עזרה קטנה בclonezilla - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה קטנה בclonezilla

jackhammer

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני משתמש בקלונזילה DRBL Live cd.

יש לי אימאג׳ שמור בדיסק המקומי של המחשב ממנו שרת הקלונזילה רץ.

שאני מתחיל את הסרוויס של קלונזילה יש שלב שהוא שואל אותי לכמה קליינטים לחכות או לחלופין כמה זמן לחכות.

אם אני שם 5 קליינטים אז הוא מחכה שיתחברו 5 קליינטים ואז הוא מתחיל על כולם יחד את שפיכת האימאג׳.

כנ״ל לגבי הזמן.

הבעיה זה (או שאולי אני לא משתמש בזה נכון) שאחרי שהג׳וב הספציפי מסיים (כלומר אם שמתי שהוא יחכה ל3 קליינטים, התחברו 3 וקיבלו את האימאג׳) הסרוויס כאילו מפסיק לקבל קליינטים נוספים. ואז אני צריך להריץ עוד פעם את הפקודה האחרונה כדי לפתוח לו כאילו עוד סשן של שיחזור...

יש אפשרות שהוא יפעל כל הזמן? כל פעם שקליינט מתחבר שמיד יתחיל בעבודה. אני לא צריך שיחכה לקליינטים נוספים.

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות של clonezilla מושגת ע"י שימוש בmulticast. אם תתחיל לשפוך אימאג'ים לכל מי שמגיע מתי שהוא מגיע, תוכל ליצור עומס על הרשת.

פתרון אפשרי - תתקין clonezilla על שרת linux (נגיד ubuntu) ותיצור קונפיגורציה שמחכה X דק'. אחרי X דק' אם הjob הסתיים, תתחיל מחדש (crontab).

http://www.geekyprojects.com/cloning/setup-a-clonezilla-server-on-ubuntu/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה מייק. אני אצור איזה סקריפט שירוץ כל כמה דקות.

עכשיו יש לי בעיה אחרת.

אחרי שיצרתי את האימאג׳ מחקתי כמה דברים מהמחשב שממנו יצרתי את האימאג׳ ושיחזרתי כדי לבדוק שהכל עובד טוב. ואכן אחרי השחזור המחשב עלה והכל טוב.

עכשיו אני מנסה לשחזר את האימאג׳ על מחשבים אחרים (מחשבים ניידים מאותו דגם בדיוק) הם עוברים את כל תהליך השחזור ועושים ריסטרט אבל שהם באים לעלות מההאד דיסק הם נותנים שגיאה ( אני אוסיף תמונה).

את השגיאה עצמה אני יכול לתקן ע״י התיקון האוטומטי שיש בדיסק ההתקנה של . אבל אני מחפש מה הבעיה באימאג׳ עצמו כדי שזה לא יקרה.

כי במחשב המקורי השחזור פועל טוב. רק במחשבים האחרים הם מקבלים את השגיאה.

אז אולי לא יצרתי את האימאג׳ כמו שצריך?

אשמח לעזרה ממי שמכיר את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לעשות את הקטע עם הרג'יסטרי...

לא עובד. עדיין אותה שגיאה

אם אני עושה שכפול דיסק (במקום מחיצה) אז זה כן עובד.

אבל אני רוצה שזה יעבוד גם על מחשבים עם דיסקים לא זהים אז אני לא כל כך יכול להשתמש באופציה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...