שידרוג המחשב שלי - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג המחשב שלי

razorback

Recommended Posts

[ATTACH=CONFIG]6261[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6262[/ATTACH]שידרגתי את המחשב שלי לפני כמה ימים... להלן התוצאות

מארז crosair 750D

לוח - x58 ud7

מעבד - i7 930 2.8mhz

זכרונות - crosair Dominator 6GB 186mhz+ מאווררים

כרטיס מסך - gtx 660 ti

ספק - nbsp;crosair hx 850

הארדיסקים - 3 הארדיסקים של 1TB כול אחד+ SSD 120 Patriot

קירור: המארז מגיע עם 3 מאווררים 140 מ"מ 2 מקדמיה אחד מאחורה

קירור מעבד: crosair H110 מגיע עם 2 מאווררים של 140 שמתי לו 4 מאווררים.

כרגע זה המחשב אני מחפש לשדרג את הלוח ל-Z97 עם מעבד שמתאים לו כנראה 4790 ו-16GB זיכרונות שירוצו על 2400 MHZ כנראה את ה- hyper x 16gb 2400mhz המחשב נמצא בטמפרטורה גבוהה במאמץ של 60 מעלות, טמפרטורה סטנדרטית 40-45 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה רק אני או שהכרטיס מסך עקום מעט?

סה"כ מדובר במערכת שעדיין יש לה מספיק כוח.אתה לא הראשון ובטח לא האחרון שעדיין עובד עם סוקט 1366.

את הקשיחים הייתי מרווח, זרימת האוויר תשתפר במעט.

מה עם OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי יש לך מחשב סבבה ניראה וגם מטופל במצב טוב ולא כדאיי לשדרג כרגעה עם אין מבצעים משתלמים

כי המחרים יקרים ובגלל שגם וגם החברות כרטסי מסך אמרות להוציא דור חדש של מוצרים בקרוב

ולא מוצרים ממוחזרים כמו שעושת יצרניות כרטסי המסך המחרים של הדור הזה יוזלו והיה יותר משתלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי יש לך מחשב סבבה ניראה וגם מטופל במצב טוב ולא כדאיי לשדרג כרגעה עם אין מבצעים משתלמים

כי המחרים יקרים ובגלל שגם וגם החברות כרטסי מסך אמרות להוציא דור חדש של מוצרים בקרוב

ולא מוצרים ממוחזרים כמו שעושת יצרניות כרטסי המסך המחרים של הדור הזה יוזלו והיה יותר משתלמים

ראיתי במספר תגובות שלך שאתה כותב "עם" במקום "אם", דבר שצורם לעין. לכן על מנת לחדד את הדבר המילה "עם" מבטאת שייכות ו"אם" מבטאת תנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...