איבוד תעודת זהות+רישיון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבוד תעודת זהות+רישיון

almor12

Recommended Posts

אז ככה ישבתי עם החברה שלי בים, והארנק שלי+הרישיון+החוגר שלי(אני בקבע בצבא) נגנבו ביחד עם התיק של החברה.

לגבי החוגר ביקשתי בקשה להישפט על מנת לקבל חוגר חדש.

בתוך הארנק שלי היה כרטיס אשראי, ביטלתי אותו באותו הרגע שקלטתי שהכל נגנב, במזל לא בוצע שום חיובים,ולא היה מזומן, אולי 15₪ בשביל החנייה.

לגבי התעודת זהות, אני לא יודע מה לעשות?

באתר של רשות האוכלוסין כתוב על מנת לחדש תעודת זהות אני צריך תעודת חוגר/דרכון.

הבעיה שאין לי דרכון תקף, פעם אחרונה שהייתי בחו''ל היה בטיול בר מצווה, ולגבי החוסר כתבתי למעלה.

אשמח לעזרה, היום זה היום האחרון שאני נמצא ברגילה, ואז חוזר לחברון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שאם תבוא עם דרכון לא תקף ותסביר להם מה קרה, ינפיקו לך ת.ז חדשה, קח איתך עוד כמה מסמכים או הוכחות.

השארתם את התיק של החברה ברכב בחניה בים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיק היה איתנו וישבנו ליד הים על הכיסאות, ברגע שהזמנו שתייה היא קלטה שהתיק שלה נעלם.

אחרי כמה זמן של חיפושים הבנו שאין תיק.

באותו רגע שהבנו שאין תיק, התקשרתי לחברת אשראי והם ביטלו אותו וגם את שלה.

לגבי תעודת הזהות שלי ושלה,לא יודעים מה נסגר, ניסינו לחפש ליד הפחים אולי הגנב זרק אותו שם.

בתוך הארנק שלי היה כל מיני כרטיסים כמו קופת חולים,חוגר,תעודת לוחם,כרטיס ערבה (משרת בדרום הרחוק).

ובתוך הארנק שלה היה רק כרטיס אשראי וקונדומים....(חחח).

האם יש אפשרות לסדר את עניין תעודת הזהות מהטלפון/אינטרנט? פעם הבאה שאני יהיה בבית זה בעוד 3 שבועות? אני חוזר בסופ"שים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

באותו היום שאיבדתי את הארנק שלי מישהו יתקשר אליי ואמר לי שהוא מצא את הארנק שלי ואת התיק של חברה שלי.

הוא אמר לי שהוא ראה בתוך הארנק שלי את כל הדברים שלי, כרטיס אשראי,תעודת זהות, ואת תעודת החוגר ואת תעודת הלוחם שלי.

הבנאדם הנחמד הזה אפילו הציע לי להביא לי את כל הדברים עד לבסיס, בגלל שהסברתי לו שאני כרגע בבסיס ואין לי אפשרות לצאת עד היציאה המתוכננת הביתה בעוד בשלושה שבועות.

לבסוף הוא שלח לי את עם חבילה לבסיס עם עוד מספר חטיפים ושוקולדים.

הרבה זמן לא ראיתי אנשים כאלה נחמדים, אני מקווה שאני אתקל הבנאדם הזה עוד פעם בחיים.

מזל שלא הייתי צריך ללכת לרשות אוכלוסין, לפי מה שהבנתי זה חתיכת סיפור להוציא תעודה חדשה, ובנוסף לא היו צריכים לשפוט אותי, המג''ד שלי רצה להביא לי ריתוק של 14 ימים בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שאין מספיק אנשים כאלה בארץ.

יצא לי להתעקל באנשים במדינה הזאת שאפילו להסתכל עליהם אני לא רוצה לעשות שוב.

ולצערי נתקלתי בהרבה כאלה במיוחד במספר התנחלויות באזור איו''ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...