עד מתי הבלגה? (נפתר - הסתיימה ההבלגה) - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד מתי הבלגה? (נפתר - הסתיימה ההבלגה)

Animor

Recommended Posts

אחלה . הקיצוניים יצאו מהחורים שלהם . תעשו טובה - תחזרו לחור ..

הקיצוניים הראשונים לברוח משירות צבאי. חלק גדול מהימין זה ערסים שבכו לקב"ן שאבא אונס את אמא כדי שהם יקבלו יומיות.

חכה, אולי עוד ייכנסו לעזה וישימו סוף לחמאס.

הפור עדיין לא נפל ויש סיכוי שביבי יקבל את ההחלטה הנכונה, גם אם באיחור מה.

ביום שהציבור הישראלי יסכים לאבד 400-500 חיילים אולי צה"ל יצליח להשתלט מחדש על 2 מיליון פלסטינים ולנקות את רצועת עזה מנשק. אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
"ממשלת ימין". דווקא החלק הימני בעד להמשיך את הפעילות המונעת בעזה.

קל להגיד שבנט וליברמן ביזיון ושהם צריכים לצאת מהממשלה, אבל בפועל פעולה כזאת תרכיב לך ממשלה עם העבודה וחרדים. זה מה שאתה רוצה?

העבודה והחרדים? נראה לך שלפיד ישב עם החרדים? הרי הקלף היחיד שיש לו לבחירות הבאות הוא שהוא מנע מהחרדים לשבת בממשלה.

כל שאר הדברים שהוא הבטיח(גיוס חרדים) לא קוים.

לא אם הם יפרשו אנחנו הולכים לבחירות. לא יודע מי יבחר שם מה שבטוח שהליכוד יספוג מפלה ואולי אחת ולתמיד ניפתר מהביבי הזה, אבל הם לא יפרשו כי כמו ביבי הם יודעים רק לקשקש. לעשות מהלכים שכח מזה.

לב אני אתקן אותך. צה"ל בטוח יוכל להשתלט על הרצועה ולנקות אותה ברגע שמנהיג אמיץ יסכים לשלם את המחיר וללכת עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנימור, המסר שנובע מההסברה שלנו איננו ש"אנחנו מוסריים", אף שיש כאלה שיבינו כך את המצב, אלא שמותר לדרוס אותנו. עם שמתקשה להגן על עצמו בכדי להמנע מפגיעה בגורמים שעויינים אותו או מסכנים את קיומו אינו "מוסרי", הוא מטומטם.

המסר של החמאס הוא "רצח יהודים בכל מחיר". המסר שלי הוא "השרדות בכל מחיר". אם אתה לא מבין את ההבדל בין העמדות הללו, ואני מדבר על ההבדל העקרוני ולא רק ההבדל ב"כיוון", אזי אתה הרבה, הרבה יותר טיפש משחשבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר תגובה? כולם הגיבו לו, גם "שמאלנים". אף אחד לא הסכים עם דעותיו.

הוא שמאלן קיצוני ודביל וצריך להתעמת עם הדעות המטופשות שלו. אבל לא צריך לקרוא ולייחל למותו. זה עושה אתכם לגרועים לא פחות.

יש לך בעיה בהבנת הנקרא ? היצור מאחל שלחמאס יהיו רקטות מדויקות יותר כדי שיפגעו יותר ישראלים כמוך וכמוני.

אז בהחלט, אני מייחל למותו של מי שיחל למותי. ושום "איש מרכז" פוליטיקלי קורקט מתייפייף לא יגיד לי שזה לא מוסרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיצוניים הראשונים לברוח משירות צבאי. חלק גדול מהימין זה ערסים שבכו לקב"ן שאבא אונס את אמא כדי שהם יקבלו יומיות.

ביום שהציבור הישראלי יסכים לאבד 400-500 חיילים אולי צה"ל יצליח להשתלט מחדש על 2 מיליון פלסטינים ולנקות את רצועת עזה מנשק. אולי.

ומה אז? כמה זמן השקט יחזיק? 5 שנים עד שהטרוריסטים לעתיד יחגגו 18?

ארה"ב הביאה "דמוקרטיה" לעיראק. לפני כמה זמן הם יצאו משם? מה הולך שם עכשיו בדיוק? במה זה שונה מעזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירוז הוא מכלי , לא מבני-אדם .. (עד כמה שאפשר לקרוא להם בני-אדם)

בכל מקרה , אני חושב שבשלב הזה מישהו למעלה צריך להחליף פאזה , ולשנות את היעד לפירוז עזה כולה מכלי ,מחרטות וכו .

אני לא יודע מה הולך שם , אבל צריך להתיר את הרסן מבחינת שימוש בכוח . אם מישהו בחוץ , הוא מזוהה כעוין והתגובה בהתאם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...