פיקסלים נשרפים בהתמדה (אייפון) האם אפשר לעצור את התופעה? - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיקסלים נשרפים בהתמדה (אייפון) האם אפשר לעצור את התופעה?

avilavi

Recommended Posts

זה התחיל לפני כשבוע. הפיקסל הראשון נשרף, בקצה השמאלי למעלה

לאט לאט זה מתפשט ועוד פיקסלים נשרפים באופן מתמשך ורציף. מה שיוצר כתם אחיד, ללא מובלעות

כרגע הכתם עדיין קטן. כחצי מגודל ציפורן הזרת שלי. מציק, אך אפשר לחיות איתו

אני יודע שלא ניתן לתקן פיקסל שרוף

אך האם אפשר לעצור את ההתפשטות?

או שאין מנוס וחייבים להחליף מסך.....

מדובר על 3GS , מסך מקורי

לא ידוע לי על נפילה של המכשיר, אך אי אפשר לשלול נפילה כשלא הייתי נוכח

בכל מקרה אין סימן של מכה והמכשיר תמיד עם מגן גומי עבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי והחלפתי המון מסכים כאלו ולא נתקלתי בתופעה שאתה מתאר(לא שולל בעית מגעים), תוכל לפתוח ולבדוק.

אחרי ששללת בעית מגעים ואתה מחליט בכלל להשקיע, תזמין מסך lcd ותחליף, עבודה של 10 דקות במקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

טוב קבלו עדכון

סחבתי עם זה כמה חודשים, לא הפריע במיוחד. אך היתה תופעה מוזרה של "פלישה ונסיגה" .. לא יודע להסביר את זה, משער שזאת בעיית מגעים

יום בהיר אחד הטלפון נפל, קיבל מכה בראש והשתבשה עליו דעתו. חצי מסך מושחר לגמרי והחצי השני נראה מפוקסל ומרצד ללא נחת

למזלי חיכה לי במגירה מסך חלופי שהחזקתי מבעוד מועד, החלפתי והכל חזר לקדמותו... עד הפעם הבאה, אדיוס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגעים בדרך כלל יביאו להיעלמות של קו שלם של פיקסלים. כתם של פיקסלים ותופעות של התפשטות/התכווצות נראות לי קשורות יותר למשהוא אחר

מאמץ כיפוף נקודתי / משיכת 2 הצדדים של ה LCD אחד מהשני : יכול להיות בגלל שמשהוא התעקם קצת באיזה שהיא נפילה. תחת מאמץ כזה הזכוכיות יכולות להתרחק קצת (במרחקים של מיקרונים) בדיוק לנקודה שבה המסך לא עובד. אם היית לוחץ עליו (במיוחד מהצד הפנימי, לא דרך הזכוכית) כנראה שהיית רואה התפשטות והתכווצות משמעותיים של הכתם

איבוד נוזל מה LCD : יכול להיות שבאיזה שהיא נפילה הוא נסדק קצת ונוצרה "בועה" בנוזל של ה LCD באזור זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...