diablo 3 כמה שאלות לפני שמתחילים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

diablo 3 כמה שאלות לפני שמתחילים

valleyzz

Recommended Posts

אז ככה אחרי הרבה זמן שלא שיחקתי ב- החלטתי שאני רוצה לחזור לשחק והכל נראה ממש שונה לעומת

2 lord of destruction ( אני מבין שאני פה הבעיה ולא המשחק..:facepalm: )

השאלות שלי הן:

האם מחייב לקנות את חבילת הבסיס ( 3 ) כדי לשחק בהרחבה ( 3 ros ) ומאיפה הכי משתלם לקנות כמובן ?

האם קיימת קהילה של שחקנים ישראלים שמשחקים במשחק ( שאפשר להצטרף אליה. אולי פה בפורום אפילו ) ?

איזה מדריך הייתם ממליצים לבניית שחקן ( חלוקת skill וכו' ), כל שחקן. ( אני מאמין שהשחקן הראשון שלי יהיה Monk זה המקביל של Paladin לא ) ?

אם אפשר אולי תספרו קצת על המשחק מנקודת המבט שלכם..

לדוגמא על המשחקיות, חוויות, תיפקוד ה-battlenet ( קריסות, טעינת משחק וכו ) וכדומה

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלות שלי הן:

האם מחייב לקנות את חבילת הבסיס ( diablo 3 ) כדי לשחק בהרחבה ( diablo 3 ros ) ומאיפה הכי משתלם לקנות כמובן ?

כן, צריך לקנות גם את המשחק הבסיסי וגם את ההרחבה.

עדיף לך לקנות מאתרי CDKEYS כי בחנות של בליז זה באירו. אני קניתי מcjs-keys וממליץ עליהם אבל אפשר למצוא גם יותר זולים.

האם קיימת קהילה של שחקנים ישראלים שמשחקים במשחק ( שאפשר להצטרף אליה. אולי פה בפורום אפילו ) ?

יש הרבה שחקנים ישראלים מפוזרים, גם פה בקהילה. אתה מוזמן להסתכל בדיון הראשי - http://hwzone.co.il/community/threads/318071-Diablo-3-%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%90%D7%9F

כמו כן, יש הרבה קלאנים/communities ישראלים במשחק שאפשר להצטרף אליהם. אני לא מכיר אחד שהוא ה-מקום לישראלים אבל יש הרבה.

איזה מדריך הייתם ממליצים לבניית שחקן ( חלוקת skill וכו' ), כל שחקן. ( אני מאמין שהשחקן הראשון שלי יהיה Monk זה המקביל של Paladin לא ) ?

הייתי ממליץ לך להתנסות בכל הקלאסים לפני שאתה מתחיב. אם אתה מחפש משהו שדומה לפלאדין של D2, אז הcrusader תפור עליך.

כמו כן, בניגוד לD2 שהיית צריך לתכנן את הבניית endgame שלך מהתחלה, בD3 אתה יכול להחליף על הדרך בכל נקודה שהיא. הדבר היחיד שמשתנה הוא הציוד והוא לא רלוונטי באמת עד שאתה מגיע לדרגה 70. אז פשוט תתחיל לשחק ועל הדרך תלמד איזה סקילים טובים יותר/פחות. ברגע שתגיע ל70 ותתמקד על קלאס מסוים, אז יגיע הזמן לעשות MIN/MAX ויש מלא מדריכים בנושא.

אם אפשר אולי תספרו קצת על המשחק מנקודת המבט שלכם..

לדוגמא על המשחקיות, חוויות, תיפקוד ה-battlenet ( קריסות, טעינת משחק וכו ) וכדומה

אין לי הרבה זמן להכנס לפרטים אבל כשחקן שגם שיחק D2 באדיקות, אני מאוד מרוצה מאיך שD3 מתקדם ומשחק. היו הרבה בעיות בהתחלה (הauction house, בעיות שרתים וכו) אבל היום אנחנו במקום ממש טוב וכיפי עם המשחק. המפתחים גם מוציאים עדכונים גדולים באופן סדיר ואני יכול להמליץ בפה מלא על המשחק לכל אחד.

that said, המשחק הזה לא דומה לD2. בגלל שבכל רגע נתון אפשר להחליף את הסקילים, אתה פחות מושקע בהתקדמות של הדמות שלך ויותר בציוד. יש לזה כמובן פלוסים ומינוסים. אם אתה רוצה משחק שיותר דומה לD2, ממליץ לך להסתכל גם על Path of Exile החינמי.

אם אתה רוצה לקבל feel על המשחק בלי לקנות, יש דמו (starter edition בbattlenet) שנותן לך לשחק עד דרגה 14 אני חושב. שווה לך לנסות אותו קודם (כל דמות שאתה משחק בדמו תעבור למשחק האמיתי ברגע שתקנה אז אתה לא ממש "מבזבז זמן".

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...