מבקש המלצה למסך מחשב 50-55 אינצ' איכותי למשחקים עד כ-8000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למסך מחשב 50-55 אינצ' איכותי למשחקים עד כ-8000 ש"ח

drop_box

Recommended Posts

שלום שוב לחברי הפורום היקר,

מהצלחת העבר עם קניית מחשב דרככם שעד עכשיו אני מרוצה ממנו עד השמיים (שכאגב בהזדמנות זו נאמר שוב תודה רבה!),

הפעם ברצוני לשדרג את המסך מחשב שלי למסך ענק כדי להעשיר את חוויית הצפייה...

תקציב: כ-8000 ש"ח (כמובן שאם קיים מסך מעולה בפחות אז עוד יותר טוב).

גודל: 50-55 אינצ' (לא סגור על הגודל, אשאיר את זה להחלטתכם).

שימושים: מסך רב-תכליתי, כלומר, בעיקר למשחקים (שיראו חלק ושהתמונה תהיה ללא מריחות).

כמו-כן באותה הזדמנות, אם הטלוויזיה תהיה מושלמת למשחקים אז היא תשרת אותי גם כטלוויזיה רגילה...

הערות:

1. אני לא יודע אם זה מנגנון החלקת תמונה או רמת ההרץ הגבוהה הם אלו שאחראים שהתמונה תראה חלקה ומושלמת, אבל יצא לי לראות דגמים מסויימים של טלוויזיות שהתמונה זזה כל כך חלק שלא משנה עד כמה התנועה מהירה אין בכלל מריחות וכל הצבעים בהירים וחדים.

2. מצאתי המלצה פה על KDL-42W654. האם קיים דגם ב-50-55 אינצ'? והאם ישנו דגם משופר?

תודה מראש על העזרה,

מעריך מאוד!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגודל הזה יש רק טלויזיות...

הייתי שוקל את LG 34UM95.

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=34UM95

קראתי והתעניינתי קצת על ההצעה שלך, אין ספק שזו מפלצת של , הבעיה שהיא לא קיימת ב-50 אינצ'...ואני מעוניין בלפחות 50 אינצ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדלים האלה לא קיים "מסך מחשב", אלא מסכים שמוגדרים כצגי טלויזיה. הם נושאים איכות תצוגה בינונית מאוד ביחס למסכי מחשב, אינפוט לאג מעניש ולא נוחים להרבה שימושים.

מה שפותח הדיון מבקש זו טלויזיה. כל מה שמתחת בגדלים של 27-39-32 (בפורמטים שונים) זה פחות או יותר המקסימום גדלים שמוצאים למסך ששמים מול הפרצוף וכמובן שאיכות התצוגה מוגברת בהתאם.

פותח הדיון, אם איכות תצוגה גבוהה והתאמה-משהו למשחקים חשובים לך, תשאיר את 8000 השקלים האלה בצד ותמתין בסבלנות לעלייתם של מסכי ה- להמונים. תוכל בתקציב נמוך משמעותית מכך לקנות מסך ברזולוציית ו-60 הרץ עם פאנל איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הבנתי שיש כל מיני פרמטרים שצריך להתחשב בהם, ואחרי בדיקה מצאתי 2 טלוויזיות לדוגמא:

Sony W905 series @ 10ms

Samsung F8500 series

הם נורא יקרות, אבל לצורך ההבנה - המסכים האלו מתאימים לי בעיקרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם על המפלצת הזאת?

http://www.amazon.com/dp/B00BXF7I9M/

Seiki 50" TV

אומרים שמעולה לתכנות/גלישה, ומשחקים ברזולוציה של 1080p יכולים לעבוד ב 120HZ

החסרונות העיקריים שברזולוציה זה עובד ב 30HZ, ושאין אחריות בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שוב,

שאלתי מוכרים לגבי הטלוייזיה של , דגמים w805 ו- w828 לדוגמא, והסברתי להם שאחת הסיבות היא בגלל ה-ms הנמוך וההתאמה למשחקים.

הם ענו לי ואני מצטט:

"למה שלא תיקח את הטלוויזיה "XYZ" במקום? היום כבר לא מדברים ב-ms אלא ב-הרצים (Hz), ולטלוויזיה "XYZ" יש 600-800 הרץ."

קצת בדיקה באתר הראתה לי שמהמחשב בכל מקרה אני יקבל לא יותר מ-60Hz, אז 600 הרץ זה סתם.

קיצר, האם יש משהו במה שהם אמרו או שזו סתם חרטה?!

תודה רבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חירטטו אותך.

כל ה"600 הרץ" זה מנגנוני החלקת תמונה שמשחקים לך במוח.

מחשב יכול להוציא יותר מ-60 הרץ, אבל צריך תמיכה מהמסך ומהחיבור.

היום יש מסכים 1080P ב-144 הרץ שעובדים ב-DVI-D ו-DP ואפשר להבחין בהבדל בין 60 ל-144 ללא ספק.

רק צריך לשלם על המסך :P ושהמחשב יהיה מסוגל להריץ משחקים ב-FPS כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...