בעיה בדרייברים של כרטיס מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בדרייברים של כרטיס מסך

pc34

Recommended Posts

שלום לכולם היום ניסיתי להפעיל את המחשב אבל משום מה המסך לא פעל אז חיברתי אותו לכרטיס מסך של הלוח אם

ישיר הופיע לי מין הודעה מוזרה שהדרייברים קורסים או משהו כזה אז ניסיתי להתקין את הדרייברים מחדש אבל הוא לא נתן לי להתקין

וההודעות האלו עלו http://up407.siz.co.il/up3/mmxd1amxezte.jpg

http://up407.siz.co.il/up2/zhmiwyeyxfwz.jpg

בבקשה אם משהו יכול לעזור לי לא הבנתי מה הוא רוצה הדרייברים לא באים ביחד עם הAMD Catalyst?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תבין מה הבעיה - אתה מנסה להפעיל את המחשב עם כרטיס המסך המובנה, שהוא כנראה לא מתוצרת (בהזדמנות זו - תפרט איזה לוח ומעבד יש לך). כרטיס המסך החיצוני שלך מבוסס על ליבה של ועבורו התקנת את הדרייברים האלו, אבל מכיוון שהוא כרגע מבוטל (המסך מחובר ליציאה גרפית של לוח האם ולא לכזו של כרטיס המסך) מערכת ההפעלה לא יכולה לטעון את הדרייברים של . זאת הסיבה שאתה מקבל את ההודעות הנ"ל.

בכל מקרה, אם המחשב לא עובד עם כרטיס המסך הנפרד/החיצוני שלך אבל כן עובד עם כרטיס המסך המובנה, הבעיה היא כנראה בכרטיס המסך, בספק הכח (אולי הוא חלש מדיי - תפרט בבקשה את דגמי ספק כח וכרטיס המסך שלך) או בלוח האם (אולי בעיה בתושבת של כרטיס המסך). הכי פשוט יהיה לנסות את כרטיס המסך שלך במחשב אחר או כרטיס מסך אחר במחשב שלך ובכך לנסות ולאתר את מקור הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה כרגע הכרטיס מסך עובד אבל הקטע הוא שהכרטיס מסך כבר נמצא אצלי קרוב לשנה וחצי ואף פעם לא עשה בעיות(יש לי כרטיס מסך 6850 וספק seasonic 430) אז מצד אחד זה אומר שהבעיה בכרטיס מסך מצד שני הכרטיס עובד כרגע מוזר מקווה שהבעיה לא תחזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לבדוק את הנושא. טכנית ספק הכח שלך אמור להחזיק את כרטיס המסך הזה, אבל זה לא אומר שאין בעיה בספק. גם העובדה שכרטיס המסך יחסית חדש (בן שנה וחצי) לא מעידה על כך שהוא תקין.

אני הייתי מתחיל מהרצת בדיקת מאמץ לכרטיס המסך וניטור הטמפרטורות והמתחים. אתה יכול להשתמש ב OCCT לצורך כך, אבל יכול להיות שתצטרך תוכנה נוספת לבדיקת הטמפרטורות והמתחים (תנסה את HWMonitor או את התוכנה המתאימה שהגיעה עם לוח האם שלך).

כמו כן זה תמיד יהיה רעיון טוב לנקות את כרטיס המסך מאבק (ואת המחשב בכלל) ולבדוק שכל המאווררים תקינים ומסתובבים בחופשיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהוא כתב אני הבנתי שהמסך בכלל לא הציג דבר מרגע הפעלת המחשב. זה אומר שהבעיה לא קשורה למערכת ההפעלה. יכול באמת להיות שהבעיה התחילה רק לאחר טעינת מערכת ההפעלה, מה שאכן יכול להעיד על בעיה בדרייברים.

@pc34

תבהיר את הנושא בבקשה - האם לא הייתה תצוגה כלל או רק לאחר טעינת מערכת ההפעלה המסך הפסיק להציג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה באופן כללי יש לי את התוכנה hwmonitor ואני בודק כל הזמן את הטמפרטורות והם בסדר אני גם מנקה את המחשב באופן סדיר אבל אני לא נוהג לנקות את הכרטיס מסך כי אני מפחד להרוס לו את המאוור או משהו כזה

אני ינסה את מה שאמרתם כשהיה לי זמן פנוי מחר.

ובקשר לשאלה שלכם המחשב לא העלה לי כלום פשוט היה מסך שחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...