בצחוק "ממש בגעת בי".

ולנושא:

אני מעוניין לביצועים מקסימלים ובנוסף אצלי שדרוג למחשב נוסף בעתיד ממש לא מתוכנן, וממש לא יקרה, זה מחשב חד פעמי שאני קונה לתקופה הארוכה ביותר שניתן בתקציב שאני יכול לממן אותו. פשוט הרגיש לי לא להתפשר בביצועים של מעבד וזיכרון, בעבר יצא לי להתפשר, אני בטוח שלטווח הרחוק זה ישתלם הרבה יותר. אין סיבה למה החלטתי ללכת על המקסימום שניתן.

אם כבר הזכרת את הכרטיס מסך, ספציפית החלטתי ללכת עליו כי אני מעדיף לחסוך בכרטיס מסך עכשיו לשדרג אך ורק כרטיס מסך בעתיד של עוד שנה עד שנתיים, ולהרכז אך ורק בקניית כרטיס מסך ולא שידרוג של עוד רכיבים, בשביל השנה הקרובה אני חושב שהוא יפסיק יעשה את העבודה, גם אם הוא עם מפוח פשוט ורועש.

וחוץ מזה אני לא באמת חייב פול טאוור פשוט חשבתי שאולי זה יהיה יותר יעיל לפיזור החום וקירור הרכיבים, אם PHANTOM 410 יפסיק זה מצויין אפילו, אין ספק שאני ארצה לחסוך במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח לא בקטע של להוציא מטומטם, שגיאת כתיב, קורה לכולנו. פשוט ההחלפה של פ' ב-ב' הזכירה לי את בני דודינו הנחמדים, וזה גם השעות האלה :silly:

בקשר למעבד וזיכרון - אוקיי.. נגיד. זה מוסיף לך כמעט אלפייה למחשב, ואני עם 2500K היום לא רואה סיבה שלהוציא בזמנו עוד 500 שקל על I7 השתלם היום. (היום 2600K עדיין די דומה ל-2500K ברוב המשחקים)

לגבי הכרטיס, אתה גם ככה קונה משומש. פשוט חפש בלוחות היד שנייה וחפש 290 עם יותר רציני, לא יעלה לך יותר. (הרי יד2 מחנות זה לרוב יוצא יותר מאשר מאדם פרטי שהוא גם גמיש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך לגבי הכרטיס מסך אך פשוט אני גם חושב על זה שאקבל גם אחריות מהחנות ויהיה כבר יותר נח לבצע את זה בהזמנה של המפרט מאשר לחפש מישהו וללכת אליו ולקנות ממנו, אין ספק שישנם מציאות וכדאי אפילו במקרים מסויימים.

מרגיש מאוד נח להוציא על כרטיס מסך בסביבות ה1100 ש"ח ואין לי דרישות גובוהות ממנו בתור כרטיס שאני רואה כזמני, ובנוסף אני כן אקבל ביצועים מעבר למה שאני אפילו רוצה עכשיו מכרטיס מסך, כך שאני מאמין שאצליח לקבל את הסיפוק שאני רוצה נכון לעכשיו.

אם יש לך המלצה למארז וספק בשבילי גם אשמח לשמוע ממך, או שאתה חושב שהמארז PHANTOM 410 והספק של TP750C מספיק טוב לצרכים שלי כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...