הרחבת זכרון לאייפדים ואייפון - האם אפשר משהו שאינו קשור לענן של אפל ? מה ואיך? - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרחבת זכרון לאייפדים ואייפון - האם אפשר משהו שאינו קשור לענן של אפל ? מה ואיך?

ssib

Recommended Posts

היי לכולם.

אני מנסה לעזור לחברה שיש ברשותה שלושה מכשירים מבית אפל. אני לחלוטין בורה בתחום התפוחים ואשמח לעזרתכם.

לדבריה, יש לה אייפון 5S

שני אייפדים מלפני שנה וחצי, אינה יודעת מה הדגם והיכן לראות אותו - אשמח אם תאמרו לי לשאול אותה מה לחפש כדי שיהיה לה שמץ בכלל מה יש לה.

הבעיה : יש לה מחסור בזכרון.

אמרה שרכשה עוד בענן של אבל עדיין יש בעיה.

לפי מירב ידעתי לא ניתן לחבר למכשירים של (או לפחות לדגמים שאינם הכי חדשים) זכרון פנימי. אבל, האם ניתן, גם למכשירים של , אכשהו לחבר אביזר המאפשר קריאת כרטיסי ולשם לחבר כרטיס SD ועליו לשמור תמונות, וכו?

היה וכן, האם יש הגבלה כלשהי?

מעריכה שענן שאינו בתשלום ואינו קשור לאפל קצת בעייתי עם התפוחים..

אשמח להסבר מפורט ככל הניתן או למדריך ברמת ידע אפס כך שיקל עלי להסביר לה בלי להכיר את המכשירים הלאה כלל או לשלוח לה (לא אוכל בעצמי לסדר לה את המכשיר היות וגרה רחוק ממני).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^זה עובד רק לכיוון אחד...

With the Lightning to SD Card Camera Reader, it's easy to download photos and videos from your digital camera to your iPad or iPad

אבל ראיתי את הדבר הזה שלפי התיאור הם טוענים שעובד לשני הכיוונים. יקר רצח, אבל אני בטוח שאפשר להשיג בזול באיביי.

ותמיד יש את הפתרון של דרופבוקס/גוגל דרייב. עובדים יופי עם תמונות ומסמכים, אבל לא יצא לי לבדוק וידאו.

לגבי וידאו, אם עיקר השימוש יהיה בבית - אני משתמש בתוכנה VLC Streamer כדי לצפות בסרטונים בלי צורך להעתיק אותם לאייפד (יש גם גרסה בחינם שמכילה פרסומות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...