איפה אפשר לקנות נוזל קירור ירוק ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר לקנות נוזל קירור ירוק ?

sharon_x

Recommended Posts

מים "ירוקים" יש לרכבים אבל שוב אתה לא יודע תתרכובת של מה שקיים בקירור כרגע ולכן זה לא ממש מומלץ.

ואם אני אחליף את כל הנוזל ולא רק אשלים מה שחסר ? אתה חושש מריאקציה עם מנגנון הקירור עצמו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש אחריות תממש אותה כמה שיותר מהר ... מחיפוש קצר ברשת אתה לא הראשון והמון מתלוננים על זה

באחוזים כמה בערך נוזל נשפך?

עם זה טיפה אז הייתי מבליג ... עם זה קצת יותר המשאבה עושה רעשים אז כנראה המצב אבוד ... מחיפוש קטן הבנתי שאין אפשרות למלות נוזל וגם אם כן אי אפשר להשיג את אותו אחד אז צריך לרוקן הכל ולעשות כל מיני קומבינות למלות בנוזל אחר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הנוזל עצמו על בסיס מים וחסרה כמות קטנה, נראה לי ניתן להוסיף מים מזוקקים

אם להחליף את כל הנוזל ולשטוף את המערכת מהנוזל הישן לא אמורות להיות תגובות בין נוזל של רכב ו "הקירות" של המערכת - החומרים איתם הוא בא במגע בבלוק מנוע / רדיאטור של רכב הם אותם חומרים כמו במערכת מחשב ....

מה שכן, לפעמים נוזל של רכב הוא סמיך יותר מהנוזל של מערכת מים ואז אוליי צריך לדלל על מנת שהמשאבה לא תתאמץ להזרים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש אחריות תממש אותה כמה שיותר מהר ... מחיפוש קצר ברשת אתה לא הראשון והמון מתלוננים על זה

באחוזים כמה בערך נוזל נשפך?

עם זה טיפה אז הייתי מבליג ... עם זה קצת יותר המשאבה עושה רעשים אז כנראה המצב אבוד ... מחיפוש קטן הבנתי שאין אפשרות למלות נוזל וגם אם כן אי אפשר להשיג את אותו אחד אז צריך לרוקן הכל ולעשות כל מיני קומבינות למלות בנוזל אחר ...

נשפך חצי בערך.

אני אנסה לממש אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...