הורדה איטית מטורנטים פרטיים 014 + הוט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדה איטית מטורנטים פרטיים 014 + הוט

X7-007

Recommended Posts

עוד פעם בחיבור ללא חייגן כרגע הורדה איטית מטורטנים פרטיים TL וכו' מקבל 550 KB, מתחבר עם חייגן מקבל 100 מגה.

אני נמצא ב 100 מגה.

למישהו יש את התקלה הזאת כרגע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורסם: אתמול, 20:45

שעות העומס - מוצאי שבת .... כל עם ישראל, אחותו , הכלב, מכל מגזר דת ואמונה על האינטרנט באותו זמן. מצב כזה גורם לעומס רציני בעיקר על הקווים לחו"ל שזה משפיע לרעה על קצבי ה . הספקים מחפשים למי לחתוך בקצב וtorrent זה קורבן מאוד מתאים בגלל שאין השפעה לקצב רגעי (אתה לא תוכל להשתמש במידע עד שההורדה תסתיים) .

בזמן שאתה ניסית להוריד אני צפיתי בtwitch וגם אצלי הספק הוא 014 . צפיתי במישהי ששיחקה משחק LOL (היא D1 ) יש לה קצב 1.5mbps לפי איכות הוידאו. ואז באמצע המשחק שלה התחיל NA LCS עם TSM נגד LMQ שרציתי לראות. טוב אז התחלתי את שניהם במקביל והstream של LCS התחיל לגמגם (אני חושב שהם לפחות 5 מגהביט). כשסגרתי את הstream הראשון הכל פתאום התחיל להיות חלק.

550KB הם כ 4.4mbps שזה בערך מה שאני צריך בכדי לצפות בlive stream אז כנראה ש014 תעדפו אותי מעליך אבל מה כשרציתי לקבל 6-7 הם אמרו "עד פה - אתה לא מקבל יותר" . נו אז יש לי 70 מגה זה לא אומר שאני אקבל אותם כי מתי שיש עומס האינטרנט נחנק. זה נכון שיש ל014 "כבל תת ימי" אבל הם משתמשים בכ 140gbps לחו"ל (מקסימום זה 7200 על הכבל) , ל013 יש כ100gbps ולהוט משהו כמו 40 . כשיש לך 100 אלף לקוחות ו140 גיגה לחו"ל כל אחד מקבל בערך 1.4mbps קצב לחו"ל ואני מאמין של014 יש גם יותר לקוחות מזה וה140 גיגה האילו לא כולם ללקוחות הפרטיים .

השאלה המתבקשת היא "האם יש ספק שיכול לתת יותר רוחב פס בשעות העומס?" , ברגע שמישהו ימצא את התשובה מספר הלקוחות שלו יעלה ואז אם הוא לא ירכוש עוד רוחב פס לחו"ל היכולת שלו לתת את הרוחב פס שנתן בעבר תרד. זה פשוט מלכוד . רוחב פס לחו"ל יקר וספקית זה עסק רווחי בזמן שהן מקבלות גרוש וחצי מהלקוח (20-30 שקל ל100 מגה) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...