מבקש המלצה למסך מחשב 50-55 אינצ' איכותי למשחקים עד כ-8000 ש"ח - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למסך מחשב 50-55 אינצ' איכותי למשחקים עד כ-8000 ש"ח

drop_box

Recommended Posts

קודם כל Ymac...

hardwell, אתה במקרה קרוב של שאתה מתחמם ככה?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...קרעת אותי!!!!!!!!!

ולענייננו,

אתה יכול להרחיב טיפה ולהסביר טיפה יותר את מה שכתבת, כי הלכתי לאיבוד.

(או אם יש לך קישור שמסביר את זה...)

אני מאוד אשמח, תודה!!!!!!!! :)

חירטטו אותך.

כל ה"600 הרץ" זה מנגנוני החלקת תמונה שמשחקים לך במוח.

מחשב יכול להוציא יותר מ-60 הרץ, אבל צריך תמיכה מהמסך ומהחיבור.

היום יש מסכים 1080P ב-144 הרץ שעובדים ב-DVI-D ו-DP ואפשר להבחין בהבדל בין 60 ל-144 ללא ספק.

רק צריך לשלם על המסך :P ושהמחשב יהיה מסוגל להריץ משחקים ב-FPS כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציטוט בחתימה זה לא אני הגבתי, אבל חחח תודה.

מה שאמרתי, שכל ה״600 הרץ״ בטלוויזיות זה לא באמת קצב הרענון של המסך (קצב רענון, נמדד בהרץ, זו התדירות שבה המסך יכול להציג פריימים בה, מסכים רגילים באים בקצב של 60 הרץ, כלומר 60 פריימים בשנייה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציטוט בחתימה זה לא אני הגבתי, אבל חחח תודה.

מה שאמרתי, שכל ה״600 הרץ״ בטלוויזיות זה לא באמת קצב הרענון של המסך (קצב רענון, נמדד בהרץ, זו התדירות שבה המסך יכול להציג פריימים בה, מסכים רגילים באים בקצב של 60 הרץ, כלומר 60 פריימים בשנייה)

חחח...אז תמסור למי שכתב שיש לו הומור בריא ;)

האמת יותר התכוונתי שלא הבנתי את החלק השני:

מחשב יכול להוציא יותר מ-60 הרץ, אבל צריך תמיכה מהמסך ומהחיבור. על איזו תמיכה מדובר? ואיך אפשר לקבל תמיכה זו?

היום יש מסכים 1080P ב-144 הרץ שעובדים ב-DVI-D ו-DP ואפשר להבחין בהבדל בין 60 ל-144 ללא ספק. מה זה DVI-D ו-DP?

רק צריך לשלם על המסך :P ושהמחשב יהיה מסוגל להריץ משחקים ב-FPS כזה. במה המחשב תלוי על מנת להריץ משחקים ככה?

ובכללי, מה דעתך על המסך שציינתי (של סוני)? יתאימו לי לדרישה? יש לך מסך אחר להמליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תמיכה מהמסך - הוא צריך להיות מתאים. במפרט הטכני של כל מסך יהיה כתוב את קצב הרענון. בטלוויזיות זה כנראה יותר קשה למצוא.

תמיכה מהחיבור - לדוגמא HDMI לא תומך במעל 60 הרץ, אבל ו-dvi תומכים ביותר וגם ברזולוציות גבוהות.

Dvi-d 2. זה חיבור תצוגה דיגיטלית, כמו HDMI. חפש בגוגל ותראה איך הוא נראה.

Dp - ממשק חיבור תצוגה דיגיטלית שDell פיתחו, הוא הכי מתקדם מבחינת תמיכה ברזולוציות וקצבי רענון.

3. כרטיס המסך הוא הגורם המשפיע ביותר על קצב הפריימים, וזה משתנה ממשחק למשחק (לדוגמא בקונטר סטרייק כמעט כל מחשב יכול להריץ על 120 פריימים לשנייה ואף יותר, אבל קרייסיס 3, כדי להנות מקצב פריימים כזה, תצטרך כרטיס מסך חזק מאוד או להתפשר בהגדרות התצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ymac.................תודה!!!!!!!!

באמת אבל תודה...

לא יכולתי לבקש תגובה יותר איכפתית ומושקעת מזו!!!

ממש מעריך את זה...

הכרטיס מסך שלי די בסדר GTX 660 Ti ואולי אני ישדרג אותו...

ולגבי שאר הדברים שהבהרת לי, אני מתכוון להיעזר בהם...

נ.ב, זה המפרט מחשב שלי (קרדיט ענק לפורום המדהים הזה שבנה לי אותו)

http://hwzone.co.il/community/threads/510546-%D7%9E%D7%A4%D7%A8%D7%98-%D7%97%D7%96%D7%A7-%D7%95%D7%90%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%93-%D7%A2%D7%93-6000-%D7%A9-%D7%97-%D7%9B%D7%95%D7%9C%D7%9C-%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%93-%D7%94%D7%99%D7%A7%D7%A4%D7%99#.U6wRS0CEuk8

:)

- - - תגובה אוחדה: - - -

נ.ב,

שאלה הבאה שניתקלתי בה, והיא ממש ממש משמעותית בשבילי:

זרקו לי ש-input lag זה רק אם אני משחק ברשת. ככה שאם אני לא משחק ברשת (ואני לא!) אז בכלל אין לי מה לחשוב על זה וזה לא רלוונטי לגבי...כי אין לזה השפעה על משחקים שהם לא ברשת.

קיצר, חפרתי...אבל זה נכון?!?!?!?!!??!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רק רוצה ליהנות מהמשחק , ואתה לא תחרותי במיוחד , אז אתה לא צריך לחשוב יותר מדי על input lag.

אני יודע שבשביל שהמסך יתמוך במחשב כמו שצריך , אז המסך צריך לתמוך ב 4:4:4 subsampling.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...