יום האישה הבינלאומי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום האישה הבינלאומי

Merrymoon

Recommended Posts

הכוונה היא שאם אין לכם מה לומר מלבד לתגובות בבוניות בסגנון "למה אנחנו קורעים כל היום את התחת ולכן יש פיליפינית", עדיף שלא תגידו כלום בכלל. אתם חושבים שאנחנו יושבות ורואות ריקי לייק כל היום בזמן שאתם בעבודה? חוצמזה, נראה לי שמרבית המגיבים פה עדיין לא בוגרים דיים להוציא כרתיס עובד.

ומה זאת ההפלצה הזאת שלנשים הקרייריסטיות יש פיליפינית? ראיתם יותר מדי סדרות ניו-יורקיות, המצב בשטח הוא שהאישה שיוצאת לעבודה בבוקר, חוזרת בערב כדי לבשל ולנקות ולטפל בילדים. תסתכלו בבית. רוב הנשים שיש להן קריירה כלשהי לא מרוויחות מספיק לפיליפינית מאלף ואחת "סיבות".

ותעשו לי טובה עם המילואים... תראה לי גבר אחד שהיה מסכים שאישתו תצא למילואים ותהיה שם בסביבה זרה בבסיס שורץ גברים חרמנים ושאר סיבות שבגללן אביה של חברתי הארמנית לא הסכים שהיא תלך לצבא. הרכושניות הזאת של הגבר לאישתו, כאילו היתה כבשה של איזה בדואי, פשוט לא תאפשר יציאת נשים למילואים. וגם שרובכם תסכימו ש"מזה מילואים של אישה? לעשות קפה ולמצוץ ז... של איזה קצין???". ולמה אנחנו משרתות פחות? Well, כידוע לך, נשים בישראל מתחתנות בגיל 24 בממוצע שמסוף שירותן עד לגיל הזה זה בערך הזמן שבו הן מבססות מערכת יחסים וזה אינטגרלי להקמת משפחה, הבאת ילדים ושמירה על רוב יהודי בארץ.

אל תקחו אותי ואת הת'רד שלי כמו משהו שבא לתקוף את כל המין הזכרי, אני דווקא מאד אוהבת גברים, רוב המעגל החברתי שלי מורכב מגברים ואני מסתדרת איתם יותר טוב מאשר עם נשים. אני רק רוצה שתחשבו רגע שאותה אישה קטנה עם כל הצרות האלו על הראש שלה, אל תחשבו שזאת אני, הקרצייה הזאת פה בפורום שבאה לזיין לכם את השכל (I know you love me...), אלא תחשבו על אמא, על האחות הקטנה או על הסבתא או החברה.

ואגב, יש דבר כזה יום האב. משום מה אבל אנו לא זוכרים אפילו מתי הוא...

וואוהו , את פשוט ילדה מגעילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלי לפגוע merrymoon יקרה, אני לא צריך את יום האב/אם בשביל שאזכור לכבד את ההורים שלי. אני מוכן למות בשביל ההורים שלי, ואני מכבד אותם בכל יום.

יש משהו שקיים כבר כמה אלפי שנים, והוא עולה על כל יום אב/אם בעשרות מונים. פסוק קצר מן התורה:

"כבד את אביך ואת אימך." הזכור לטוב. לא פעם בשנה או פעמיים, אלא כל הזמן!

אני לא יודע מתי יום האם או האב וזה לא מענין אותי, בשבילי כל יום הוא יום כזה.

נ.ב

וכמובן, אני מציע אותו דבר לכל אחת ממשפחתי, סבתות סבים אחים ואחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוהו , את פשוט ילדה מגעילה.

ואתה ממש חסיד אומות עולם...

וואלה, אני לא אגיד מה שאני חושבת כי כרגע אני שתויה וכמו שאמרתי, אם אין לי שום דבר (חשוב/נחמד) לומר, אני לא אגיד דבר...

נ.ב. - לפי הנתונים הסטטיסטיים שאני אספתי, הפערים בשכר הם באותן משרות דווקא. מוזר מאד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי לפגוע merrymoon יקרה, אני לא צריך את יום האב/אם בשביל שאזכור לכבד את ההורים שלי. אני מוכן למות בשביל ההורים שלי, ואני מכבד אותם בכל יום.

יש משהו שקיים כבר כמה אלפי שנים, והוא עולה על כל יום אב/אם בעשרות מונים. פסוק קצר מן התורה:

"כבד את אביך ואת אימך." הזכור לטוב. לא פעם בשנה או פעמיים, אלא כל הזמן!

אני לא יודע מתי יום האם או האב וזה לא מענין אותי, בשבילי כל יום הוא יום כזה.

נ.ב

וכמובן, אני מציע אותו דבר לכל אחת ממשפחתי, סבתות סבים אחים ואחיות.

אולי לא שמת לב אבל בתחילת הת'רד אני ציינתי ושאלתי "האם אני צריכים יום מיוחד בשנה?" וכו וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicol, איכזבת אותי הרגע.

כולכם פה בכלל.

אני לא מאמין עד כמה שובניסטים ובעלי ראייה צרה אתם.

BigDickBastard - נשים לוקחות את העבודות שמשלמות פחות? אולי כי זה מה שפנוי בשוק? עשה לי טובה, אם תקח גבר ואישה באותה עבודה, גם את האישה תיהיה יותר טובה הגבר יקבל קידום ולא האישה. למה? בגלל שעם האישה באים כמה דברים "לא רצויים" לעבודה כמו הריונות, ימים שצריך להשאר בבית לשמור על ילד חולה וכו'.

איך לעזעזל אתם יכולים להרשות לעצמכם בכלל להוריד פה מערך האישה? לבוא פה עם השטויות שלכם של "אישה בוחרת בעצמה את הדרך הקלה יותר" ופקה פקה? כמו שידידתי Merrymoon אמרה, ראיתם יותר מידי סדרות אמריקקיות. אני מבין שגם לחלקכם לא הייתה מעולם קרבה כ"כ טובה לבחורה בשביל להבין עד כמה הן יכולות להיות מדהימות, ולכן אתם מרשים לעצמכם להוריד מכבודן.

כולכם פשוט מאכזבים ומגעילים,

ערב טוב ושבוע טוב,

מישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ה"יום האישה הבינ"ל" הזה הוא פארסה אחת גדולה וצביעות. פעם בשנה נזכרים שנשים קיימות וצריך לכבד אותן ולסגוד להן. פתאום נזכרים שנשים מרוויחות פחות מגברים ושלפי "ערב חדש" אין אישה בישראל שלא הוטרדה מינית.

מי צריך את היום הזה בכלל??? האם זה לא חשוב לכבד את הנשים בשאר ימות השנה? נשים רוצות שיוויון זכויות אז שיתחילו לעבוד בשביל זה. כשנשים יעשו מילואים עד גיל 45 ו-3 שנים של אז אני אתחיל להעריך אותן. בינתיים שימשיכו להתחבא מאחורי כל הסיסמאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה עם יום אישה בינלאומי.כל שנה אני מביא לאמא פרחים ומברך את כל הנשים במשפחה (גם סבתא) עם חג שמח.

אני לא מבין מה הבעיה של הגברים בפורום הזה לברך את אימא שלהם או את חברה שלהם או כל בחורה שהם מכירים? מה זה עולה

לכם כסף?

אני מסכים במאה אחוז עם פאט' פיינדר (או מוצא הדרך :P), מה הבעיה עם יום כזה? קונים פרחים לאמא ומתקשרים לסבתא\דודה\אחות ושות' :P.

ואפשר לחשוב כמה אתם כבר סובלים ביום הזה בסך הכל מדגישים את הנשים ביום אחד בשנה.

ואני לא מבין למה אתם מתקיפים אותה ככה,בסך הכל הביאה כמה עובדות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא שמת לב אבל בתחילת הת'רד אני ציינתי ושאלתי "האם אני צריכים יום מיוחד בשנה?" וכו וכו...

הא וואללה, עכשיו אני רואה. :)

בקשר לשאלה. ובכן, אם זה מה שגורם לך אושר, אז אני תומך. ;)

אבל (ותסלחי על זה), אל תצפי שאחגוג/אזכור אותו, כי לדעתי זה אות הוקרה די עלוב ומיותר.(היי אימא עשית עבודה מעולה השנה, הנה זוג פרחים שסחבתי, יאללה עוד 364 ימים לתודה הבאה, קדימה לעבודה.) :P

ואם הייתי חוגג:

לחברה: משהו שאני יודע שהיא רוצה.

לאמא: נשיקות וחיבוקים+מתנה טובה.

לאחות: מכות קלות. ;)

אז לטובת אחותי, עדיף שלא אחגוג. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ה"יום האישה הבינ"ל" הזה הוא פארסה אחת גדולה וצביעות. פעם בשנה נזכרים שנשים קיימות וצריך לכבד אותן ולסגוד להן. פתאום נזכרים שנשים מרוויחות פחות מגברים ושלפי "ערב חדש" אין אישה בישראל שלא הוטרדה מינית.

מי צריך את היום הזה בכלל??? האם זה לא חשוב לכבד את הנשים בשאר ימות השנה? נשים רוצות שיוויון זכויות אז שיתחילו לעבוד בשביל זה. כשנשים יעשו מילואים עד גיל 45 ו-3 שנים של אז אני אתחיל להעריך אותן. בינתיים שימשיכו להתחבא מאחורי כל הסיסמאות.

אני רק רוצה שמישהו יסביר לי דבר אחד... אם כל הנשים יעשו מילואים עד גיל 45, מי יהיה עם הילדים? (ותעשה טובה, עכשיו שאין תקציב אף אחד כמעט לא עושה מילואים, פעם חצי מהבסיס שלי היה מילואימניקים, ולא הם לא היו מתלוננים כי היה להם סבבה איתנו, היום יש רק אחד שנוהג במלגזה באיזה מחסן וחוזר כל יום הביתה).

תחשוב שאישה נמצאת בהיריון 9 חודשים, אחרי הלידה צרייך תקופת החלמה כי זה לא תהליך קל ועוד שצרייך להניק את הילד כל שעתיים, גם בלילה, להחליף לו חיתולים בתדירות דומה, להרדים אותו וכו וכו. אם נשים יהיו במילואים, מי יעשה את זה? הפיליפינית שמישהו פה הזכיר??... או אולי אתה תהיה גיבור? תגיד מה נדמה לך, שכשאתם במילואים, אנחנו רואות ריקי לייק, שותות דרקירי והולכות למועדוני צ'ימפנדלס'? תאמין לי שהייתי מעדיפה לעשות מילואים חודש בשנה, מאשר מאשר "לקבל" פעם בחודש. על מילואים לפחות מקבלים עוד קצת כסף...

וכן, יש נשים שעושות מילואים. בעיקר בחיל השריון. צוללניות ילת"ם צריכות בכלל לחתום 4 שנים קבע כמו גדולות. מרבית הנשים אינן משרתות בתפקידים שממש מצריכים מילואים. האחוז הגדול של הנשים בצבא הוא פקידות, אבל אל תדאג, עכשיו יש גם בנים פקידים, לאו דווקא פייגעלה' למיניהם אבל ישנם. אבל אל תפתח עכשיו פה בקטע של "מה צריכים אתכן בכלל בצבא, אתן סתם פקידות" כי תאמין לי, בלי פקידה גם הרמט"כל היה משתגע. מי עושה להם את כל הניירת? מגיש דוחות חודשיים? גם לקבוע למפקד פגישות בטלפון ולנסות להשיג כל מיני אישים זה גם לא קל. אני לא פקידה, אני מידענית שזה תפקיד שכרגע אין לו תקן כי הוא חדש אז אני אמורה להוכיח את עצמי בו שיראו שצריכים כאלו בצה"ל ובינתיים אני חוסכת פה מיליוני דולרים בשנה יחד עם עמיתי למקצוע ברכשים שאנחנו עם חברות בחו"ל ברכש דולר סיוע. בלעדינו לא היו כל כך הרבה משלחות לרכש בחו"ל והרבה פעמים היינו צריכים להסתדר עם מה שיש בארץ וזה לא תמיד מה שאנחנו צריכים.

אבל בואו נדבר על עוד תפקידים שבנות עושות בצבא והם אינם פקידותיים... על בקריות שליטה ימית כבר שמעת? http://www.idf.il/navy/html/ProFs.asp?Id=25 זה עדר ענק כזה של "במבות" שפרוסות לאורך החופים, מעזה ועד ראש הנקרא וגם באילת שמשקיפות על הים ועל המכ"ם, הורסות את הראייה ב-2 נקודות עד תום השרות ושומרות על חופינו, מדווחות במקרה של נסיון חדירה של גורמים עויינים ומזעיקות את היחידות ללוחמה בטרור או סתם לפיראטים ה"דבורים". היית מוכן לשלוח את כולן עכשיו למטבח? הרי הן העיניים של המדינה! ::) תזכור שמרבית האוכלוסיה בישראל פרוסה לאורך החופים אז החשיבות של אותן בננות היא מאד מאד גבוהה. אז מה עוד יש לנו? במחזור שלי בבה"ד חיל הים היו מספר קורסים ובהם גם בנים וגם בנות. בקורס ילת"ם, אין לי קישור כרגע, מתוך 13 חניכים היו משהו כמו 6 חניכות. כך גם בצוללן מים רדודים - http://www.idf.il/navy/html/ProFs.asp?Id=39. כבר שמענו על כל אותם פרחי טיסה מהמין היפה, אבל כולנו יודעים שזה הכל בשביל כבוד ופינוקים ואם מישהי נושרת מקורס טייס היא הולכת עם הזנב בין הרגליים היישר לאיזו לשכה בקרייה לחמם כיסא בעוד שבנים שנושרים משם הולכים לגולני או משהו. אז הנה לך הפתעה. על שייטת 13 כולנו שמענו, לפחות את השם. אז זה לא המקום למי שפוחד(ת) לשבור ציפורן... אבל מה, יש שם בחורה אחת. בינינו, זה קורס מאד לא קל. רק את הגיבוש "שורדים" כל פעם משהו כמו 3-4 מתוך כ-60 מתנדבים ומפעם לפעם הם מקשים את הקריטריונים. קראתי על איך שאותה בחורה עברה בהצלחה יתרה את הטבילה הראשונה באש. אז בינינו, אנחנו לא פדלעות עם מדים ופצירה במקום "מטטא". כמעט כל המאבטחים בבסיס שלי הם בעצם מאבטחות. עכשיו שאני חושבת על זה, מה אתה מנסה לומר? שההפרש בשכר הוא מעין עונש על שאנחנו לא עושות מילואים??? תתבייש לך...! אני לא עוד פמיניסטית, שונאת גברים, שורפת חזיות מטורללת, אני בסה"כ רוצה שוויון הזדמנויות וזכויות! זה יותר מדי לבקש??? הבנתי כבר שאנחנו מדינה מיליטריסטית ובלי אתה סתם אהבל ובחורה היא סתם אחת שהרימה טלפונים כל השרות... אז הבא ננדוד למקומות אחרים בעולם... הקומנדו הימי הבריטי נחשב הטוב בעולם ושם יותר מכל מקום אחר בצבא בריטניה שנן בנות, בשפע! יש לי ידיד ששירת על ספינת ציא המלכה והיום מוצב על ספינת אם שמספר לי כל מיני דברים... מכר קרוב יותר שלי בגרמניה שהוא לוחם אלקטרוניקה מספר לי שבגרמניה יש תקן לבנות על צוללות ומאחר שאני עוזבת את הארץ לשם במוקדם או במאוחר, אני אנסה להתקבל, זה מעין חלום מטורף כזה שלי אבל אין לי ממש כוונות להשאיר את זה בגדר חלום בלבד ואעשה הכל כדי להתקבל. (כן כן, שמעתי שאני חולה בראש ואין לי סיכוי, אולי במקום זה תפרגנו ותגידו "בהצלחה"?!).

מדהים אותי איך שכל מיני אנשים מוצאים סיבות מגוכחות שדי שלנשים לא יהיו זכויות שוות... עד לפני כ-100 שנים לא רצו לתת זכות הצבעה לנשים, היום זה נשמע לנו טבעי שאישה תלך לקלפי, וגם בלי "ייעוץ פוליטי" מקדים מצד בן-זוגה.

אז נמשיך לנדוד לנו בעולם. סקנדינביה. מולדת הוולוו, , אריקסון ושאר ירקות... הידעתם ששם הכלכלה נחשבת ליציבה בעולם, איכות החיים גם כן, השחיטות עומדת על אפס והפשע גם לא מי יודע מה, כבר יש שוטרים מובטלים ברחובות... אז בואו נחדש לכם משהו. קרוב למחצית הגברים שם בוחרים להשאר בבית עם הילדים בעוד שכחצי מהפרלמנט מוכרב מנשים. אני לא טוענת שזה מה שפתר להם את רוב הבעיות אבל לא נראה שזה עושה שם הרבה נזק, מה דעתכם אם "בקרוב אצלינו"? מה באמת יפריע לכם אם נשים יהיו יותר מעורבות חברתית? יקבלו שכר שווה? ואל תגידו לי ש"הן לא קורעות מספיק את התחת"... כשאמרתי שהשכר קטן יותר התכוונתי שהוא כך באותן משרות ובאותן שעות. איך אפשר לקרוע ת'תחת בדיוק בחברת פרסום או משהו כזה? זה לא שכוח פיזי נותן שם יתרון כמו בתפקיד קרבי בצבא.

מישהו הזכיר הטרדות מיניות. לכם הכל נשמע מאד מופרח וסתם שטות. אבל סתם, תעשו סקר אישי בין בנות ונשים שאתם מכירים ותשאלו אותן. אז אולי לא כל אישה שאתם רואים ברחוב נאנסה פעם, אבל גם כשמישהו תופס לך בתחת, משרבב שפתיים או קורא לך "כוסית", זה גם מאד פוגע. תשאלו את אמא שלכם, אני בטוחה שהיא לא תכעס, להיפך, אפילו תעריך את ההתעניינות והאכפתיות. לא הייתם רוצים שזה יקרה למישהי שיקרה לכם... נכון?

נ.ב. - בתקופה העתיקה, באמת סגדו לנשים. במרבית הדתות הפגאניות הן היו כוהנות ראשיות... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה שמישהו יסביר לי דבר אחד... אם כל הנשים יעשו מילואים עד גיל 45, מי יהיה עם הילדים? (ותעשה טובה, עכשיו שאין תקציב אף אחד כמעט לא עושה מילואים, פעם חצי מהבסיס שלי היה מילואימניקים, ולא הם לא היו מתלוננים כי היה להם סבבה איתנו, היום יש רק אחד שנוהג במלגזה באיזה מחסן וחוזר כל יום הביתה).

תחשוב שאישה נמצאת בהיריון 9 חודשים, אחרי הלידה צרייך תקופת החלמה כי זה לא תהליך קל ועוד שצרייך להניק את הילד כל שעתיים, גם בלילה, להחליף לו חיתולים בתדירות דומה, להרדים אותו וכו וכו. אם נשים יהיו במילואים, מי יעשה את זה? הפיליפינית שמישהו פה הזכיר??...

א. תמיד רציתי לומר לך שהתגובות שלך מאוד ארוכות ואני צריך שעה בערך לקרוא אותן. עדיף קצר ולעניין.

ב. אם הנשים יהיו במילואים אני אגדל את הילדים שלי. ממה שאת אומרת, רק נשים יכולות לגדל ילדים - זה בולשיט. אישה נמצאת בחופשת לידה 3 חודשים ויכולה להניק את התינוק. אח"כ היא כשאר האדם. גם אני יודע להחליף חיתולים. לא צריך תואר מהאוניברסיטה בשביל זה.

אז בקיצור תפסיקי עם התירוצים המטופשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשינו עסק! אני אלך למילואים, אתה תחליף חיתולים! :D;) ;D

ממש גבר חלומות, אחת אחת בנות... ;D

אני בכיף אעשה מילואים כי לא יודעת, אני פשוט חושבת שאני אתגעגע לצבא בדיוק כמו שאני מתגעגעת לתיכון. הצבא אחרי הכל הוא חוויה בפני עצמה. קשה נכון אבל הזכרונות שנשארים הם מתוקים למדי מתקופה בה אנו מבוגרים מכדי להיות ילדים וצעירים מכדי להיות מבוגרים ואז מכניסים אותנו לסרט הזה שקוראים לו .

כשהיו פה מילואימניקים בבסיס ואני הייתי מרותקת היה לכולנו ממש כיף ביחד, לשחק שש בש, לשחק כל מיני משחקי ניחושים ומילים בפטרול/שמירה, וכן, אף שמעתי כמה אומרים שהם היו (ואני מצטטת) מוצצים לאיזה רב-סרן מכוער בב"ח כדי לצאת רק לעוד הפלגה ולהרגיש איך זה עוד פעם אחת ליירת איזה גרוטאה צפה של מחבלים. זה גברים! ולא כל מיני נקניקים שמחפשים להתחמק ולהפיל את זה על מישהו אחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שהנשים עדיין מאוד נמצאות בשולי החברה וזה לא בסדר.. הגברים עדיין נחשבים המין החזק ויש מקום לשוויון זכויות.

אבל לדעתי אין שום סיבה ליום האם, ויום האשה הבינלאומי וכו' וכו'..

הם בעצם רק גורמים ליותר הבדלה ביניהן לבין הגברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...