כמות חום חדשה לאחר התקנת כרטיס מסך חדש - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמות חום חדשה לאחר התקנת כרטיס מסך חדש

rico

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה לגבי הטמפרטורה של המעבד? תבדוק עם התוכנה של הלוח - היא כנראה נקראת Diagnostics Utility או Probe II.

תבדוק את הטמפרטורות של המעבד וכרטיס המסך (ואם אפשר - גם של הלוח) גם במנוחה וגם במאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי הטמפרטורה של המעבד? תבדוק עם התוכנה של הלוח - היא כנראה נקראת PC Diagnostics Utility או Probe II.

תבדוק את הטמפרטורות של הלוח וכרטיס המסך גם במנוחה וגם במאמץ.

בכבוד אבל אני צריך בנוסף את

Riva Tuner Statistic server שמגיעה עם ה- afterburner ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך את riva tuner .

אם הבנתי נכון , התמונה הראשונה צולמה לפני שפרקת את הכרטיס הישן ( 6850 ) וגם אז הטמפ' הינה 71 במנוחה.

גם לאחר מכן , כרטיס המסך נמצא על 40 בערך והמעבד קופץ בין 75 ל 85 .

כרטיס המסך אינו אשם בחום המעבד.

או שצלע הקירור סתומה מאבק ( מאחורי המאוורר , שכבה של אבק בינו לבין הצלע ) או שהיא לא יושבת טוב או שהגריז הטרמי יבש .

עוד משהו ,

איני מכיר את תכונות הצלע הנ"ל אך האם היא בכלל מיועדת למעבדי 90~ וואט ? ע"פ תמונה , נראה כמו 100% אלומיניום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס המסך הוא זה שגורם למעבד שלו להגיע ל90 מעלות, ועם הכרטיס הקודם זה היה פחות.

כרטיס המסך שלו מעלה את הטמפרטורה הכללית במארז, המארז שלו לא מצליח להפטר מהחום הרב ומי שקרוב אוכל אותה, אממ קירור המעבד.

תוריד את התוכנה hwmonitor מפה:

http://www.cpuid.com/downloads/hwmonitor/1.25-setup.exe

תפעיל אותה וכנס למשחק, שחק להנאתך כמה דקות, צא והעלה תמונה מהתוכנה הזו, בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה אחי מצטער אתה טוב! אבל רץ מהר מידיי, סורי

אממ להשתמש ב- MSI afterburner ? אני אנסה אותה רק בבקשה תגיד לי אם אני צריך את RivaTuner Statistic Server ואצליח להתקדם.

תגיד לי גם אם צריך תמונה מ- CPU-Z וכן אז אוכל להוריד את hwmonitor לשחק ולהראות פה תמונה.

תודה רבה עידן

עריכה-> חיובי לא ראיתי ש-

yoavke ענה, תודה לכם יבואו מהתוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לנטר את שאר הטמפרטורות, מעבד, צ'יפסט,קשיחים וכו', תוריד ותתקין את התוכנה שהצעתי hwmonitor.

כדי להיות בטוח בטמפרטורת הכרטיס, תוריד ותתקין את אפטרברנר ללא

RivaTuner, תעלה לפה אחרי משחק את הגרף עם הטמפרטורות האלו:

mJUfQ1L.png

לא צריך תמונה מ-CPU-Z.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים תבדוק אחי, צילמתי לפני משחק ואחרי 6 דקות של משחק מטוסים עם גראפיקה דיי טובה/חזקה (Air conflict: Vietnam) בתוכנה afterburner ->

תגיד לי בבקשה אם התמונות מספיקות (כי אני רואה את התוצאות בקטן= אי אפשר להגדיל)

לפני (מנוחה) ששיחקתי:

n1tomjjauxuw.png

אחרי (מאמץ) ששיחקתי:

ougmdletnz4j.png

עכשיו אני מנסה עם hwmonitor .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר לי משחק כבד יותר אמממ->

battlefield 3, dead island, dead space 2 or 3 , no more roon in hell, aliens colonial marines, world of tanks

אולי צריך מהמשחק Men of War: Editor לאחר הפעלת 3 או יותר פצצות אטום בזמן "עריכת משחק"?

יש יש כול מיני משחקים, רק תגיד לי את הטוב שאפשר להפיק ברמת קושי למידע נכון.

שאדע באיזה איכות של גראפיקה לשים את המשחק הנבחר בבקשה (מקסימום?).

רק תבחר משחק שאוכל לנסות במשחק כבד יותר למציאת חום אמין יותר.

יש לי מ- hwmonitor אך גם עם המשחק Air conflict: Vietnam

(במשחק הטלתי הרבה פצצות ורקטות עם פגיעות בביניינים אשר מעלים עשן ואש לשמים, בנוסף כדי להקשות על הכרטיס גם כמה תימרונים חדים וחזקים עם שינוי זוויות מסך וגם טסטי במהירות הכי גבוהה =מבער מלא= כדי להוסיף לשינוי בנראות המסך (רואים כאילו המסך נמרח מהמהירות החזקה), בזמן המשחק....)

תודה רבה לעזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

metro last light או BF4 למשל.

אם היית מגדיר פרופיל קירור זה היה עוזר במעט, אבל שוב, גם פרופיל קירור מותאם לא יעזור כאשר אין מספיק אוויר טרי הנכנס למערכת.

http://hwzone.co.il/community/threads/525675-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9B%D7%9F-%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%9A-%D7%9C%D7%A7%D7%99%D7%A5-(%D7%9C%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99-AMD)#.U7GQ1fl_tWI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייבר של הכרטיס מסך שלי הוא נשאר מהכרטיס הקודם-> 13-12 דיי ישן ולא מעודכן.

כיוון שקראתי/ הבנתי שהעידכונים הנוספים הם רק בשביל/למי שיש Crossfire לי יש רק כרטיס 1 שתומך בזה אך לא עובד עם ה- crossfire

ממליץ לעדכן דייבר?

ואתה יכול להמליץ לי בבקשה על פרופיל קירור? (או רק לאחר משחק כבד?)

להחליף לקירור חזק/ אמין- שמיש יותר למעבד בלי להחליף מארז?

תודה רבה אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...