מספר בעיות משונות במחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר בעיות משונות במחשב

KerA

Recommended Posts

נתחיל מזה, שפירמטתי את המחשב לא מזמן.

לא מזמן ניקיתי אותו מאבק, זו הייתה גם פעם ראשונה שבניקוי הוצאתי את זיכרון ה החוצה ואת כרטיס המסך.

מאז הניקיון, המחשב עושה לי בעיות בלי סוף!

נתחיל מהתמונה הבאה:

U5LDSBI.jpg

אתם יכולים לראות שלא מופיע כלום במנהל ההתקנים

בנוסף תוכלו לראות שבהוצאה בטוחה לא מופיע כלום (ומחובר אצלי הארד דיסק שתמיד הופיע שם)\

אתם יכולים גם לראות שרשום שאני מחובר באינטרנט קווי, אבל אני בכלל עם אינטרנט אלחוטי (עם סטיק כזה). אמורים להופיע קווים כאלה של קליטה!

אם אני מנסה לחבר את הפלאפון שלי למחשב, הוא פשוט לא עולה (גם התוכנה KIES לא מזהה כלום)

נוסיף שלא מעט השגיאה הבאה מופיע לי:

1659982.jpg

וגם:

com-surrogate-error-vista.jpg

אני אישית משתמש ב אקספלורר, הוא קורס לי המון פעמים ואני לא רואה סיבה למה (גם שאני מפעיל אותו ללא הרחבות)

כמו שאתם רואים ים בעיות שאני לא יודע מאיפה להתחיל לפתור אותם (באמת שאין לי זמן לפירמוט, כי זה גם לגבות דברים ואני חייל יש לי זמן רק שישי שבת וזה לבזבז שעות זמן על זה)

יש לכם איך לעזור לי:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקוי אבק לא אמור לפגוע במערכת ההפעלה. כנראה שיש לך רכיב חומרה שלא הוכנס עד הסוף לסלוט וכדומה. תנסה לפרק ולהרכיב מחדש את כל החלקים שהוצאת בניקוי.

כמו כן תבדוק תקינות של ה על ידיי התוכנה memtest86+ (קיימת בין היתר ב hirens boot cd)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא חיברת את כל חיבורי הספק ללוח/רכיבים?

תוודא שהכל שם מחובר כמו שצריך (גם כבלים וגם הרכיבים עצמם)

כמו כן תעשה סריקה על הלוח עצמו ותבדוק אולי בטעות נגרם לו נזק פיזי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שהיא לא

אם יש לך כ מסך, תוציא אותו ותחבר את המסך ליציאה בלוח - תבדוק אם מנהל ההתקנים מסתדר

אם לא, תפרק את כל המחשב - תוציא את הלוח מהמארז ותרכיב אותו מחדש. אם היה איפה שהוא חיבור שלא היה מחובר עד הסוף עכשו הוא אמור כן להיות מחובר (אלא אם הוא בעייתי תמיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...