המלצה לשדרוג רשת ביתית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לשדרוג רשת ביתית

KamaL

Recommended Posts

היי לכולם.

אני מעוניין לשדרג את הרשת הביתית שלי.

יש לי כרגע חיבור ל-HOT עם חיבור 100mbit עם בבנ"ל. המודם HOTBOX מתפקד גם כנתב (עים כל המגבלות שלו). לקומה השנייה בבית דרך חיבור קווי מחובר ל-HOTBOX נתב פשוט Level One WBR6001) שמתפקד כ-ACCESS POINT בלבד, וכל ה- IPs מתקבלים דרך ה-HOTBOX.

בסה"כ הרשת עובדת היטב, וה-Level one מרחיב את הקליטה. כעת אני רוצה לשדרג את הכל.

אני מעוניין קודם כל לבטל את תכונת הנתב ב-HOTBOX ולהשתמש בו כמודם בלבד, ולקנות נתב חדש ויותר מתקדם.

מצד שני, עיקר העבודה היא בקומה השנייה, איפה שיש לי כרגע נתב Level One. אני מתכוון לחבר אליו טלוויזיה SMART, ממיר לוויני עם חיבור לאינטרנט, ו- MINI PC שיתחבר לטלוויזיה - כל אלה מצריכים חיבור קווי (עדיף על מבחינתי). חשוב לי שתהיה אופציה לחבר את הכל לדיסק קשיח חיצוני שיהיה MEDIA SERVER שישרת את כל המתחברים, גם אלחוטית.

אינני יכול להעביר את נקודת החיבור ל-HOT לקומה השנייה , כך שאני עדיין צריך שהכל יתחיל ליד המודם של HOT בקומה הראשונה

מה אתם ממליצים? האם לקנות שני ממירים טובים, או שמספיק אחד ליד המודם, ובוקמה השנייה לחבר אליו באופן קווי ACCESS POINT עם יכולת לחבר באופן קווי את כל המכשירים שציינתי?

שקלתי לקנות שני ממירים של TPLINK (דגם TL-WR1043ND או היותר מתקדם TL-WDR4300). השאלה היא האם חיבור של שני הראוטרים האלה יתן את הפתרון לצרכים שלי מבחינת יכולות חיבור כל המכישירם שציינתי באופן קווי, וכמובן יציבה עם טווח לקיטה רחב.

מלבד כך, במידה ואני קונה שני נתבים, איך מומלץ להגדיר אותם, כשרוב החיוברים של המכירישם יהיון בנתב השני שלא מחובר למודם?

מתנצל על ההודעה הארוכה.... אשמח לכל עזרה!!!

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...